توسل

دعا برای حفظ آبروی خانواده

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای حفظ آبروی خانواده , رسانه توسل ( جهت مشاوره آبروی خانواده و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای حفظ آبروی خانواده : آنها قسمت های خاصی از زندگی بودا را در گروه کر تکرار می کنند، پنج دستور بزرگ و سایر رعایت های قانون را برمی شمارند. کل موعظه عموماً در پالی جریان دارد، یعنی به زبانی که برای جماعت ناشناخته است. هنگامی که آنها وظیفه خود را انجام دادند، به دنبال آن تعداد زیادی از شاگردان خود عقب نشینی می کنند و همه هدایایی را که مؤمنان ارائه کرده بودند، به صومعه ها می برند. این نیز اتفاق می افتد، اگرچه در روزهای ما، اما به ندرت، برخی از گوشه نشینان پرشور در تمام یا بخشی از فصل عصمت به مکان های خلوت می روند.

توسل : تنها زندگی می کنند و تمام وقت خود را صرف خواندن کتاب های شرعی می کنند و در مورد آن تعمق می کنند. سخنان مترجم برمه ای این فرصت را به من می دهد تا یکی از اصول اصلی مرام بودایی را توضیح دهم. همه موجودات در این جهان تحت تأثیر مضاعف محاسن و معایب خود هستند. زمانی که مجموع شایستگی ها از امتیازات فراتر رود، تأثیر خوب غالب می شود، و هنگامی که برعکس اتفاق می افتد، جای آن را می گیرد. زمانی که این اصل پذیرفته شد.

دعا برای حفظ آبروی خانواده

بودایی ها خیر یا شری را که برای هر فرد در هر حالت قابل تصوری از وجود می آید توضیح می دهند. اگر مردی مرده باشد، در راه رسیدن به حالتی دیگر، هم شایستگی ها و هم بدی هایش، او را همراهی می کند، که مانند دو رفیق جدایی ناپذیر، هر کجا که می رود، او را دنبال می کنند. اگر مجموع بدی‌ها بیشتر شود، او مجبور می‌شود به جهنم یا در شرایطی دیگر از مجازات، رنج‌هایی را متحمل شود که متناسب با گناهانش باشد، تا زمانی که به طور کامل بدهی خود را پرداخت کند.

دعا برای حفظ آبروی خانواده : یا به زبان بودایی‌ها صحبت کند، تا زمانی که مجموع معایب او کاملاً تمام شده است. برعکس، اگر در لحظه مرگ، تأثیر شایستگی‌ها قوی‌تر باشد، به حالت شادی، لذت و لذت، مثلاً در یکی از کرسی‌های ناتس یا برهماس، هدایت می‌شود و تا مدتی در آنجا می‌ماند. همانطور که عمل نفوذ خوب ادامه دارد. وقتی تمام شد، او دوباره به خانه انسان می‌آید، یا در حالت آزمایشی، زمانی که باید دوباره برای جمع‌آوری شایستگی‌های جدید و بزرگ‌تر تلاش کند، این امر او را مستحق دریافت پاداشی بالاتر از پاداشی می‌کند که قبلاً از آن برخوردار بود.

آبروی خانواده

آبروی خانواده : اینها، با این حال، اندک هستند. در آن دوره از گوشه نشینان بودایی اغلب دعوت می شود تا به مکان های خاصی بروند و برای این منظور آماده شده اند تا به موعظه قانون و دریافت صدقه از انبوه شنوندگانی که در چنین مواقعی در آنجا جمع می شوند، بروند. تالاپوین ها معمولاً روی یک سکوی مرتفع، رو به جماعت نشسته اند. آنها با فروتنی دعا برای عاشق کردن مرد طرفداران بزرگ خود را جلوی چشم خود نگه می دارند تا خود را از خطر نگاه کردن به یک شی وسوسه انگیز نجات دهند.

دعا برای حفظ آبروی خانواده : از مشاهدات فوق آشکار می شود که ایده پاداش دادن به نیکوکاران و مجازات شریران توسط یک حق تعالی به دقت کنار گذاشته شده است و تمام مداخلات خارجی در این موضوع کاملاً از بین رفته است. نتیجه دیگری که از همین منبع حاصل می شود این است که پاداش یا کیفر ابدی وجود ندارد، بلکه هر دو به ترتیب به نسبت مجموع شایستگی ها و معایب و در نتیجه قدرت هر تأثیر، برای مدت طولانی یا کوتاه تر دوام دارند. ممکن است این سؤال مطرح شود که مجموع معایب و تأثیر شیطانی در نتیجه آن چه طلسم تسخیر می شود.

در حالی که تأثیر خوب برتر غالب است؟ مجموع معایب همیشه کامل و بدون کاهش باقی می ماند. عملیات نفوذ شیطانی به حالت تعلیق درآمده است، و هیچ قدرتی ندارد، خودش توسط یک بزرگتر کنترل می شود. اما مجموع شایستگی‌ها که تمام می‌شود، و عمل ذاتی آن به پایان می‌رسد، طرف مقابل در آزادی قرار می‌گیرد و به تناسب قوای خود بر فرد عمل می‌کند و تا زمانی که تمام شود ادامه می‌یابد. از آنجایی که انسان هرگز نمی تواند از برخی محاسن و معایب، از اعمال خوب یا بد بی بهره باشد.

دعا برای حفظ آبروی خانواده : باید یا در حالت ثواب یا کیفر باشد. اگر بخواهم بگویم، این همان چشمه‌ای است که همه موجودات را به گرداب وجودهای روش جذب ثروت با برگ بو بی‌شمار می‌برد، جایی که بر حسب بیابان‌هایشان با شادی یا ناراحتی روبرو می‌شوند. موجودی که در وجودهای گوناگون خود با قدرت و استقامت به سوی کمال میل می کند، به تدریج تضعیف می شود و سرانجام قانون خواری را در خود از بین می برد. او با تمرین عالی ترین فضایل، پله های نردبان کمال را پیوسته بالا می رود.

پس از رسیدن به قله، دیگر دلیلی برای گذر از موجودات دیگر وجود ندارد و بی درنگ به ایالت نیبان قدم می گذارد. بر اساس اصل فوق، بودایی ها تمام مراحل مختلف وجود انسان را در نظر می گیرند. آیا فرزندی از پدر و مادری ثروتمند، بزرگ و ممتاز به دنیا می آید، آیا مردی ثروتمند دعا برای چشم نظر خانه و قدرتمند می شود، آیا پادشاه می شود یا نجیب زاده، همه آن ها را مدیون شایستگی هایی است که در دوران گذشته به دست آورده است.

دعا برای حفظ آبروی خانواده : آیا فرزند دیگری در وضعیت پست، فقیر و فلاکت بار به دنیا می آید، آیا با نقص و نقص جسمی یا فکری به دنیا می آید. عیوب سابق او اصل و عامل همه بدبختی های بعدی اوست. آموزه شایستگی ها و معایب، و تأثیرات توأم با آنها، در شخص خود بودا در دوران وجود سابقش به طور کامل نشان داده شده است.او درباره خود به شاگردانش گفت که با اقبال مختلف از دامنه قلمرو حیوانات، از کبوتر تا فیل، عبور کرده است.

که به عنوان انسان غالباً در جهنم و در موقعیت‌های مختلف ثروت و فقر و عظمت و پست بوده است تا اینکه با تلاش‌های عظیم خود سرانجام خود طلسم تسخیر همسر را از هر گونه تأثیر شیطانی رها کرد و به کمال کنونی خود رسید. قرار است او پانصد و ده مورد از وجود سابق خود را به مناسبت های مختلف برای شاگردانش بازگو کرده باشد. [۱۳] در یادداشت قبلی ادعا شده است که موعظه های بودا با معجزات همراه بود تا وزن اضافی و شواهدی مقاومت ناپذیر به آموزه های او بدهد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =