توسل

دعا برای عاشق کردن مرد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای عاشق کردن مرد , رسانه جامع فرهنگ و مذهب توسل ( جهت مشاوره عاشق کردن مرد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای عاشق کردن مرد : اما کالادویلا از روی صندلی بلند شد و دست‌هایش را تا پیشانی‌اش بلند کرد و با احترام به فرالاونگ شیرخوار تعظیم کرد. پادشاه که از چنین اغماض غیرمعمولی از یک شخصیت برجسته شگفت زده شده بود، از او الگو گرفت و به احترام پسرش به سجده افتاد. کالادویلا به واسطه دستاوردهای معنوی عظیم خود می‌توانست تمام آنچه را که در چهل جهان گذشته رخ داده بود، بی‌درنگ به خاطر بیاورد و همه آنچه را که در طول همین تعداد انقلاب آینده در طبیعت اتفاق می‌افتد را پیش‌بینی کند.

توسل : با دیدن کمالات عالی که در فرالاونگ ما می درخشند. با دقت فکر کرد که آیا بودا می شود یا نه. پس از اطمینان از اینکه چنین کرامتی برای او محفوظ است، آرزو کرد بداند که آیا دوره باقی مانده از وجودش به او اجازه می دهد که شاهد لحظه خوشی باشد که در آن بودا خواهد بود یا خیر. او با تأسف عمیق خود پیش بینی کرد که پایان عمرش پیش از وقوع آن واقعه بزرگ خواهد بود و سپس به یکی از کرسی های آروپا مهاجرت کرده و از این رو از شنیدن این خبر محروم خواهد شد.

دعا برای عاشق کردن مرد

قانون از دهان او این دوراندیشی غمی عمیق در دلش ایجاد کرد و اشک فراوان از چشمانش جاری شد. اما [صفحه ۴۲] هنگامی که او در مورد سرنوشت آینده فرزند مبارک می اندیشید، نمی توانست شادی خالصی را که روحش را فرا گرفته بود در خود نگه دارد. افراد حاضر در این مراسم به زودی احساسات مخالفی را مشاهده کردند که متناوباً بر روح تأثیر می گذاشت. علت چنین اتفاق غیرعادی را از او پرسیدند.

دعا برای عاشق کردن مرد : او گفت: “من از سرنوشت باشکوه آن کودک خوشحالم، اما وقتی فکر می کنم به من داده نمی شود که او را در لباس بودا ببینم و تأمل کنم، ناراحت و ناراحت می شوم. من گریه می کنم. بدبختی بزرگ من«کالادویلا برای تسکین اندوه خود، نگاهی دیگر به وقایع آینده انداخت، مشتاقانه به دنبال این بود که دریابد آیا در میان خویشاوندانش، حداقل یکی نیست که آنقدر خوش شانس باشد که فرالاونگ را در طبیعت بودا ببیند.

عاشق کردن مرد

او با خوشحالی غیرقابل بیانی دید که برادرزاده‌اش نالاکا از نعمتی که از خود دریغ شده بود برخوردار می‌شود و با عجله به خانه خواهرش رفت و در مورد پسرش جویا شد و به درخواست او پسر را به حضور او آوردند. راتی ارجمند، «سی و پنج سال بعد، [۷] پسر [صفحه ۴۳] پادشاه تاهودانا بودا خواهد شد. او را در آن فطرت متعالی و متعالی خواهی دید. پس از این روز پیشه رهان را در آغوش خواهی گرفت.» مرد جوان که از نسلی طولانی از نجیب زادگان متمول بود.

عاشق کردن مرد : او در حالی که لباس جدیدش را پوشیده بود، به همه جا نگاه کرد و دید که در میان [صفحه ۴۴] همه موجودات، رهان بسیار عالی هستند، سپس به سمت مکانی که فرالاونگ اشغال کرده بود، برگشت و پنج بار متوالی در آن سجده کرد. جهت، برخاست، پاتا را در کیسه اش گذاشت، آن را روی شانه اش انداخت، و قدم هایش را به سمت خلوت هیماونتا، جایی که خودش را وقف تمام تمرینات حرفه اش کرد.

دعا برای عاشق کردن مرد : در درون خود گفت: «در واقع دعا برای مرگ شوهر بد اخلاق عموی من هیچ گاه چیزی نمی گوید جز به انگیزه غیرقابل مقاومت و قاطعیت. انگیزه ها به نصایح او عمل می کنم و گوشه نشین می شوم.» فوراً دستور داد که نشان حرفه جدیدش، پاتا، تیتان،[۸] و سایر اجناس بخرند، سرش را تراشیدند و جامه زرد به تن کرد.

در آن زمان فرالاونگ بودا، گوشه نشین ما شد. نزد آن استاد بزرگ رفت و از او آثاری را آموخت که به حالت استواری کامل می انجامید و به خلوت خود بازگشت و با عمل به آثار برجسته به کمال رهندا رسید و هفت ماه پس از بازگشت، پایان وجودش فرا رسید، وقتی که از تمام پیوندهایی که تا آن زمان او را در دنیای احساسات نگه داشته بود، گسسته به حالت خوش نیبن رسید. این کشور دیوا یکی از شانزده کشوری است که در سالنامه های بودایی بسیار مورد تجلیل قرار گرفته است.

دعا برای عاشق کردن مرد : جایی که بزرگترین رویدادهای مذهبی در آن رخ داده است. آنها در بخش های مرکز، شمال و شمال غربی هندوستان قرار دارند. در این مکان، دوادات مشهور به دنیا آمد که با خود بودا برادر شوهر شد. اما علی‌رغم روابط نزدیکی که او را به شخصیتی بسیار مقدس پیوند می‌داد، دوادات به عنوان تجسم شر معرفی می‌شود که همیشه با بودا در طرح‌های خیرخواهانه‌اش به نفع نوع بشر مخالف است. سرانجام در اقدامی علیه برادر شوهرش طلسم موفقیت در هر کاری با مجازات محکومیت مواجه شد.

زمین زیر پاهایش گشوده شد و در محاصره شعله های آتشین، به پایین ترین جهنم غلتید، اما با لهجه های یک توبه واقعی اما دیرهنگام، اشتباهات خود و قدرت تسخیر ناپذیر بودا را تصدیق کرد. سه میله آهنی داغ او را به صورت عمود بر هم چسبانده و در حالت ایستاده آویزان می کنند، در حالی که سه میله دیگر او را از میان شانه ها و پهلوها سوراخ می کنند. برای توبه‌اش، او در آخرت از آن عذاب‌ها رهایی می‌یابد، و به زمین بازگردانده می‌شود.

دعا برای عاشق کردن مرد : تا شایستگی‌هایی را به دست آورد که ممکن است او را به جایگاه بهتری در زندگی‌های آینده حق دهد. برخی گزارش ها اشاره می کنند که او قرار است بودای پیتزگا شود. این داستان در مورد احترام به Dewadat در برمه باعث ایجاد یک تصور طلسم خوش شانسی و ثروت اشتباه بسیار عجیب شده است. برمه ای ها با بی فکری معمول خود، با شنیدن جزئیات مربوط به رنج ها و نحوه مرگ منجی ما، به این نتیجه رسیدند که او باید جز خود دوادات نبوده باشد.

و به دلیل داشتن عقاید مخالف بودا، رنج کشیده است. چنین مجازاتی نویسنده از این که در نوشته‌های مبلغان قدیمی برنابیت، ابطال طولانی‌مدت این فرض اشتباه را یافت، کمی تعجب نکرد. [۲] بر اساس تصورات بودایی، بودا در طول زندگی فانی خود به نفع همه موجودات زنده تلاش می کند. قلب مهربان و رحیم او، فارغ از هرگونه جانبداری، میل شدیدی دارد که راهی را که به رهایی از مصیبت های هر موجود بعدی منتهی می شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =