توسل

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین , رسانه توسل ( جهت مشاوره جنین و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای زیاد شدن حافظه جنین : و او از بودا خواست که آنهایی را که از دست داده بود به او بازگرداند. و بودا به او شفقت زیادی داشت و سعی کرد او را دلداری دهد. او گفت: همه می میرند. این به همه می رسد، از پادشاه و دهقان، حیوان و انسان. فقط از طریق بسیاری از مرگ ها می توانیم به صلح بزرگ دست یابیم. او گفت: این همه غم از زمین است.

توسل : همه اینها شور و اشتیاق است که باید از شر آن خلاص شویم و قبل از رسیدن به بهشت ​​فراموش کنیم.دلداری بده دخترم و به زندگی مقدس روی بیاور. همه مثل شما رنج می برند. این بخشی از وجود ما در اینجاست، غم و اندوه بدون پایان. اما او دلداری نمی‌داد، بلکه از بودا خواستار مرگ او شد. سپس چون دید حرف زدن با او فایده ای ندارد و گوش هایش از اندوه کر است و چشمانش از اشک کور شده است.

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین

به او گفت که مردگان را به او باز می گرداند. او گفت: “تو باید بروی، دخترم، و مقداری دانه خردل، یک دانه خردل بیاور، و من می توانم زندگی آنها را برگردانم.” فقط تو باید این بذر را از باغ کسی که مرگ به او نرسیده است بگیری. این را بگیرید، و همه چیز خوب خواهد شد. پس زن با دلی سبک بیرون رفت. خیلی ساده بود، فقط یک دانه خردل، و خردل در هر باغی رشد می کرد.

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین : او بذر را می گرفت و خیلی سریع برمی گشت، و سپس خداوند بودا کسانی را که مرده بودند را که دوست داشت به او پس می داد. دوباره لباس پوشید و موهایش را بست و با خوشرویی رفت و در خانه اول پرسید: یک دانه خردل به من بدهید و به راحتی داده شد. پس با گنجایش در دست داشت پر از لذت نزد بودا می رفت که به یاد آورد. “آیا تا به حال کسی در خانواده شما مرده است؟” او پرسید و با حسرت به اطراف نگاه کرد.

جنین

جنین : بنابراین او دیوانه شد، زیرا مشکل او بیش از آن بود که بتواند تحمل کند. او تمام لباس‌هایش را درآورد و موهای بلندش را رها کرد و آن‌ها را در بدن برهنه‌اش پیچید و با هیاهو راه رفت. سرانجام او به جایی رسید که بودا در حال تدریس بود، زیر درخت انجیر نشسته بود. او نزد بودا آمد و از زیان های خود به او گفت و گفت که چگونه کسی باقی نمانده است.

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین : مرد پاسخ داد “بله” که مرگ با آنها بوده اما اخیرا. او فکر کرد که این زن چه کسی می تواند باشد که چنین سوالی بپرسد؟ و زن بیرون رفت، در حالی که دانه از انگشتان بی احتیاطی او می افتاد، زیرا ارزشی نداشت. بنابراین او بارها و بارها تلاش می کرد، اما همیشه یکسان بود. مرگ ادای او را از همه گرفته بود. پدر یا [صفحه ۳۰۹] مادر، پسر یا برادر، دختر یا همسر، همیشه یک جا خالی بود.

یک جای خالی کنار غذا. از خانه به خانه در سراسر شهر رفت و آمد کرد، تا اینکه سرانجام امید جدید محو شد و از دنیا آموخت، چیزی را که از بودا باور نکرده بود، که مرگ و زندگی یکی هستند. پس برگشت و راهبه شد، بیچاره روح! دویست دعا برای زیاد شدن رزق و روزی مغازه و بیست و هفت نذر را بر دوش می گیرد که عمل به آن چنان سخت است که امروزه راهبه ها فقط پنج تا از آنها را انجام می دهند.[۱] این تعلیم بودا است که مرگ اجتناب ناپذیر است.

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین : تسلی او این است که همه انسانها باید مرگ را بدانند. هیچ کس نمی تواند از مرگ فرار کند. هیچ کس نمی تواند از غم مرگ کسانی که دوستشان دارد بگریزد. او می گوید مرگ و زندگی یکی است. متضاد نیست، بلکه یکسان است. و تنها دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه راه فرار از یکی فرار از دیگری است. تنها در صلح بزرگ، زمانی که از شور و غوغای زندگی پناه گرفتیم، جایی را خواهیم یافت که مرگ در آن راه نخواهد یافت. مرگ و زندگی یکی است.

این تعلیم بودا است که بارها و بارها برای شاگردانش تکرار می‌شود، هنگامی که برای مرگ تاریپوترا غمگین بودند [صفحه ۳۱۰]، هنگامی که از نزدیک شدن سریع خود معلم بزرگ ناامید بودند. بشنوید که او به آناندا، شاگرد محبوب، که بر تاریپوترا عزادار است، چه می گوید. او دعایی برای صبح زود بیدار شدن گفت: «آناندا، اغلب و اغلب به دنبال این بوده‌ام که روح تو را از بدبختی ناشی از چنین اندوهی پناه بیاورم.

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین : دو چیز به تنهایی می تواند ما را از پدر و مادر، از برادر و خواهر، از همه عزیزانمان جدا کند و آن دو چیز فاصله و مرگ است. فکر نکنید که من، اگرچه بودا، همه اینها را حتی مانند هیچ یک از شما احساس نکرده ام. آیا وقتی در بیابان به دعا برای زیاد شدن مشتری در آرایشگاه دنبال حکمت بودم تنها نبودم؟ و با این حال من با زاری و زاری چه برای خودم و چه برای دیگران چه چیزی به دست می‌آورم.

آیا از تنهایی ام آرامشی برایم به ارمغان می آورد؟ آیا برای کسانی که ترک کرده بودم کمکی می شد؟ هیچ اتفاقی نمی تواند برای ما بیفتد، هر چند وحشتناک، هر چند بدبخت، که بتواند گریه ها و ناله ها را توجیه کند و آنها را چیزی جز ضعف کند. و دعا برای عزیز شدن نزد همسر بنابراین، به ما گفته می شود، بودا به این ترتیب مصیبت آناندا را تسکین داد و روح او را پر از تسلیت کرد.

دعا برای زیاد شدن حافظه جنین : تسلیت استعفا. زیرا هیچ تسلیت دیگری جز این امکان پذیر نیست، تسلیم شدن به امر اجتناب ناپذیر، اعتقاد به بیهودگی غم، غرور و خودخواهی غم. [ص ۳۱۱] دیگر ملاقاتی با مردگان وجود ندارد. در هیچ کجای قرن‌های تکراری، ما با کسانی که دوستشان داشته‌ایم، دوستشان داریم، و به نظر ما بخشی از روح ما هستند، نخواهیم دید. آن چیزی که از ما باقی می ماند، بخشی که بارها و بارها تجسم می یابد.

تا زمانی که برای بهشت ​​مناسب شود، ربطی به عشق و نفرت ندارد. حتی اگر در گرداب زندگی مسیرهای ما دوباره از مسیر کسانی که دوستشان داشته ایم تلاقی کند، هرگز به ما گفته نمی شود که دوباره آنها را بشناسیم و دوستشان داشته باشیم. یکی از دوستان من به تازگی مادرش را از دست داده است و او بسیار مضطرب است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =