توسل

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره راه دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای تسخیر قلب مرد از راه دور : این برای مدار دیوار داخلی در نظر گرفته شده است. قسمت بیرونی نزدیک به نه مایل بود. در جبهه جنوبی کوه غار معروفی قرار دارد که در ورودی آن اولین شورای بودایی، اندکی پس از سوزاندن بقایای بودا برگزار شد. شکی نیست که ارتفاعات، در دوران خرمی بودیسم، با بناهای بودایی پوشیده شده بود. از آنجایی که این مکان متعاقباً توسط برهمن‌ها و مسلمانان اشغال شد، دزدی‌ها و صومعه‌ها بی‌رحمانه برای تجهیز وسایل مساجد، مقبره‌ها و معابد تخریب شده‌اند.

توسل : برج‌ها اکنون با مقبره‌های مسلمانان پوشیده شده‌اند، که مکان‌هایی را اشغال می‌کنند که قبلاً با بتکده‌ها تزئین شده بودند. چشمه های آب گرم در مجاورت شهر زیاد بود. نویسنده فقط یک بار در ترکیب بندی های بودایی کنایه ای از آن پدیده طبیعی دیده است که برای مردمی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند مفید است. راجگیر مدرن، هم از نظر نام و هم موقعیت، پایتخت مشهور ماگاتا را به خاطر می آورد که در سالنامه های بودایی بسیار مشهور است.

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور

از آنجایی که وسعت توسط بازدیدکنندگان باستانی و مدرن بسیار دقیق تعیین شده است، می توان به راحتی به تعداد بسیار زیاد خانه هایی که توسط برخی از نویسندگان برمه ای فرض می شود این شهر را تشکیل داده اند، خندید. [صفحه ۱۶۵] فصل هشتم. تاهودانا که مایل است پسرش را ببیند، پیام‌هایی را نزد او می‌فرستد – آنها مسلمان می‌شوند – کالوداری، آخرین پیام‌آور، بر بودا چیره می‌شود تا به کاپیلاووت برود – پذیرایی از او – تغییر دین پادشاه و یاتاودارا – ناندا و رائولا عادت مذهبی داشتند.

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور : تغییر دین آناندا و چند تن از بستگانش – وسوسه آناندا – تبدیل اگیداتا – داستان تسامپوکا. در حالی که عالی‌ترین فرا در صومعه ولوون ماند و در میان شاگردانش و انبوه شنوندگانی که هر روز برای گوش دادن به موعظه‌های او به آنجا متوسل می‌شدند، لذت می‌برد، پدرش توداودانا [۱] که [صفحه ۱۶۶] همیشه مضطرب بود و پس از جمع‌آوری مضطرب تمام اطلاعات ممکن در مورد پسرش، از زمانی که او به تنهایی کناره‌گیری کرد.

قلب مرد

قلب مرد : ژنرال کانینگهام در گزارش بررسی باستان شناسی خود، توصیف دقیقی از موقعیت و خرابه های شهر مشهور رادزاجیو به ما ارائه کرده است. اندازه‌گیری‌های خود او از باروهای قدیمی، که هنوز قابل مشاهده است، به میزان شگفت‌انگیزی با اندازه‌گیری‌های دو زائر چینی، فا-هیان و هوون-تسان، که در قرن چهارم و ششم عصر ما از همان نقطه بازدید کردند، مطابقت دارد. این شهر در دره ای قرار داشت که توسط پنج تپه احاطه شده بود که به نام های نامیده می شوند. محیط آن پنج مایل بود.

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور : و در طول شش سال [صفحه ۱۶۷] سخت‌ترین کارهای تسکین طلسم موفقیت کنکور بدن را انجام داد، سپس مطلع شد که پسرش از قبل شروع به موعظه کامل‌ترین قانون کرده است. در واقع در شهر اقامت داشت. پس از آن میل غیر قابل مقاومتی برای دیدن او قبل از مرگش احساس کرد. از این رو به یکی از اشراف دربار خود دستور داد تا به حضور او برود و به او گفت: «ای نجیب، هزار نفر از پیروان خود را همراه خود ببر و فوراً به شهر رادزاگیو برو. من مشتاقم قبل از مرگم یک بار دیگر او را ببینم.

بنابراین آرزو دارم که با شما به کشور کاپیلاووت بیاید.» نجیب پس از دریافت پیام سلطنتی، از پادشاه رخصت گرفت و با حضور هزار نفر از پیروان، به سمت رادزاگیو حرکت کرد. هنگامی طلسم تسخیر که به صومعه نزدیک شد، آن را مملو از جمعیت بی شماری دید که با توجهی محترمانه به دستورات بودا گوش می دهند. آن بزرگوار که تمایلی به ایجاد مزاحمت برای حضار نداشت، برای مدتی تحویل پیام استاد سلطنتی خود را به تأخیر انداخت. او که در آستانه جمعیت ایستاده بود.

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور : همراه با پیروانش، مشتاقانه بیشترین توجه را به تمام آنچه بودا می گفت نشان داد.آنها بی درنگ ایالت عرحات را به دست آوردند و تقاضای ورود به راسته راهان را کردند. لطف شد. بودا برای به دست آوردن پاتا و سیواران برای تعداد بسیار زیادی از متقاضیان، دست راست خود را دراز کرد، زمانی که پاتاها و لباس های مورد نیاز ظاهر طلسم خوش شانسی در قرعه کشی شدند. تازه مسلمان شدگان لباس سفارش خود را پوشیدند که همگی با چهره متین و متانت رهان شصت سال پیشه ظاهر شدند.

پس از رسیدن به مقام عالی آریا، نسبت به همه چیزهای این دنیای مادی بی تفاوت و بی توجه شدند و فرمان پادشاه به کلی از نظر دور شد. فرمانروای کاپیلاووت چون دید که نجیبش از کشور ماگاتا [۲] برنگشته و خبری از او [ص ۱۶۸] شنیده نشد، قاصد دومی را با تعداد مساوی پیروان در همان مأموریت فرستاد. همه آنها با موعظه های بودا همراه شدند و راهندا شدند. همین اتفاق برای هفت پیام رسان که پی در پی به رادزاگیو برای همین هدف فرستاده شدند.

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور : افتاد. آنها با همراهان مربوطه خود به نوکیشان طبقه اول تبدیل شدند. شاه تودودانا که از دیدن اینکه هیچ یک از قاصدها برای رساندن جذب ثروت با گل قاشقی هیچ خبری در مورد پسرش به او بازنگشته اند، ناامید شد، فریاد زد: “آیا کسی در قصر من نیست که به من محبت کند؟ آیا نمی توانم شخصی را پیدا کنم که بتواند خرید کند. برای من اطلاعاتی در مورد احترام پسرم وجود دارد؟” او در میان درباریان خود نگاه کرد و یکی به نام کالودری را به عنوان شایسته ترین فرد برای چنین کار دشواری انتخاب کرد.

کالوداری در همان روز بودا به دنیا آمده بود: او دوران کودکی خود را با او گذرانده بود و بر اساس صمیمانه ترین دوستی زندگی می کرد. پادشاه به او گفت: “نجیب کلودری، می‌دانی که چقدر مشتاق دیدار پسرم هستم. نه قاصد از قبل به شهر رادزاگیو فرستاده شده‌اند تا پسرم را دعوت کنند تا نزد من بیاید، و هیچ یک از آنها هنوز نیامده‌اند. به من برگرد تا اطلاعاتی در مورد موضوع جذب ثروت با ارتعاش محبت هایم بیاورم من الان پیر شده ام و پایان وجودم کاملاً نامشخص است.

دعای تسخیر قلب مرد از راه دور : آیا نمی توانی پسرم را پیش من بیاوری؟ من خوشحالم که یک بار دیگر به پسر محبوبم فکر می کنم قبل از اینکه این دنیا را ترک کنم.” آن بزرگوار به شاه قول داد که دستور شاهی او را اجرا کند. او با حضور هزاران نفر از پیروان، عازم شهر رادزاگیو شد. او پس از رسیدن به صومعه ولووون، به موعظه های بودا گوش داد و مانند پیام رسانان سابق، با همه پیروان خود به یکباره راهاندا شد. گاوداما با به دست آوردن بودا، فصل اول (لنت) را در خلوت میگاداون گذراند.

از آنجا به خلوت اوروولا رفت و سه ماه در آنجا ماند تا اینکه کار تبدیل سه کاتابا را به پایان رساند. در ماه کامل پیاتو (ژانویه) بود که او به همراه هزار شاگرد خود وارد شهر رادزاگیو شد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =