توسل

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : این آرزو در دلش می آید: ای کاش جوجه های کوچک من با چنگال یا با منقارشان پوسته تخم مرغ را بشکنند و بیایند. جلو به نور در ایمنی! با این حال در تمام مدت آن جوجه های کوچک مطمئناً پوسته تخم مرغ را می شکنند و با خیال راحت به نور می آیند. با این حال، برادری که با عزمی راسخ در راه شریف قدم می‌گذارد، مطمئناً به سوی نور بیرون می‌آید، یقیناً به حکمت برتر می‌رسد.

توسل : یقیناً به عالی‌ترین سعادت روشنایی می‌رسد.»[۳۸] از شش ربع نگهبانی کنید در حالی که مبارک در بیشه بامبو در نزدیکی راجاگاها اقامت داشت، یک بار در راه خود با سیگالا، صاحب خانه برخورد کرد، که در حالی که دستانش را به هم چسبانده بود، به چهار طرف جهان، به سمت اوج بالا، برگشت و و حضرت با علم به اینکه این کار بر اساس خرافات مذهبی سنتی برای دفع شر انجام می‌شود.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور

از صیغالا پرسید: «چرا این مراسم عجیب را انجام می‌دهی؟»۱ و سیگالا در پاسخ گفت: «آیا این کار را عجیب می‌دانی؟» که از خانه خود در برابر تأثیرات شیاطین محافظت کنم؟ ۱ می‌دانی که غش می‌کنی، به من بگو، ای گوتاما ساکیامونی، که مردم او را تاتاگاتا و بودای مبارک می‌خوانند، که افسون‌ها فایده‌ای ندارند و هیچ قدرت نجاتی ندارند.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : اما به من گوش کن و بدان که در انجام این مراسم من سخنان پدرم را ارج می نهم، تکریم می کنم و مقدس نگه می دارم.»۲ سپس تاثاگاتا گفت: «ای سیگالا، تو به خوبی به آن احترام می گذاری، تکریم می کنی و آن را مقدس نگه می داری. سخنان پدرت؛ و وظیفه توست که از خانه، همسرت، فرزندانت و فرزندانت در برابر تأثیرات آزاردهنده ارواح شیطانی محافظت کنی.

دور

دور : کاملاً پاکند، رفتارش نیکو است، درِ حواسش محفوظ است، متفکر و خوددار، به کلی شادمان است.(۳۶) «کسی که در راه اصیل هشتگانه با عزمی راسخ گام بردارد، مطمئناً به نیروانا خواهد رسید. تاثاگاتا با نگرانی مراقب فرزندانش است و با مراقبت محبت آمیز به آنها کمک می کند تا نور را ببینند. وقتی مرغی هشت یا ده یا دوازده تخم داشته باشد که روی آنها درست جوجه ریزی کرده باشد.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : بگذار تاتاگاتا که اکنون با تو به عنوان یک پدر روحانی صحبت می کند و تو را کمتر از پدر و مادرت دوست دارد، معنای شش جهت را برای تو توضیح دهد. کافی؛ تو باید با اعمال نیک از آن محافظت کنی. به پدر و مادرت در شرق، به معلمانت در جنوب، به همسر و فرزندانت در غرب، به دوستانت در شمال، روی کن و اوج روابط دینی خود را دعا برای بازگشت سریع معشوق از راه دور بالاتر از خود، و نادری بندگانت را در زیر خود تنظیم کن. .۵ [ص ۱۴۵] «چنین دینی است.

که پدرت از تو می‌خواهد، و انجام مراسم، وظایفت را به تو یادآوری می‌کند.» ۶ و صیغالا با احترام به پدرش به آن حضرت نگاه کرد و گفت: “به راستی، گوتاما، تو بودا، مبارک، معلم مقدس هستی. من هرگز نمی دانستم چه کار می کنم، اما دعا برای ازدواج فوری با معشوق اکنون می دانم. تو حقیقتی را برای من آشکار کردی که پنهان بود، مانند کسی که چراغی را به تاریکی می آورد.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : پناه می برم به معلم روشنگر، به حقیقتی که روشنگر است، و به جماعت برادرانی که حق تعلیم داده شده اند.»۷ LI. سوال سیما در مورد نابودی. در آن زمان بسیاری از شهروندان برجسته دور هم نشسته دعا برای فروش خانه از راه دور بودند و در تالار شهر گرد هم آمده بودند و به طرق مختلف در ستایش بودا، دارما و سانگا صحبت می کردند. سیمها، سرلشکر، یکی از شاگردان فرقه نیگانتا، در میان آنها نشسته بود.

و سیمها فکر کرد: “به راستی که مبارک باید بودا، مقدس باشد. من خواهم رفت و او را ملاقات خواهم کرد.” و پس از نزدیک شدن به او، گفت: “خداوندا، ای کاش از سامانا گوتاما بازدید کنم.«۲ ناتاپوتا گفت: «ای سیمها، که بر اساس شایستگی دعا برای برگرداندن عشق از دست رفته اخلاقی خود به نتیجه اعمال معتقدی، چرا باید به دیدار سامانا گوتاما بروی که نتیجه اعمال را انکار می‌کند؟ سامانا گوتاما، ای سیمها، نتیجه اعمال را انکار می کند.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : او دکترین عدم عمل را آموزش می دهد. و در این آموزه شاگردان خود را تربیت دعا برای عزیز شدن نزد شوهر از راه دور می کند.» ۳ [صفحه ۱۴۶] سپس میل به دیدار مبارک که در سیمها، ژنرال به وجود آمده بود، کاهش یافت. و از سانگا، سیمها برای بار دوم از رئیس نیگانتا درخواست کرد؛ و بار دیگر ناتاپوتا او را متقاعد کرد که نرود.

فکر عمومی: «به راستی سامانا گوتاما باید بودای مقدس باشد. نیگانتاها برای من چه هستند، چه رضایت دهند یا نه؟ من بدون این که از آنها اجازه بگیرم به دیدار او، مبارک، بودای مقدس خواهم رفت.»۶ و سیمها، ژنرال، به مبارک گفت: «خداوندا، شنیده ام که سامانا گوتاما نتیجه اعمال را انکار می کند. او آموزه عدم عمل را تعلیم می‌دهد و می‌گوید که اعمال موجودات ذی‌شعور پاداش خود را دریافت نمی‌کنند، زیرا او فنا و حقارت همه چیز را آموزش می‌دهد. و در این آموزه شاگردان خود را تربیت می کند.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : آیا به تو می آموزی که جان را از بین ببری و وجود انسان را سوزانده ای؟ دعا کن به من بگو، خداوندا، آیا کسانی که این گونه سخن می گویند راست می گویند، یا برضد مبارک شهادت دروغ می دهند و دارمای جعلی را به عنوان دارمای تو می گذرانند؟» ۷ مبارک گفت: ۸ «راهی هست، سیمها. که در آن کسی که چنین می گوید، واقعاً از من صحبت می کند.

از طرف دیگر، سیما، یک روشی وجود دارد که کسی که برعکس می‌گوید، واقعاً از من هم صحبت می‌کند. گوش کن، و من به تو خواهم گفت: ۹ «ای سیمها، انجام ندادن اعمال ناروا را، چه با کردار، چه با گفتار، یا با فکر، آموزش می‌دهم؛ من انجام ندادن همه آن شرایط را می‌آموزم. دلی که شر است نه خیر.اما، سیمها، انجام اعمالی را که صالح است، با کردار، با گفتار، و با فکر، تعلیم می‌دهم.

دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور : من به وجود آمدن [صفحه ۱۴۷] همه آن حالات قلبی را آموزش می‌دهم. خوب هستند و نه شر. ۱۰ «سیما می آموزم که تمام شرایط قلبی که شر است نه خوب، اعمال ناروا با عمل، با گفتار و با فکر، باید از بین برود. کسی که خود را، سیمها، از تمام آن حالات دلی که شر است و خیر نیست، رها کرده است.

کسی که آنها را مانند درخت خرمایی که ریشه در می‌آورد، از بین برده است تا نتوانند دوباره بزرگ شوند، چنین مردی این کار را انجام داده است. ریشه کنی نفس.۱۱ “من اعلام می کنم، سیمها، نابودی خودپرستی، شهوت، بدخواهی، وهم. ای سیمها، اعمال ناروا را حقیر می‌دانم، خواه با عمل باشد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =