توسل

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : ما از کوله‌روک که توسط مویر اصلاح شده است، می‌گیریم: «پس نه موجودی وجود داشت و نه غیر موجودی، نه جهانی، نه آسمانی، و نه چیزی بالای آن، هیچ‌جا، نه درگیر یا درگیر، نه آبی عمیق و خطرناک. مرگ نبود، و بنابراین جاودانگی نبود.

توسل : و نه تمایز روز یا شب. تاریکی وجود داشت؛ [زیرا] این جهان با تاریکی احاطه شده بود، و آب های غیر قابل تشخیص بود؛ اما آن توده ای که پوسته آن را پوشانده بود، [در طول] با نیروی تفکر پدید آمد.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق

اولین میل۴۲ در ذهن او شکل گرفت؛ و این میل اولیه در ذهن او شکل گرفت؛ و این میل اولیه به عنوان بذر مولد اولیه در قلب آنها شد که در آن بذرهای مولد در آنها وجود داشت. “آیا پرتو نورانی این [اعمال خلاق] در وسط، یا بالا، یا پایین گسترش یافته است؟ آن انرژی مولد مشیت [یا ارواح ذی شعور] و ماده [یا عناصر] شد.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : طبیعتی که در درون پایدار است، پستتر بود. و آن که نگه می دارد بالاتر بود. “چه کسی دقیقاً می داند و چه کسی در این جهان اعلام می کند که این آفرینش از کجا و چرا اتفاق افتاده است؟ خدایان متعاقب تولید این جهان هستند: پس چه کسی می تواند بداند که از کجا به وجود آمده است، یا این جهان متنوع از کجا پدید آمده است.

نزد معشوق

نزد معشوق : قدیمی ترین و چشمگیرترین روایت از آفرینش در فصل یازدهم از کتاب دهم ریگ ودا آمده است. کولبروک، ماکس مولر، مویر و گلداستاکر، همگی ترجمه ای از این سرود قابل توجه ارائه می دهند و با تحسین از آن صحبت می کنند.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : یا اینکه [خود] را حفظ می کند یا نه؟ کسی که در بالاترین آسمان فرمانروای این جهان است یا نمی داند، او نمی داند.” مولر می‌گوید: اگر سرود زیر فقط خطاب به خداوند متعال باشد و کلمه «وارونا» را حذف کرده باشد.

ما را در عبادت مسیحی آزار نمی‌دهد: – ۱. «ای وارونا، هنوز به خانه‌ی گلی نرو، رحم کن، ای قادر متعال، رحم کن. ۳. “از فقدان نیرو، ای خدای نیرومند و روشن، آیا من به ساحل اشتباه رفته ام، رحمت کن، ای قادر مطلق، رحم کن!” رحم کن، قادر مطلق، رحم کن! ۵. “هرگاه دعا برای زود پیدا شدن خانه ما مردان، ای وارونا، در برابر لشکر آسمانی مرتکب ظلم شدیم.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : هر گاه قانون تو را از روی بی فکری زیر پا گذاشتیم، رحم کن، قادر مطلق، رحم کن!” مولر از میان تعداد زیادی سرود خطاب به ایندرا یکی را انتخاب می کند که به واسیشتا ​​نسبت داده می شود. ۱. “هیچ کس، حتی کسانی که تو را می پرستند، تو را از ما دور نکنند! حتی از دور به مهمانی ما بیایند! یا اگر اینجا هستی، به حرف ما گوش کن! ۲. “زیرا اینان که اینجا برای تو دعا می کنند، کنار هم بنشینند.

مثل مگس ها به دور عسل. عبادت کنندگان که مشتاق ثروت اند، آرزوی خود را بر ایندرا نهاده اند، همانطور که ما پای خود را بر ارابه می گذاریم. ۳. «مایل به ثروت، کسی را می‌خوانم که صاعقه را با بازو می‌گیرد و نیکو بخشنده است، مثل پسری که پدرش دعا برای حل مشکلات را می‌خواند. بیا تو خونه ۵. ما را بشنود، زیرا او گوش هایی برای شنیدن دارد. از او ثروت می خواهند.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : آیا او دعاهای ما را تحقیر می کند؟ او به زودی می تواند صدها و هزاران بدهد؛ هیچ کس نمی تواند او را بررسی کند اگر بخواهد بدهد. ۱۳. “برای خدایان مقدس سرودی بساز که کوچک نیست، به خوبی تنظیم شده و زیباست! دام های زیادی از کنار کسی که با ایندرا می ماند از طریق قربانی او می گذرد. ​​۱۴. “کدام انسان جرات دارد به او که از تو ثروتمند است حمله کند؟ با ایمان به تو ای توانا، نیرومند دعا برای مرگ زن بد در روز نبرد به دست می آید.

تو به عنوان نیکوکار همه شناخته شده‌ای، هر جنگی که باشد. هر یک از این پادشاهان زمین هنگام درخواست کمک، نام تو را التماس می کنند. ۱۸. «اگر من به اندازه تو مولای بودم، باید از حرم مطهر حمایت کنم، ای پراکنده مال، او را به بدبختی رها نکنم. من باید آن را دعا برای خانه دار شدن به هر کسی که باشد اهدا کنم. ما هیچ دوستی جز تو نداریم، نه شادی دیگری، نه پدری، ای توانا! ای ایندرا، به عنوان فرمانروای هر چیزی که حرکت می کند.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : تو را به عنوان فرمانروای هر آنچه غیرقابل حرکت است می ستاییم. ۲۳. «هیچ کس مانند تو در آسمان و زمین نیست؛ او زاده نشده و نخواهد آمد. ای ایندرا توانا، ما تو را می خوانیم که برای گاو و اسب می جنگیم». مولر می‌گوید: «در این دعا برای پیدا شدن مشتری برای خانه سرود، ایندرا به وضوح خدای متعال تصور می‌شود، و ما به سختی می‌توانیم بفهمیم که چگونه مردمی که تصوری از الوهیت را چنان متعالی کرده بودند و آن را در شخص ایندرا تجسم داده بودند.

می‌توانستند، با همان قربانی، خدایان دیگر را با ستایش یکسانی بخوانند. وقتی آگنی، خدای آتش، حتی در مورد خدای آتش، در اولین مورد خطاب قرار می‌گیرد. در حالی که از آگنی فراخوانی می شود ایندرا فراموش می شود.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : نه رقابتی بین این دو وجود دارد و نه رقابتی بین آنها و دیگر خدایان وجود دارد. این مهم ترین ویژگی در دین ودا است و هرگز توسط کسانی که در مورد تاریخ شرک باستان نوشته اند مورد توجه قرار نگرفته است. شخصیت موجودات الهی. سپیده دم به طور مکرر در ودا توصیف شده است که ممکن است توسط یک شاعر مدرن توصیف شود. او دوست مردان است.

او مانند یک همسر جوان لبخند می زند، او دختر آسمان است. «اما انتقال از واوی، درخشان، به دیوی، الهه، آنقدر آسان است؛ دختر آسمان همان شخصیتی را به خود می‌گیرد که به آسمان، دیائوس، پدرش داده شده است، که فقط می‌توان حدس زد که آیا شاعر در هر بخش از یک مظهر درخشان صحبت می‌کند.

دعا برای عزیز شدن نزد معشوق : یا از الهه‌ای درخشان؛ از یک اراده‌ی طبیعی به‌عنوان یک اراده‌ی مرئی پیروی می‌کند. – “او مانند یک همسر جوان بر ما می درخشد و هر موجود زنده ای را برمی انگیزد تا سر کارش برود. آتش باید توسط مردان افروخته می شد. او نور را با فروکش کردن تاریکی به ارمغان آورد. “او برخاست، گسترده و گسترده شد، و به سوی همه حرکت کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =