توسل

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر , رسانه توسل ( جهت مشاوره پدر و مادر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : او باید بدون هیچ آسیبی زندگی کند، یا با کمترین آسیب ممکن زندگی کند، مگر با کمترین آسیب ممکن، به جز این که موجودات متحرک به وسیله قوانین سختگیرانه، به دست آورد.

توسل : «مردی که دو بار به دنیا آمده و به این ترتیب بدون وقفه دوران دانشجویی خود را سپری می‌کند، پس از مرگ به عالی‌ترین مناطق صعود می‌کند و دیگر در این جهان پایین به دنیا نمی‌آید». فرازهای زیر از کتاب چهارم، “درباره اخلاق خصوصی” است: – “بگذارید یک برهمن که در ربع اول زندگی یک مرد با یک وصی سکونت داشته باشد، پس از انعقاد ازدواج قانونی، ربع دوم زندگی انسان را در خانه خود بگذراند.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر

به قداستی که ودا اعطا می کند، خواهد رسید. همانطور که کسی که با بیل عمیق می کند به چشمه آب می رسد، دانش آموزی که با تواضع به معلم خود خدمت می کند به دانشی می رسد که در اعماق ذهن معلمش نهفته است. «اگر خورشید طلوع و غروب کند، در حالی که او از روی افراط نفسانی می‌خوابد، و نمی‌داند، باید یک روز کامل روزه بگیرد و گایاتری را تکرار کند.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : «بگذار خدا را هم در طلوع و هم در غروب آفتاب، چنانکه قانون مقرر می‌دارد، پس از وضو گرفتن و کنترل اعضاء خود بپرستد. و با توجه ثابت، متن را تکرار کند، که باید در جایی به دور از ناپاکی تکرار کند.

نزد پدر و مادر

نزد پدر و مادر : باید همیشه هجا را برای خود تلفظ کند. زیرا اگر هجای óm قبل از آن نباشد، یادگیری او از او دور خواهد شد. و مگر اینکه دنبال شود، هیچ چیز برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند. “کشیشی که ودا را بشناسد و صبح و عصر دعا برای حفظ آبروی زن آن هجا و آن متن مقدس را که سه کلمه قبل از آن آمده است برای خود تلفظ کند.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : از پریشانی “اجازه دهید آنچه را که درست است بگوید، اما آنچه را که خوشایند است بگوید، حقایق ناپسندی را نگوید، و نادرست پسندیده نگوید. این یک قانون اولیه است.” اما اجازه ندهید که با کسی دشمنی و مشاجره بی ثمر داشته باشد. «هر آنچه به دیگری وابسته است، درد می آورد؛ و هر آنچه به خود وابسته است.

لذت می بخشد؛ بگذارید این را در چند کلمه تعریف لذت و درد بداند. «و برای هر هدفی که انسان هدیه ای بدهد، برای هدفی مشابه، با افتخار، پاداشی مشابه دریافت خواهد کرد. “هم کسی که با احترام هدیه ای می دهد و هم کسی که آن را محترمانه دعا برای شوهر خوب داشتن می پذیرد، به جایگاهی از سعادت می رود، اما اگر خلاف آن عمل کرد، به منطقه ای وحشتناک می رود.” او با قربانی کردن، دروغ نگوید.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : اجازه ندهید او هر چند مجروح شده باشد، به یک کشیش توهین نکند. با دادن کمک مالی، هرگز آن را اعلام نکند. “با دروغ فداکاری بیهوده می شود، با غرور، شایستگی فداکاری از بین می رود، با توهین به کشیشان زندگی کاهش می یابد، و با اعلام یک انبوه، میوه آن از بین می رود. فضیلت او به تنهایی به او پایبند خواهد بود.

«هر مردی مجرد به دنیا می‌آید، مجرد می‌میرد، مجرد پاداش نیکویی خود را می‌گیرد و مجرد به کیفر دعا برای مرگ شوهر بداخلاق اعمال بد خود می‌رسد». از کتاب پنجم، “درباره رژیم”: – “مردی که دو بار به دنیا آمده و عمداً قارچ، گوشت گراز رام یا خروس شهری، تره فرنگی، یا پیاز یا سیر را خورده است، فوراً تحقیر می شود. برای چیزهای دیگر باید یک روز کامل روزه بگیرد. “یکی از آن توبه های سخت به نام “پراجاپاتیا” که دو بار متولد شده است باید سالانه انجام دهد تا او را از لکه ناشناخته غذای غیرقانونی پاک کند؛ اما باید برای چنین غذایی که عمدا خورده است توبه خاصی انجام دهد.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : گوشت گوشت را نمی توان بدون صدمه به حیوانات تهیه کرد و ذبح حیوانات راه سعادت را سد می کند؛ بنابراین انسان از گوشت گوشت خودداری کند.”هیچ انسانی گناهکارتر از کسی نیست که بدون تقدیم به یال ها دعا برای عزیز شدن نزد صاحب کار یا خدایان، بخواهد گوشت خود را با گوشت موجودی دیگر بزرگ کند.” انسان با زندگی از میوه های خالص و ریشه ها و با خوردن غلاتی که گوشه نشینان می خورند.

ثواب چندانی درو نمی کند که با دقت از غذای حیوانی. در چشیدن حلال گوشت، در نوشیدن مشروب تخمیر شده، در نوازش زنان، هیچ فحاشی وجود ندارد؛ زیرا مردان به طور طبیعی مستعد چنین لذت‌هایی هستند، اما پرهیز از آنها با فضیلت‌آمیز باعث جبران خسارت می‌شود. زمان پاک کننده ارواح مجسم است. «اما پاکی در کسب مال از همه پاکیزه‌تر است؛ زیرا کسی که با دست‌های پاک مال می‌شود خواندن دعا برای عاشق شدن طرف مقابل پاک است.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : نه آن که با خاک و آب پاک می‌شود». با آزادگی، کسانی که از وظیفه خود کوتاهی کرده اند. با مراقبه پرهیزگار، کسانی که عیوب پنهانی دارند. با ریاضت عابدانه، کسانی که ودا را بهتر می شناسند. «جسم با آب پاک می‌شود، عقل با حقیقت پاک می‌شود، روح حیات، با خداشناسی و عبادت، فهم، با علم روشن». تا آنجا که زن به ارباب خود احترام می گذارد.

تا آنجا که در بهشت ​​سرافراز است. زن وفادار که می‌خواهد در بهشت ​​به عمارت شوهرش دست یابد، چه مرده و چه زنده، نباید به او بدی کند. اما وقتی اربابش مرده است، حتی نام مرد دیگری را هم نگوید. تا مرگ ادامه دهد و از تمام صدمات بگذرد، وظایف سخت را انجام دهد، از هر لذت نفسانی بپرهیزد، و با شادی به احکام فضیلتی بی بدیل که توسط زنانی که به یک شوهر اختصاص داده شده است، عمل کند.

دعا برای عزیز شدن نزد پدر و مادر : کتاب ششم قوانین مانو مربوط به فداکاری است. به نظر می رسد که برهمن ها عادت داشتند که مرتاض شوند یا به قول کاتولیک های رومی وارد دین شوند. برهمن یا مردی که دو بار به دنیا آمده و می خواهد زاهد شود باید خانه و خانواده خود را رها کند و به جنگل زندگی کند. غذای او ریشه و میوه و لباسش جامه پوست یا پوست باشد، صبح و شام غسل کند و موی سرش رشد کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یک =