توسل

دعا برای جذب عشق از دست رفته

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای جذب عشق از دست رفته , رسانه توسل ( جهت مشاوره دست رفته و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای جذب عشق از دست رفته : زیرا طبق اوستا، هر موجود آفریده‌ای کهن الگو یا فرور (فرور، فراوشیس) خود را دارد که گوهر ایده‌آل آن است که ابتدا با اندیشه اورمزد آفریده شده است.

توسل : روایات یونانی زرتشت. توصیف پلوتارک از دین خود. اما زرتشت که بود و از او چه می دانیم؟ او توسط افلاطون، حدود چهارصد سال قبل از میلاد مسیح ذکر شده است.

دعا برای جذب عشق از دست رفته

شاه به عنوان خادم اورمزد، آتش و خورشید را می پرستد، نمادهای خدا. او در برابر گریفین ناپاک، مخلوق اهریمن، مقاومت می کند. و نیم قد بالای سرش مطمئن ترین گواه دین زرتشت است.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : حتی خود اورمزد نیز فراوشی‌های خود را دارد،۱۰۹ و این جوهرهای فرشته‌ای در همه جا مورد عبادت شاگرد زرتشت هستند. بنابراین ما در تخت جمشید، نه تنها کاخ شاهان بزرگ ایران، بلکه خانه قدیمی ترین نظام دوگانه گرایی، یعنی نظام زرتشت را یافته ایم.

از دست رفته

از دست رفته : همه اینها به دین بزرگ ایرانی، دین پارسیان و پادشاهان آن در قرون متمادی اشاره دارد که دینی که زرتشت پیامبر بزرگ آن بوده و اوستا کتاب مقدس آن بوده است.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : او در صحبت از تحصیلات یک شاهزاده ایرانی می گوید: «یک معلم او را به جادوی زرتشت، پسر (یا موبد) اورمزد (یا اوروماز) می آموزد که در آن همه پرستش خدایان درک می شود.

دیودوروس، پلوتارک، پلینی بزرگ و بسیاری از نویسندگان قرن های اول پس از میلاد از او نیز صحبت می کنند. پرستش مجوس توسط هرودوت قبل از افلاطون شرح داده شده است.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : هرودوت گزارش‌های بسیار دقیقی از مراسم، کاهنان، قربانی‌ها، تطهیرها و نحوه دفن که مغان ایرانی در زمان او، چهارصد و پنجاه سال قبل از میلاد مسیح به کار می‌بردند، ارائه می‌کند.

و روایت او از نزدیک با اعمال پارسی ها یا آتش پرستان مطابقت دارد که هنوز در یکی دو مکان در ایران و هند در حال حاضر باقی مانده است. او می‌گوید: «ایرانیان نه محراب دارند، نه معبد و نه تصویر؛ آنها بر بالای کوه‌ها عبادت می‌کنند.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : آنها آسمان‌ها را می‌پرستند و برای خورشید، ماه، زمین، آتش، آب و باد قربانی می‌کنند.»۱۱۰ «آنان محراب نمی‌سازند، و از نذورات، فیله‌ها و کیک‌ها برای خدایان، فیله‌ها و کیک‌ها استفاده نمی‌کنند.

که بر بستری از چمن لطیف گذاشته شده است.» “آنها برای همه رودخانه ها احترام زیادی قائل هستند و نباید هیچ کاری برای آلوده دعا برای حل مشکلات کردن آنها انجام دهند.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : در دفن هرگز جسد را در زمین نمی گذارند تا زمانی که پرنده یا سگی آن را پاره کند، جسد را با موم می پوشانند و سپس در زمین می گذارند.” «مغوسان فکر می‌کنند وقتی مورچه‌ها، مارها، خزندگان را می‌کشند.

کار شایسته‌ای انجام می‌دهند.»۱۱۱ روایت پلوتارک از زرتشت۱۱۲ و دستورات او بسیار قابل توجه است. زیرا آنها گیاه خاصی به نام دعا برای زیاد شدن عشق همسر را در هاون می زنند و پلوتون و تاریکی را می خوانند.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : و سپس آن را با خون گرگ قربانی مخلوط کرده و به جایی برسانید که خورشید هرگز نمی تابد و آن را دور بریزید. زیرا در مورد گیاهان معتقدند که برخی مربوط به خدای خوب است و برخی دیگر دوباره به دیمون بد. و نیز گمان می کنند طلسم دعا برای ثروتمند شدن سریع که حیواناتی مانند سگ و مرغ و خارپشت از نیکان هستند. اما حیوانات را به بدی آب می دهند، به همین دلیل او را خوشحال می کنند که بیشتر آنها را می کشد.

این مردان، علاوه بر این، چیزهای عاشقانه زیادی در مورد این خدایان به ما می گویند، که برخی از آنها عبارتند از: آنها می گویند که دعا برای زود پیدا شدن خانه اورومازها، که از ناب ترین نور سرچشمه می گیرند، و آریمانیوس، از سوی دیگر، از تاریکی سخت، این دو با یکدیگر در جنگ هستند. و اینکه اورومازس شش خدا ساخت۱۱۴ که اولی مؤلف احسان، دومی راستی، سومی عدالت، و بقیه یکی حکمت، یکی ثروت، و ثلث لذتی بود که از اعمال نیک حاصل می شود.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : و آریمانیوس نیز به همین ترتیب تعداد مشابهی از عملیات مخالف را برای مقابله با آنها انجام داد. پس از این، اورومازس که ابتدا قدر خود را سه برابر کرده بود، به همان اندازه از خورشید که خود خورشید بالای دعا برای افزایش عشق همسر زمین است، بالا رفت و آسمان ها را با ستارگان آغشته کرد. اما یک ستاره (به نام سیریوس یا سگ) را به عنوان نوعی نگهبان یا پیشاهنگ قبل از بقیه قرار داد.

و بعد از اینکه چهار و بیست خدای دیگر ساخت، همه را در یک پوسته تخم مرغ قرار داد. اما آنهایی که توسط آریمانیوس ساخته شده بودند (که خود نیز از همین تعداد هستند) که سوراخی در این پوسته تخم مرغ زیبا و لعاب شکسته بودند، چیزهای بد بدین وسیله به وجود آمدند تا با خوبی درآمیختند. اما اکنون زمان مرگبار نزدیک است.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : که در آن آریمانیوس، که از این طریق بلاها و قحطی ها را بر روی زمین می آورد، به ناچار باید خود را کاملاً خاموش و نابود کند. در آن زمان، زمین که صاف و هموار شود، یک زندگی و یک جامعه بشری خواهد بود که همه را شاد می کند و یک سخن. اما تئوپومپوس می‌گوید که بر اساس نظر مغیها، هر یک از این خدایان به مدت سه هزار سال هر یک رام می‌شوند و به نوبت رام می‌شوند.

و سه هزار سال دیگر با یکدیگر نزاع می‌کنند و می‌جنگند و کارهای یکدیگر را از بین می‌برند. اما سرانجام پلوتون شکست خواهد خورد و بشر خوشحال خواهد شد و نه به غذا نیاز دارد و نه سایه ای بر جای می گذارد. اما این زمان برای او زیاد نیست، اگرچه برای انسان که خوابش کوتاه است، چنین به نظر می رسد.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : پس اسطوره مغی ها چنین است.» اکنون خواهیم دید که این روایت تا چه اندازه با دین پارسیان مطابقت دارد، زیرا از آموزه ابتدایی زرتشت توسعه یافته است.

علاوه بر آنچه از طریق یونانیان شناخته شده بود، و برخی گزارش های موجود در نویسندگان عرب و پارسی، تا اواسط قرن گذشته، هیچ اطلاعات علمی خاصی در مورد تعلیمات و آموزه های او وجود نداشت.

دعا برای جذب عشق از دست رفته : فرانسوی تمام جنبه موضوع را تغییر داد و ما اکنون قادر هستیم تا با درجاتی از اطمینان در مورد این معلم بزرگ و عقاید او صحبت کنیم. و اکتشاف او در متولد ۱۷۳۱ در پاریس، خود را وقف مطالعه زبان عبری در شرق کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =