توسل

دعا برای چشم نظر خانه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای چشم نظر خانه , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای چشم نظر خانه : اما ذهنشان عمیقاً درگیر فکر مرگ بود. در حالی که دو دوست در سکوت با هم راه می رفتند، سرانجام شروع به برقراری ارتباط با یکدیگر کردند. آنها گفتند: «اگر یک اصل مرگ وجود داشته باشد، یک گرایش جهانی به سمت ویرانی، باید اصل مخالف آن نیز وجود داشته باشد، یعنی نمردن و فرار از نابودی.”در همان لحظه آنها تصمیم گرفتند که به شدت در جستجوی قانون عالی که راه نمردن را می آموزد، بگردند و به حالت ثابت و تغییر ناپذیری کامل دست یابند.

توسل : در آن قسمت ها شش معلم هترودکس زندگی می کردند که به نام های مکالی، گائو، سالا، تیندیزی بودند. جانی و گانتی از میان آنها تنها تینزی بود که با شاگردانش لباس سفید پوشید و به محل زندگی رهان تندزی رفتند و زیر نظر او قرار گرفتند و لباس رهان را پوشیدند.

دعا برای چشم نظر خانه

روزی که آنها علم، حکمت و دانش معلم خود را به دست آوردند، بدون اینکه هنوز به هدف مشتاقانه خود رسیده باشند، به تینزی گفتند: “استاد، آیا این همه آنچه می دانی است؟ و آیا علم دیگری ندارید که به ما بیاموزید؟» معلم پاسخ داد: «من واقعاً تمام دانشی را که در اختیار دارم به شما آموختم.» دو دوست که در پاسخ هیچ چیز رضایت بخشی پیدا نکردند.

دعا برای چشم نظر خانه : گفتند: «بیایید به جستجوی آن ادامه دهیم. قانونی که در خود واقعیت دارد; اولین کسی که آن را کشف کرده است، باید بدون تأخیر آن را به دیگری اطلاع دهد.» در یک روز صبح یکی از شاگردان گائوداما به نام آتادزی، در حالی که عادت مذهبی خود را پوشیده بود و پاتای خود را بر روی بازوی چپ خود حمل می کرد، برای پذیرایی از خانه بیرون رفت. برنجش همه چیز در شخصش نجیب و برازنده بود، قیافه و رفتارش در عین حال لطیف و باوقار بود، چه راه برود، چه توقف کند.

چشم نظر خانه

چشم نظر خانه : اینم راه رهان شدن. هنگامی که آنها غیر روحانی بودند، به نام های اوپاتی و جذب فوری ثروت با گیاهان کاولیتا، در یک روز معین، در محاصره دویست و بیست نفر همراه، به بالای کوهی رفیع رفتند تا از منظره انبوه مردمی که در حال ورزش و بازی بودند لذت ببرند. کشور مسطح اطراف در حالی که آنها به انبوه انسانها خیره شده بودند، به یکدیگر گفتند: “در صد سال دیگر همه این موجودات زنده [ص ۱۵۹] طعمه مرگ خواهند شد.” پس از آن برخاستند و محل را ترک کردند.

دعا برای چشم نظر خانه : چه به سمت راست یا چپ نگاه کند، چه به صورت چهارپایی بنشیند. اوپاتی که پس از آن تبدیل به ثاریپوترا شد و راهان آتادزی را با چنین تحقیر متواضعانه و متینی درک کرد، با خود گفت: «چنین راهانی مطمئناً [صفحه ۱۶۰] شایسته دریافت پیشکش است: او بدون شک به کمال رسیده است. من نزد او می روم و دعا برای مرگ شوهر بداخلاق از او می پرسم که اگر معلمی داشته باشد، آن مربی برجسته که زیر نظر او به فضیلت می پردازد، کیست؟ و اگر خودش معلم باشد، آموزه‌ای که می‌آموزد چیست؟ اما در حالی که او در راه استدعای صدقه می‌رود.

نمی‌توان از او سؤال کرد. من از راه دور به دنبالش می آیم.» آتادزی پس از جمع آوری صدقه از شهر خارج شد و به زیارت کوچکی رفت و در آنجا نشست و غذای خود را خورد. که مریدی معمولاً به استادش می پردازد.وقتی غذای اتادزی تمام شد، آب بر دستانش ریخت و با دلی که از شادی لبریز بود، مدتی با او گفت و گو کرد و سپس به فاصله ای دور رفت و خطاب کرد. او چنین می گوید: «رهان بزرگ، ظاهرت سرشار از نرمی و مهربانی است. چهره شما حکایت از پاکی و معصومیت روح شما دارد.

دعا برای چشم نظر خانه : اگر شاگردی دعا کن زیر نظر کدام معلم راهان شدی؟ راهنمای شما در راه کمال کیست؟ و آموزه‌ای که او برای شما موعظه می‌کند چیست؟» آتادزی پاسخ داد: «رهان جوان، آیا در مورد بودای نام‌آور، از نوادگان سلسله‌های طولانی پادشاهان بزرگ، که وارد حرفه رهان شده است، نشنیده‌ای؟ زیر دست او راهان شده ام. او معلم من است؛ با دعا برای مرگ زن بد تمام انرژی روحم به آموزه او می چسبم.» اوپاتی پرسید: «آموزه آن استاد بزرگ چیست؟» آتادزی با متواضعانه پاسخ داد: «من در این حرفه تازه کار هستم و هنوز کاملاً آشنا نیستم.

با دکترین معلمم با این حال، من می دانم که آزادانه با شما ارتباط برقرار خواهم کرد.» اوپاتی از او خواست که این کار را انجام دهد. بر آن، به احساسات، و به ذهن. انسان را وادار می کند که همه چیز مادی را تحقیر کند، بر احساسات خود غلبه کند و ذهن خود را تنظیم کند.» اوپاتی با شنیدن این آموزه احساس کرد که پیوندهای احساسات به تدریج آرام می شوند [صفحه ۱۶۱] و تسلیم می شوند؛ گویی روحش از هم جدا می شود. تاثیر حواساو شیفته چنین شریعت ناب و کاملی شد و شرایط تاوتاپان را به دست آورد.

دعا برای چشم نظر خانه : او که متقاعد شده بود سرانجام آنچه را که تا آن زمان بیهوده دنبال می کرد، یعنی قانون نیبان، یافته است، بدون معطلی نزد طلسم تسخیر زن بیوه دوستش رفت تا او را در نتیجه سودمند کشف خوش شانس خود شریک کند. کاولیتا که متوجه شد دوستش با چهره‌ای شاد به سمت او می‌آید که نشان‌دهنده شادی روحش در درونش بود، از او پرسید که آیا آنچه را که تا به حال بیهوده دنبالش می‌گشت پیدا کرده است. اوپاتی تمام جزئیات گفتگوی خود با راهان اتادزی را به او گفت. پس از آن بلافاصله شد.

هر دو تصمیم گرفتند معلم خود تینزی را ترک کنند و بلافاصله بروند تا خود را تحت هدایت بودا قرار دهند. سه بار برای اجرای طرح خود درخواست مجوز دادند و سه بار از آنها رد شد. سرانجام هر کدام با دویست و بیست نفر از همراهان خود رفتند. که از تنها ماندن خشمگین بود، در حالی که خون از دهانش استفراغ می کرد. بودا برای دلداری از آنها گفت: “بیکوس عزیز، بدرفتاری ها، طعنه ها و تمسخرهایی که به تو زده می شود زیاد طول نمی کشد؛ پس از آن هفت روز همه چیز به پایان خواهد رسید.

دعا برای چشم نظر خانه : این پاسخی است که به دشنام دهندگان خواهید داد: مانند همه پیشینیانش، بودا در تلاش است تا کامل ترین قانون طلسم تسخیر قلب مرد از راه دور را موعظه کند؛ به وسیله حقایقی که به نفع همگان اعلام می کند، انسان ها را به سوی خود می آورد. به معنای؟” همان سیل تمسخر که بر سر راهان ریخته شده بود، وقتی بیرون رفتند.

به نصیحت استاد بزرگشان عمل کردند، همانطور که به آنها آموخته بودند پاسخ دادند و طوفان به زودی تمام شد. مردم فهمیدند که رهان بزرگ در حال موعظه شریعت کامل است و برای جلب شاگردان خود هرگز جز به ابزارهای عادلانه متوسل نمی شود. در اینجا روایت تبدیل و مسلک و به پایان می رسد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =