توسل

دعا برای درمان بیماری های پوستی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای درمان بیماری های پوستی , رسانه توسل ( جهت مشاوره پوستی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای درمان بیماری های پوستی : فراتر از آن چیزی که زن بودن زن و مرد بودن مرد ثابت شده است. آنها از بسیاری جهات بسیار متفاوت هستند، بنابراین یک برمه ای می گوید; مردان در برخی چیزها بهتر هستند، زنان در برخی چیزها بهتر هستند. اگر مقامی داشته باشند، برتری نسبی آنها در مواردی مشخص می کند. دیگر چگونه باید تعیین شود؟ اگر به دین بگویید، می خندد، می پرسد دین چه ربطی به این چیزها دارد؟ دین فرهنگ روح است.

توسل : به رابطه زن و مرد مربوط نمی شود. اگر بفرمایید قانون، می‌گوید قانون به جز دین کاری ندارد [ص ۱۸۶]. از نظر قانون هر دو شبیه هم هستند. آیا شما یک قانون برای یک مرد و قانون دیگری برای یک زن ندارید؟ او می پرسد. در زندگی بودا چیزی در مورد این موضوع گفته نشده است. معلم بزرگ هرگز خود را متعهد به عقیده ای مبنی بر اینکه آیا مرد بالاتر است یا زن متعهد نشد.

دعا برای درمان بیماری های پوستی

او شاگردان مرد داشت، شاگرد زن داشت. او هر دو را گرامی داشت. در هیچ یک از سخنان او چیزی نمی توان یافت که نشان دهد او بین آنها تفاوتی ایجاد کرده است. این که راهبان مواظب باشند و از آمیزش با زنان بپرهیزند، صرفاً همتای دستوری است که راهبه ها در آمیزش با مردان احتیاط کنند. اینکه بزرگترین جذابیت مرد زن است، شرارت را در زن استنتاج نمی کند.

دعا برای درمان بیماری های پوستی : اینکه بزرگترین جذابیت زن مرد است، نشان نمی دهد که مرد شیطان است. شرارت از دل خود شماست. اگر می‌توانست مطمئن باشد که میلش به زنان مرده است، راهبی می‌توانست آن‌ها را هر چقدر که دوست دارد ببیند. میل دشمن است نه زن. بنابراین زن مورد لعنت قرار نمی گیرد زیرا مردش اغلب به شر وسوسه می شود. بنابراین زن مورد ستایش قرار نمی گیرد زیرا توسط او ممکن است مرد به افکار بهتری سوق داده شود.

پوستی

پوستی : گونه‌اش زیباتر از سپیده‌دم، چشمانش از حوض‌های رودخانه عمیق‌تر است. وقتی موهایش را روی شانه‌هایش شل می‌کند، مثل شبی است که از تپه‌ها می‌گذرد.» – آهنگ عشق برمه. اگر از یک برمه ای بپرسید که موقعیت زنان در برمه چیست؟ او پاسخ می داد که نمی داند منظور شما چیست. زنان هیچ موقعیت و نسبت ثابتی نسبت به مردان ندارند.

دعا برای درمان بیماری های پوستی : او تنها تأثیر بیرونی و ناخودآگاه است. برای مثال، اگر نمی‌توانید پرتگاهی را ببینید بدون اینکه بخواهید خود را به پایین بیاندازید، نه پرتگاه، بلکه سرگیجه‌تان را مقصر می‌دانید. و اگر عاقل باشید در آینده از پرتگاه ها اجتناب دعا برای حل مشکلات می کنید. شما در برابر مکان های شیب دار ریل نمی گیرید زیرا گردش خون شما بد است [صفحه ۱۸۷]. در مورد زنان نیز چنین است: زنان را تحقیر نکنید زیرا آنها شیطانی را در وجود مرد برمی انگیزند.

و در مورد انسان هم همینطور است. زن و مرد به طور یکسان تابع قوانین ابدی هستند. و آنها به طور یکسان تابع قوانین دعا برای فروختن سریع ماشین انسان هستند. در هیچ نکته مادی، حتی در موارد جزئی، قانون تبعیض علیه زنان قائل نیست. قانون ازدواج و ارث و طلاق هر کدام در جای خود خواهد آمد. عجیب است که هم برای مرد و هم برای زن یکسان است. قانون جزا برای هر دو یکسان بود.

دعا برای درمان بیماری های پوستی : من سعی کرده ام تفاوتی پیدا کنم و این تنها چیزی است که یافته ام: ارزش زندگی یک زن کمتر از یک مرد بود. بهای جثه به قول زن کمتر از مرد بود. اگر زنی به طور تصادفی کشته می شد، غرامت کمتری نسبت به یک مرد باید پرداخت می شد. یک بار از یک برمه ای در این مورد پرسیدم. چرا این تفاوت است؟ گفتم. “چرا قانون تبعیض قائل می شود؟” او گفت: «این قانون نیست، این دعای مجرب برای فروش خانه از راه دور یک واقعیت است.

ارزش یک زن از یک مرد کمتر است. کنیز را می توان با کمتر از یک خدمتکار استخدام کرد، دختر می تواند کمتر از یک پسر ادعا کند. آنها نمی توانند این همه کار انجام دهند. آنها آنقدر قوی نیستند اگر ارزش آنها بیشتر بود، قانون راه دیگری بود. البته آنها ارزش کمتری دعا برای فروش ملک با قیمت بالا دارند. و بنابراین این تبعیض انحصاری یک واقعیت است، نه جزم. این یک واقعیت است، بدون شک، همه جا. خیر [ص ۱۸۸] کسی آن را انکار می کند.

دعا برای درمان بیماری های پوستی : ارزش مادی زن کمتر از مرد است. در مورد ارزش روح، این مسئله دعا برای زود پیدا شدن خانه قانونی نیست که خود را محدود به امور مادی کند.اما گمان می‌کنم همه قوانین بر اساس نیازهای بشر تنظیم شده‌اند. این جنگ بی وقفه در زمان هایی بود که قوانین ما به آرامی شکل می گرفت، لزوم عدم اجازه دادن به مالکیت زمین و ثروت مسلحانه ای که این سرزمین به دست زنان ضعیف تر می داد، منجر به قوانین ارثی ما شد.

قوانین در آن زمان بر اساس ضرورت جنگ، تحت الشعاع قرار دادن هر چیز دیگر به توانایی جنگیدن، اداره می شدند. در نتیجه، از آنجایی که زنان به اندازه مردان مبارز نبودند، به دیوار رفتند. اما فئودالیسم هرگز در برمه به دست نیامد. جنگی که آنها انجام دادند بسیار کمتر از جنگ اجداد ما بود، عامل غالب در این موقعیت نبود و در نتیجه زن آسیبی نمی دید. از این رو به او موهبت غیر قابل تخمین آزادی داده شده است.

دعا برای درمان بیماری های پوستی : آزادی از تعصبات مقدس، از قوانین سکولار، او همیشه داشته است. و بنابراین، برای حفظ جان مردم، هرگز لازم نبوده است که قوانینی در مورد رفتار ناعادلانه زن در مورد ارث تصویب شود. و همانطور که دین او را در یافتن موقعیت خود آزاد گذاشته است، قانون کشور نیز چنین است. و با این حال مرد برمه ای عقیده تایید شده ای دارد که او بهتر از یک زن است، که مردان در کل به عنوان یک جنسیت از زنان برتر هستند.

او به شما خواهد گفت: «ما ممکن است از جهاتی پست‌تر باشیم». «یک زن [صفحه ۱۸۹] ممکن است این‌جا و آنجا راهپیمایی ما را بدزدد، اما در درازمدت مرد همیشه پیروز خواهد شد. زنان صبر ندارند. این را بارها و بارها شنیده‌ام، حتی از سوی زنان، که صبرشان از یک مرد کمتر است. ما اغلب جور دیگری تصور کرده ایم.

دعا برای درمان بیماری های پوستی : برخی از برمه ها حتی تصور می کنند که یک زن باید به عنوان یک مرد تناسخ پیدا کند تا قدمی در تقدس به دست آورد. منظورم این نیست که آنها فکر می کنند مردها همیشه بهتر از زنان هستند، بلکه منظورم این نیست که بهترین مردان به مراتب بهتر از بهترین زنان هستند و تعداد آنها بسیار بیشتر است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =