توسل

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه , رسانه توسل ( جهت مشاوره رابطه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : بودا ادامه داد: «اما به من بگویید، «آیا یکی از برهمن ها که به وداها مسلط است، برهما را رو در رو دیده است؟» ۷ «نه، قربان!» پاسخ این بود. ۸ «اما، آن مبارک گفت: «آیا معلمی از برهمن‌ها، آگاه به وداها، برهما را رو در رو دیده است؟» (۹) آن دو برهمن گفتند: «نه، آقا». اما، آن حضرت گفت: «آیا یکی از نویسندگان وداها، برهما را رو در رو دیده است.

توسل : دوباره دو برهمن پاسخ منفی دادند و فریاد زدند: «چگونه کسی می تواند برهما را ببیند یا او را درک کند؟ زیرا فانی نمی تواند فناناپذیر را درک کند.«و مبارک مثالی ارائه کرد و گفت: ۱۲ «گویا مردی باید در محلی که چهار راه از آن عبور می‌کند پلکانی بسازد تا در عمارتی سوار شود. و مردم باید از او بپرسند: «دوست خوب، این عمارت کجاست که می‌خواهی این پلکان را در آن بسازی؟ آیا می دانی که در مشرق است.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه

یا در جنوب یا در غرب یا در شمال؟ این که آیا آن بالا است، یا کم، یا اندازه متوسط؟ و هنگامی که از او پرسیده می شود باید پاسخ دهد: “من نمی دانم.” و مردم باید به او بگویند، “اما، دوست خوب، تو داری پلکانی درست می‌کنی تا در چیزی بالا بروی – آن را به عمارت ببری – که در تمام مدت نه می‌دانی و نه ندیده‌ای.” و هنگامی که از او پرسیده می شود باید پاسخ دهد، “این دقیقاً همان کاری است.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : که من انجام می دهم. بله، من می دانم که نمی توانم آن را بدانم. در مورد او چه فکر می کنید؟ آیا نمی گویید که صحبت آن مرد سخن احمقانه بود؟» ۱۳ [ص ۱۴۱] دو برهمن گفتند: «در آرامش، گوتاما، این سخن احمقانه خواهد بود!»۱۴ مبارک ادامه داد: «پس برهمن ها. باید بگوید: “ما راه را به سوی اتحادی از آنچه نمی دانیم و ندیده ایم به شما نشان می دهیم.

رابطه

رابطه : آمده ایم تا از تو بپرسیم آیا همه این راهها راه نجات است؟ جاده های زیادی در اطراف دهکده ما وجود دارد و همه به ماناساکاتا منتهی می شوند [ص ۱۴۰]. آیا در مورد راه های حکما اینطور است؟ آیا همه راهها راههای نجات هستند و آیا همه آنها به اتحاد با برهما منتهی می شوند؟۴ و خداوند تبارک و تعالی این سؤالات را به دو برهمن مطرح کرد: «آیا فکر می کنید همه راهها درست است؟»۵ هر دو پاسخ دادند و گفتند: «بله». ، گوتاما، ما اینطور فکر می کنیم.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : بهارادواجا پاسخ داد: «بهارادواجا پاسخ داد: «به دنبال این است». برای نشان دادن راه به حالت اتحاد با چیزی که نه می دانند و نه دیده اند. درست مانند زمانی که یک رشته از مردان نابینا به یکدیگر چسبیده اند. نه اولی ها می توانند ببینند، نه آن هایی که در وسط هستند و نه عقب ترین ها می توانند ببینند. با این حال، به نظر من، سخنان برهمن‌ها که در وداهای سه‌گانه تجلیل شده‌اند، سخنی کورکورانه است.

این مضحک است، از کلمات صرف تشکیل شده است، و یک چیز بیهوده و پوچ است.» (۱۷) مبارک اضافه کرد: «حالا فرض کنید که مردی باید به اینجا در کنار رودخانه بیاید، و در آنجا کار و تجارت داشته باشد. طرف دیگر، باید بخواهد عبور کند. آیا گمان می کنی که اگر از آن طرف رودخانه بخواهد که از این طرف نزد او بیاید، کرانه به خاطر دعای او می آید؟»۱۸ «مسلماً نه، گوتاما».۱۹ «اما راهش همین است.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : از برهمن ها آنها عمل به آن صفاتی را که واقعاً یک مرد را برهمن می کند، حذف می کنند و می گویند: «ایندرا، ما تو را می خوانیم. سوما، ما تو را می خوانیم. وارونا، ما تو را می خوانیم. برهما، ما تو را می خوانیم. به راستی، ممکن نیست که این برهمن‌ها، به خاطر دعاها، دعاها و ستایش‌هایشان، پس از مرگ با برهما متحد شوند.

بودا ادامه داد: «حالا به من بگو، برهمن‌ها درباره برهما چه می‌گویند؟ آیا ذهن او پر از شهوت است؟» ۲۱ و هنگامی که برهمن ها این را انکار کردند، بودا پرسید: «آیا ذهن برهما پر از کینه، تنبلی یا غرور است؟» ۲۲ [ص ۱۴۲] «نه، قربان!» پاسخ داد. او دعا برای بازگشت سریع معشوق از راه دور برعکس همه اینهاست.” ۲۳ و بودا ادامه داد: “اما آیا برهمن ها از این رذیلت ها مبرا هستند؟” ۲۴ واستا گفت: “نه، قربان!” چیزهایی که منجر به دنیاپرستی و تسلیم در برابر وسوسه های حواس می شود; آنها گرفتار پنج مانع، شهوت، بدخواهی، تنبلی، غرور و شک هستند.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : چگونه می توانند به چیزی که بیشتر از همه به طبیعت آنها بی شباهت است متحد شوند؟ بنابراین، حکمت سه گانه برهمن‌ها، بیابانی بی‌آب، جنگلی بی‌راه، و ویرانی ناامید است.»۲۶ وقتی بودا چنین گفت، یکی از برهمن‌ها گفت: «گوتاما به ما گفته‌اند که ساکیامونی راه رسیدن به آن را می‌داند. اتحاد با برهما.» (۲۷) و مبارک گفت: «ای برهمن، درباره دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور مردی که در ماناساکاتا به دنیا آمده و بزرگ شده است.

چه فکر می‌کنی؟ آیا او در مورد مستقیم ترین راه از این نقطه به ماناساکاتا تردید دارد؟»۲۸ «مطمئناً نه، گوتاما.بودا پاسخ داد: «بنابراین، تاتاگاتا راه مستقیمی را که به اتحاد با برهما منتهی می‌شود، می‌داند. او آن را به عنوان کسی می داند بهترین دعا برای رفع استرس و اضطراب که وارد دنیای برهما شده و در آن متولد شده است. در تاثاگاتا هیچ تردیدی وجود ندارد.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : و دو برهمن جوان گفتند: «اگر راه را می دانی به ما نشان بده.» ۳۱ و بودا گفت: ۳۲ «تاثاگاتا جهان را رو در رو می بیند و ماهیت آن را درک می کند. . او حقیقت را هم در نامه و هم در روحش اعلام می‌دارد، و آموزه‌اش در بهترین دعا برای بازگشت معشوق از راه دور منشأ آن شکوهمند است، در پیشرفت آن شکوهمند است، و در کمال آن شکوهمند است. تاثاگاتا زندگی برتر را در خلوص و کمال خود آشکار می کند.

او می تواند راهی را به شما نشان دهد که بر خلاف پنج مانع بزرگ است. ۳۳ [صفحه ۱۴۳] “تاثاگاتا به ذهنش دعا برای ضربه مغزی اجازه می دهد تا با افکار عشق در چهار گوشه جهان نفوذ کند. و بدین ترتیب کل جهان گسترده، بالا، پایین تر. اطراف، و همه جا همچنان پر از عشق، فراگیر، بزرگ شده و فراتر از حد خواهد بود. آمدن تاثاگاتا نیز چنین است: هیچ موجود زنده‌ای وجود ندارد که تاثاگاتا از کنار آن بگذرد یا کنار بگذارد.

دعا برای بازگشت معشوق به رابطه : اما همه آنها را با خیالی آزاد و با عشق عمیق در نظر بگیرد. راه راست: قامت لذت اوست و در کمترین چیزهایی که باید از آن دوری کند خطر می بیند و احکام اخلاقی را تربیت می کند و در گفتار و عمل به قداست می پردازد و زندگی خود را به این وسیله حفظ می کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =