توسل

دعای برگشتن معشوق از دست رفته

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای برگشتن معشوق از دست رفته , رسانه توسل ( جهت مشاوره رفته و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای برگشتن معشوق از دست رفته : از شوهرانی بخواهد که به خیالشان نقاشی می کنند، مهربان و قوی، و نجیب، راستگو و شجاع؛ و دوشیزگان که هدایای خود را ترک کردند و نذرهای خود را بستند، با قدمهای ترسو فرار کردند. اما در حالی که دنیای بیرون پر از زندگی است. آن دنیای درونی که این زندگی از آنجا سرچشمه می گیرد، پنهان شده از دید توسط چین های کور کننده ماده، که جریان های درشت تر آن پر از نیروی شگفت انگیز است.

توسل : هیبت اکنون که برای استفاده ما مهار شده است، یک طوفان صبور، غافل از زمان و مکان، اندیشه انسان را از خشکی به خشکی و از میان اعماق اقیانوس می برد. و ملایم‌ترین آهنگ‌های گفتار انسان را سریع‌تر از نور، دورتر از صداهای اقیانوسی به همراه دارد. و ماشین تلو تلو تیز را در خیابان های شلوغ می چرخاند، و پر از نور محل اقامت دزدان پرسه زن می شود – آن دنیای درونی، که زندگی اش عشق است.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته

عشق خالص، و کامل، بی نهایت، شدید، آن دنیا اکنون در حال آشوب است. شکافی در آن ابرهای تیره ای پدیدار می شود که از جان های گناهکار برمی خیزند و نور آسمانی زلالش را از ما پنهان می کنند و ابرهای رسولان از آن دنیای روشن که دیوها را می نامیدند و ما فرشتگان می خوانیم، برای نجات و نجات به آن شکاف بشتاب. باد از بال‌های درخشان آنها روح بودا را می‌سوزاند.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : عشق از ارواح شیرین آنها قلب او را گرم می‌کند. او از خواب شروع می‌کند، اما برمی‌خیزد، به سختی می‌داند که اگر در بیداری رؤیایی دیده بود، یا غرق در خواب، خوابی آسمانی دیده بود. از آن حضور پاک همه وسوسه گران او فرار کردند. آرامش درگیری پایان یافت روحش را پر کرد و با هدایت دستان نادیده به جلو رفت به جایی که درخت انجیر مقدس از دیرباز رشد کرده بود، زیر سایه آن محراب روستا ایستاده بود.

رفته

رفته : و اکنون دو دختر، [۴] تازه به زنانگی رسیده‌اند، دختران دوست‌داشتنی ارباب دهکده، تراپوشا یکی و یکی بالیکا صدا زدند، با سپیده‌دم، به آرامی روی علف‌ها سفر کنید، کشک و برنج غلیظ را بیاورید. غلات، پیشکشی مشتاق به خدای دعای عشق از راه دور نگهبانشان – که همانطور که همه مردم ساده معتقد بودند، در زیر درخت بودی پیری که در کنار راه و نزدیک جایی که بودا ایستاده بود، زندگی می کرد.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : جایی که مردم ساده هدایای مشتاق خود را می گذاشتند و از آنها کمک می خواستند. خواسته های ساده مورد نیاز است، باور تمام زندگی بالا، اطراف، زندگی در درون خود، مطمئناً باید از قدرت های زنده ای باشد که همیشه نزدیک بوده اند. در اینجا غذاهایی بود که دختران ساگاتا آورده بودند، برگزیده ترین محصولات گله ها و مزارع او، این غذای سپاسگزار تمام نیازهای دعا برای برگرداندن عشق از دست رفته طبیعت را برآورده می کرد.

درخششی سالم را در تمام بدنش پخش می کرد، و تمام آرزوهای مشتاق بدن را خاموش می کرد. هفت روز نشست و دیگر نه خورد و نه ننوشید، اما گرسنه نشد و از تشنگی سوزان نسوخت، زیرا مانا بهشتی دعای بستن زبان پدر شوهر از راه دور روح گرسنه او را سیر کرد – نیازهایش برآورده شد، بدن از بین رفت. هفت روز نشست، در آرامش درونی شیرین، در انتظار نور، و مطمئن بود که نور خواهد آمد.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : هنگامی که فلس های ظاهری از دید درونش فرو افتاد، چشمان دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه روحش گشوده شد و دید نه دور، بلکه نزدیک، درون، بالا، همانطور که ساکن است. روح در این چارچوب فانی، جهانی در این دنیای روز کاری ما، روح زنده همه چیزهای مادی.به سمت شرق خورشیدی را دید که هرگز غروب نمی کرد، نورش حقیقت است، نور همه جهان ها، گرمای آن عشقی لطیف و فراگیر است.

زندگی درونی هر چیزی که زندگی می کند. بدون علف های هرز، بدون خار، بدون دعای رهایی از شر دشمن میوه های سمی تلخ، بدون خزندگان مضر و بدون جانوران پرسه زن. زیرا در این دنیای بی گناهی و عشق، هیچ اندیشه شیطانی چیزهای بدی را به وجود نمی آورد، اما پرندگان بسیاری از هر نواحی متنوع گوش را با شیرین ترین ملودی شاد می کنند. و بسیاری از گلها با هر رنگ متنوع، همه هوا را با بوهای غنی و شیرین پر می کنند.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : ای دیدار مبارک! شادی عمیق، کامل! روح به روح سلام می کند، قلب که مستقیماً با قلب صحبت می کند، در حالی که چهره های شاد بی شماری در نزدیکی معلق بودند و آهنگ های شادی در ارتفاعات نیروانا به صدا در می آید. در نهایت، حمل و نقل اولین ملاقات گذشته، بیشتر از این دنیای تازه یافته که او آرزو داشت ببیند، بیشتر از صلح و شادی آن را می خواست بداند.

به رهبری راهنمایان پرمهر خود، چنان صحنه هایی از زیبایی را دید که از گفتار انسان عبور می کرد، چنین صحنه هایی از آرامش و شادی را از اندیشه انسان گذشته، که هر که می خواند باید غنایی بهشتی را کوک کند و سرافیفه لب هایش را با آتش زنده لمس کند. لب‌های مسح نشده‌ام نمی‌خواهد چنین مضامین بلندی را امتحان کنم.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : خوشحالم اگر چشم‌اندازی دور از سرزمین موعود به دست بیاورم و نگاهی اجمالی از دروازه‌های باز ببینم. او مدت‌ها در این صحنه‌های سعادت‌بخش سرگردان بود، زمانی که با لذت‌های متوالی سنجیده می‌شد، تا زمانی که از شادی بیش از حد خسته شد.

روح و بدن هر دو در خوابی آرام فرو رفتند. او در حالی خوابید که میزبانان دیوها به شیرینی می خواندند: “سلام ای پزشک بزرگ! نجات دهنده، عاشق، دوست! شادی جهانیان، راهنمای نیروانا، تگرگ!” هزاران مارا از حضور درخشان او فرار کردند.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : اما خود مارا، ظریف‌تر از همه، فرار نکرد، بلکه ظاهر یوگی به تن کرد، گویی از روزه‌ها تا پوست و استخوان ضایع شد، روی یک پا ایستاده، ریشه‌دار به زمین، پای دیگر بر روی ران بی‌گوشتش بلند شد، دست‌ها. بلند شد تا زمانی که مفاصل کاربرد خود را از دست دادند، و آنقدر به هم چسبیده بودند، گویی در تصمیمی محکم، ناخن‌ها کاملاً از میان کف دست‌های چرک‌زده رشد کرده بودند.

لباس‌های پاره‌شده‌اش که گویی در اثر پیری فرسوده شده بودند، مانند خزه از درخت‌ها آویزان شده بودند. و مرده، در حالی که پرندگان در موهای درهم تنیده اش لانه کرده بودند. و به این ترتیب مارا ظریف ایستاده بود.

دعای برگشتن معشوق از دست رفته : و هنگامی که استاد او را از خواب بیدار کرد، وسوسه کننده او در ظاهر وجد فریاد زد: “ای! بیداری مبارک! شادی پس از اندوه! آرامش پس از دردسر! استراحتی که پایانی ندارد! زندگی پس از مرگ! نیروانا پیدا شد. در اینجا صبر کنیم تا در اثر پوسیدگی تلف شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =