توسل

دعا برای بازگشت معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای بازگشت معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای بازگشت معشوق : سه شر بدن، چهار شر زبان و سه شر در ذهن وجود دارد.” بدی های بدن عبارتند از: قتل، دزدی، زنا، زبان، دروغ، تهمت، بدرفتاری و بیهودگی. از ذهن، طمع، نفرت، و خطا.۲ “من به شما توصیه می کنم که از ده شر اجتناب کنید:۳ “من. نکشید، بلکه به زندگی توجه داشته باشید. ۴ “II. دزدی نکنید و غارت نکنید.

توسل : بلکه به هر کسی کمک کنید تا بر ثمره کار خود مسلط شود.” از ناپاکی بپرهیزید و زندگی پاکیزه ای داشته باشید. ۶ “IV. دروغ نگویید، اما راستگو باشید. حقیقت را با احتیاط، بدون ترس و با قلبی عاشقانه بگویید.” اخبار بد اختراع نکنید و آنها را تکرار نکنید. کپور نکنید، بلکه به دنبال جنبه های خوب همنوعان خود باشید، تا با اخلاص از آنها در برابر دشمنانشان دفاع کنید.

دعا برای بازگشت معشوق

زمان را با شایعات تلف نکنید، بلکه با هدف صحبت کنید یا سکوت کنید. دل خود را از کینه توزی پاک کن و هیچ کینه ای را در خود نداشته باش، حتی از دشمنانت. اما همه موجودات زنده را با مهربانی در آغوش بگیرید. ۱۲ “X. ذهن خود را از جهل آزاد کنید و برای آموختن حقیقت نگران باشید، به خصوص در مورد یک چیز که لازم است، مبادا اسیر بدبینی یا اشتباه شوید.

دعا برای بازگشت معشوق : بی تفاوتی و خطا تو را به بیراهه می کشاند تا راه شریفی را که به زندگی جاودانه منتهی می شود، نخواهی یافت.»۱۳ ​​[ص ۱۲۷] XLVII. ماموریت واعظ. و مبارک به شاگردانش گفت: ۱ «وقتی از دنیا رفتم و دیگر نمی توانم با شما سخن بگویم و ذهن شما را با گفتار دینی تقویت کنم، از میان خود مردانی با خانواده و تحصیلات خوب انتخاب کنید تا به جای من حقیقت را موعظه کنند.

معشوق

معشوق : و در راهی که به نابودی رنج منتهی می شود، گام برمی دارد، شور را به شدت رها می کند، خشم را فرو می نشاند. با از بین بردن غرور بیهوده «من هستم»، ترک جهل، و رسیدن به روشنایی، تمام رنجها را حتی در این زندگی پایان خواهد داد.»۱۷ [ص ۱۲۶] XLVI. اجتناب از ده شر. بودا گفت: “همه اعمال موجودات زنده با ده چیز بد می شوند و با اجتناب از ده چیز خوب می شوند.

دعا برای بازگشت معشوق : لباس تاثاگاتا به آن مردان پوشیده شود، اجازه دهید وارد خانه تاثاگاتا شوند و منبر تاثاگاتا را اشغال کنند. جایگاه تاثاگاتا صدقه و محبت همه موجودات است. منبر تاثاگاتا درک قانون خوب در معنای مجرد آن و همچنین در کاربرد خاص آن است. ۳ «واعظ باید حقیقت را با ذهنی ناقص بیان کند. او باید قدرت اقناع داشته باشد که ریشه در فضیلت و وفاداری کامل دارد.

به عهد خود.۴ «واعظ باید در حوزه مناسب خود بماند و در مسیر خود ثابت قدم باشد. او نباید با همنشینی با بزرگان، غرور خود را چاپلوسی کند، و نباید با افراد بیهوده و بداخلاق معاشرت کند. هنگامی دعا برای رفع ضرر مالی که در وسوسه است، باید دائماً به بودا فکر کند و او پیروز خواهد شد. ۵ “همه کسانی که برای شنیدن این آموزه می آیند.

دعا برای بازگشت معشوق : واعظ باید با خیرخواهی پذیرایی کند و موعظه او باید بدون کینه توزی دعا برای رسیدن به معشوقه باشد.” کپور کردن به دیگران، یا سرزنش سایر واعظان. نه رسوایی صحبت کنید و نه سخنان تلخ را تبلیغ کنید. او نباید از شاگردان دیگر نام ببرد تا آنها را سرزنش کند و رفتارشان را سرزنش کند.۷ «در جامه ای تمیز، رنگارنگ با لباسهای زیر مناسب، باید با ذهنی فارغ از سرزنش و سرزنش بر منبر برود [ص ۱۲۸].

صلح با تمام جهان۸ «او نباید از مشاجره‌های نزاع لذت ببرد و یا به بحث و جدل بپردازد تا برتری استعدادهایش دعا برای رسیدن به معشوق را نشان دهد، بلکه آرام و خونسرد باشد. ۹ «هیچ احساسات خصمانه در قلب او باقی نمی‌ماند، و هرگز نباید رفتار خیریه را ترک کند. نسبت به همه موجودات تنها هدف او باید این باشد که همه موجودات به بودا تبدیل شوند.

دعا برای بازگشت معشوق : بگذارید واعظ خود را با غیرت به کار خود بپردازد و تاثاگاتا بدنه شریعت مقدس را در شکوه متعالی خود به او نشان دهد. او به عنوان کسی که برکت داده است. بر واعظ و همچنین کسانی که با احترام به او گوش می دهند و با شادی آموزه را می پذیرند، برکت می دهد. و به راستی قدرت این آموزه آنچنان است که حتی با خواندن یک بیت یا با تلاوت و نسخ و در نظر داشتن یک جمله از شریعت دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور حسنه، افراد به حقیقت تبدیل شده و وارد راه می شوند.

از عدالتی که منجر به رهایی از شر می شود. ۱۲ «مخلوقاتی که تحت تأثیر احساسات ناپاک قرار می گیرند، وقتی به صدا گوش می دهند، پاک می شوند. آموزه، کسب حکمت. کسانی که تحت انگیزه نفرت عمل می کنند، وقتی به بودا پناه می برند، مملو دعا برای جلوگیری از ضرر مالی از حسن نیت و عشق خواهند بود. ۱۳ «یک واعظ باید سرشار از انرژی و امید شاد باشد، هرگز خسته و ناامید نشود.

دعا برای بازگشت معشوق : موفقیت نهایی. ۱۴ “یک واعظ باید مانند مردی باشد که در جستجوی آب است که در یک زمین خشک چاهی حفر می کند. اما مبادا مضطرب شود یا از کار به عنوان ناامید دست نکشد، کار از بین بردن شن های خشک باید انجام شود تا بتواند در زمین عمیق تر کند. و غالباً هر چه عمیق‌تر حفاری کند، آب خنک‌تر، خالص‌تر و با طراوت‌تر می‌شود. ۱۵ «وقتی بعد از مدتی حفاری می‌بیند که ماسه‌ها مرطوب می‌شوند.

آن را به نشانه نزدیک بودن آب می‌پذیرند. «تا زمانی که مردم به سخنان حق گوش نمی‌دهند، واعظ می‌داند که باید در دل‌های آنها عمیق‌تر کند. اما هنگامی که آنها شروع به توجه به سخنان او می کنند، متوجه می شود که به زودی به روشنایی دست خواهند یافت. (۱۷) “به دستان شما، ای مردان خانواده و تحصیلکرده خوب که عهد موعظه کلمات تاثاگاتا را می پذیرید، که خداوند تبارک و تعالی منتقل می کند.

دعا برای بازگشت معشوق : و قانون خوب حقیقت را ستوده است. ۱۸ “قانون خوب حقیقت را دریافت کنید، آن را حفظ کنید، آن را بخوانید و دوباره بخوانید، آن را درک کنید، آن را اعلام کنید، و آن را به همه موجودات در تمام نقاط جهان موعظه کنید. نه بخل و نه تنگ نظر، و او مایل است دانش کامل بودا را به همه کسانی که آماده و مایل به دریافت آن هستند، منتقل کند. شما نیز مانند او باشید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 19 =