توسل

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی , رسانه توسل ( جهت مشاوره سوزاندنی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : کسی که گمان می کند حقیقت را با دید درونی می بیند، کسی که غش به خردمندان می آموزد و ادعا می کند که می داند. بیشتر از آنچه پدران و وداها می آموزند.» اما هرچه نزدیکتر می‌شد.

توسل : هیکل باشکوهش، حضور شریفش و چهره‌ی جدی‌اش، که از لطافت و عشق مقدس می‌درخشید، در سکوت فرو می‌ریخت یکی از تعدادی از آنها، دانا در افسانه مقدس، عمیقاً آموخته، در تمام وداهای صاحب نظر، با لطف درباری که به بودا سلام می کند.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی

گفت: “استادان برهمن ما تعلیم می دهند که راه های زیادی به برهما لوکا، استراحت برهما، به همان اندازه جاده ها از بسیاری از راه های دور منتهی می شود. سرزمین‌ها همه در مقابل زیارتگاه‌های مقدس بنارس ملاقات می‌کنند. آنها می‌گویند که هر که سرودهای وداها را بیاموزد، مناسک را به جا می‌آورد و دعاهای زیادی را انجام می‌دهد که همه حکیمان گذشته آموخته‌اند.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : سرانجام در خود برهما غرق خواهد شد. نهرهایی از کوه، تپه و دشت، که نهر وسیع و مقدس گونگا را متورم می کند، سرانجام با امواج اقیانوس می آمیزد، می گویند که برهمن ها کاست مقدسی هستند، از پوست سفیدتر و بالاتر، خون پاک تر، از برهما سرچشمه می گیرد، و برهما تنها وارثان، در حالی که شما اعلام می‌کنید، اگر شایعات حقیقت را می‌گویند.

سوزاندنی

سوزاندنی : قدرت اوایل جوانی، همه وارثان ثروت را رد کردند، کنار گذاشتند، اما همه متحد در آرمان مقدس نور دادن و امید دادن و کمک به همه، در حالی که درودهای صمیمانه میزبانان شب نشان می دهد که مهمانان خوش آمد و مورد انتظار هستند. برهمن های باشکوه مبهوت شده کنار می روند. آنها زمزمه کردند: “وارث عقل خود را از دست داده است” و به آن شاهزاده سرگردانی پیوست که دیر در میان یوگی ها در بیشه مقدس ظاهر شد.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : تنها یک راه سخت به برهما منتهی می‌شود، که هر طبقه‌ای پاک و از خون مشترک است، که همه برادرند، همه از برهما سرچشمه گرفته‌اند.» اما بودا، پر از ملایمت، پاسخ داد: «شما دیاوس پیتار، برهما، خدا را می‌خوانید، [۸] یک خدا و پدر، که به نام‌های متعدد خوانده می‌شود، یک خدا و یک پدر، به شکل‌های گوناگون دیده می‌شود، در طوفان دیده می‌شود.

دریای درهم آمیخته. و آسمان، طوفان شن کور کننده که روز به شب تغییر می کند، در باران های ملایم که مزارع تشنه را طراوت می بخشد، در خورشیدی دیده می شود که طلوعش جهان را بیدار می کند، غروبش دنیای خسته را به استراحت می خواند، در طاق لاجوردی اعماق جهان دیده می شود، در روز دریایی از نور، در شب می درخشد.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : با خورشیدهای بی شماری از جهان های بی شمار نادیده، ما را بسیار کوچک جلوه می دهد، خدا بسیار بزرگ. تحت نامهای متعدد تا آرامش کامل برهما لوکا را به شما بدهم.[۹] دعاهای شما بیهوده است مگر اینکه دلهایتان پاک باشد، زیرا چگونه تاریکی می تواند با نور کامل ساکن شود و چگونه نفرت می تواند با عشق کامل ساکن شود؟ و نفرت، دستی که می گیرد اما هرگز نمی دهد.

لب های دروغگو، دل سرد و بی رحم، تلخی ها و جنگ ها و قتل ها از آنجا سرچشمه می گیرد، نمی توان با دعا به برهما لوکا صعود کرد. با برهما ساکن شما می گویید که برهمن ها یک کاست مقدس هستند، از برهما منشعب شده و تنها وارثان برهما هستند. اما هنوز در باختر، جایی که پدران ما آمده اند، و جایی که برادران و اقوام ما در آن زندگی می کنند.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : هیچ برهمنی هرگز ریسمان مقدس را نبست. آیا برهما توانا پسر و وارثی ندارد؟ مادر برهمن از تمام دردهایی که کشتریاها، سودراها یا واساها احساس می کنند رنج می برد. بدن برهمن، هنگامی که روح فرار می کند، توده ای پوسیده، زمین و هوا را آلوده می کند، مانند سودراها یا پست ترین جانوران پست. قاتل برهمن، آزاده یا دزد، شما می گویید در پست ترین جانور دوباره متولد خواهد شد.

در حالی که برخی سودرای فقیر، پر از ملایمت و ترحم، صدقه و اعتماد و عشق، می توانند به آرامش کامل برهما لوکا برسند، چرا به کاست خود ببالیم، که اینقدر کم به نظر می رسد. ارزش زنده کردن روح یا دفع بیماری انسان را دارد؟ چرا برای چیزی که برای به دست آوردن آن تلاش نمی کنیم دعا کنیم؟ مانند بازرگانان در ساحل متورم گنگ که از ساحل دورتر دعا می کنند تا به سوی آنها بیایند، هیچ قدمی بر دعا برای رسیدن به معشوق باهفت دانه فلفل سیاه نمی دارند.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : به دنبال هیچ وسیله ای برای عبور نمی گردند. به مراتب بهتر است برای بیرون راندن طمع و نفرت تلاش کنید. برای خودت زندگی نکن، بلکه برای خیر دیگران زندگی کن. نه گفتار تلخ، نه افکار تلخ. کمک به نیازمندان؛ هر چه دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر داریم را آزادانه بدهیم نکش، دزدی نکن و همیشه حقیقت را بگو. از شهوت غافل نشوید. کاسه دیوانه کننده ای را نچشید که حس را خاموش می کند و همه امیال پست را برمی انگیزد.

و در صدقه و صلح ملایم زندگی کنید و همه متواضعانه را تحمل کنید و کسانی را که نفرت دارند دوست بدارید. این راه برای استراحت برهما لوکا است. و شما که می توانید، بیایید، دنبال من بیایید. مال و خانه و همه خوشی های زندگی را رها کن، تا به دنیای غمگین و رنجور کمک دعای بازگشت معشوق از دست رفته کنیم، در گناه و اندوه که کورکورانه تار می زند، فقیر شویم تا دیگران ثروتمند شوند.

دعای برگشت معشوق با اسم مادر سوزاندنی : خودمان سرگردان باشیم تا سرگردانان را به خانه برسانیم.و شما که می مانید، همیشه این را به خاطر بسپارید: آن آتشگاه محراب برهما است که در آن عشق سلطنت می کند، آن خانه معبد برهما است که در آن عشق دعای زبان بند خانواده عروس ساکن است، ای دوستان پیر من، می خواهید بپرسید که آیا مرگ می تواند پیوندهایی را که روح شما را در عشق عروسی می بندد، بشکند.

نترس؛ مرگ قدرتی برای غلبه بر عشق ندارد. دست دعای برگشتن معشوق از دست رفته در دست هم برو تا مرگ ادعای خودش را کند، سپس دست در دست هم به ارتفاعات نیروانا صعود کند، آنجا، دست در دست، قلب نزدیک به قلب می تپد، وارد آن زندگی شوی که شادی هایش پایانی ندارد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 15 =