توسل

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته , رسانه توسل ( جهت مشاوره رفته و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : دوستان می‌سازد – آنها به زودی به جایی هدایت می‌شوند که اقوامشان در آن زندگی می‌کنند. آنها بیهودگی تعقیب ثروت را از طریق گرسنگی، خطر، ویرانی، مرگ دیدند. آنها قدرتی را احساس کردند که گام های پورنا را حفظ می کند – قدرتی که دیده نشده است اما همیشه در نزدیکی معلق است – آنها حقیقت سخنان سوزان بودا را دیدند که خودخواهی و طمع روح را به پایین می کشاند.

توسل : در حالی که عشق می تواند ضعیف ترین بازو را با قدرت عصبی کند، و از پورنا خواستند که آنها را به عنوان آنها بپذیرد. کمک های او اما پیش از آن که پورنا شجاع به پایان سفر خود رسید، در نزدیکی دهکده‌ها، بسیاری از شهرهای هند، ماه، برافراشته به نشانه ظهر شب، از میان بسیاری از برگ‌های خش‌خش درخت انجیر مقدس[۲] پرتوهای لرزان با سایه‌های لرزان آمیخته بر یک نجیب فرستاد.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته

جوانی با لباس نارنجی، کاسه صدقه‌اش در کنارش، در خواب دراز شده، رویاپردازی، احتمالاً یک کنیز بنارس، احتمالاً خانه و شادی‌هایی که این اواخر رفته است. در همین حال، استاد با گروه کوچک خود به سمت راجاگریها به سمت عقب می رود، برخی از درختان روستا محل استراحت شبانه خود هستند، تا اینکه به بیشه ای رسیدند که دامنه آن کوه جسورانه ای به نام قله کرکس را در بر می گیرد.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : که از طریق آن فالگوی پوشیده از نیلوفر آبی می لغزد. با درختان پوشیده از انگورهای دنباله دار، در حالی که نهرهای کوچک از صخره ای به صخره می جهند، دامنه های سرسبز و درختچه های معطر را خنک می کنند، و انگورها و درختچه ها و درختان شکوفه های متنوع هوا را با بوهای غنی و شیرین بار می کنند، و جایی که آن درخت انجیر مقدس سایه‌اش را بر فراز تپه‌ای که گرد و غبار جمع‌شده آن برهمن‌های حکیمی را در خود نگه می‌داشت.

رفته

رفته : برخی در راه هلاک شدند و برخی به عقب برگشتند، در حالی که برخی از یارانش استقامت کردند، با غیرت بی‌پرده پورنا تشویق شدند، و با سخنان استاد از لبان پورنا، تا اینکه به دورترین قبایل سرگردان از آن نژاد بزرگ که او داشت رسیدند. برای نجات بیا این قبیله‌های سرگردان با شادی، راهنمایان خود هستند – زیرا عشق در جایی که خودخواهی باعث نزاع می‌شود.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : می‌گستراند که به شاهزاده جوان کمک می‌کردند که برای نوری روشن‌تر می‌جنگید، و جایی که آن درخت بنیان برای سال‌ها رشد کرد، خانه آن پنج تا طولانی شد. جوانان نجیب، اکنون جدا شده اند، درختی که شب ممکن است فرود آید، استراحتگاهشان، ردای و کاسه شان همه، تنها فرصت غذایشان روز به روز جمع می شود.

موعظه برادری مشترک انسان ها، آموزش قانون عشق جهانی، حمل نور به کسانی که در تاریکی فرو رفته اند، کمک به نیازمندان، آموزش به قوی که ملایمت عالی است. و از میان این نخلستان که بسیاری از ارواح نجیب در جستجوی زندگی برتر و نور روشن تر بودند، راه شناخته شده خود را در پیش گرفت و به غار خود رسید درست در حالی که روز در حال محو شدن در شب بود.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : و ستاره های بی شمار طاق لاجوردی را می پیچیدند، و چراغ های بی شماری که از میان آن می گذشتند. تاریکی درخشید، شهری را آشکار کرد که شب آن را پوشانده بود، جایی دعای مادر برای گشایش کار فرزند که به زودی اعضای خسته آنها آرام گرفت. اما در ساعت خاموشی قبل از آن، قبل از اینکه خروس جنگل طلوع را اعلام کند، همه از خواب بیدار شده و در مراقبه نشستند.

اما هنگامی که خورشید مشرق را درخشید، و پرندگان را برانگیخت تا سرودهای خود را دعا برای گشایش کار فوری بخوانند، و گله‌ها را برانگیخت تا جفتشان را صدا کنند، و دنیای خفته‌ای را به مشقت روزانه برانگیخت، تشک‌هایشان نغمه می‌داد، وضوهایشان را با کاسه. و کارکنانی که در دست داشتند برای صدقه روزانه خود به سمت شهر پایین رفتند. اما قدم‌های قبلی مسیر شبنم‌آمیز آن‌ها را طی کرده بود.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : از بیرون چشمان عاشق کلبه ی چوپان، قیافه ی باشکوه ارباب را تشخیص داده بود، و گام های عاشقانه این خبر شادی را به گوش می رساند که او، وکیل و دوست فقیر، پیام آور خوش صدای صلح و عشق، شاهزاده گدای او شد. به خاطر آنها، خیلی وقت بود که انتظار می رفت، حالا بالاخره بازمی گردد. از در به در، مژده های شادی آور پخش می شد و پیر و جوان از هر دعا برای طفلی که شیر نمیخورد کلبه ای می آمدند.

تاجر کالاهای خود را بدون نگهبان رها کرد. زن خانه پارچ خود را کنار چاه گذاشت. دستگاه بافندگی بیکار بود و سندان هنوز. صراف به تنهایی سکه های خود را گفت، در حالی که تمام جمعیت به دیدار ارباب خادم و شاهزاده گدای خود رفتند. برخی دعا برای جلوگیری از ضرر مالی برگزیده‌ترین گنجینه‌های باغ را بیرون آوردند، برخی نیلوفرهای آبی را از نهر فالگو جمع کردند.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : برخی از درختان بالا رفتند تا شکوفه‌های متنوع آن‌ها را بچینند، در حالی که دعا برای ضرر نکردن در معامله کودکان هر گل کنار راه را جمع‌آوری کردند تا راه او را پرتاب کنند – معشوق، ناجی، راهنما. شاه بیمباسارا از برج مراقبت خود، غوغای وحشی و جمعیت متحرک را دید و پیام آوران سریعی فرستاد تا علت را بیاموزند. با پاهای بالدار از میان خیابان‌های خالی پرواز می‌کردند.

و از میان دروازه‌ها و از خیابانی بیرون می‌آمدند، جایی که درختان پیری که در دو طرف می‌رویدند، شاخه‌های غول‌پیکرشان در بالا به هم چسبیده بودند، طاق گوتیک طبیعت و متراکم‌ترین سایه را می‌ساختند، در حالی که نسیم ملایمی می‌وزید، انگار که از آن آمده‌اند. بال‌های معلق دیواها، برگ‌ها را خش‌خش می‌کنند و راه را با بارانی از شکوفه‌های در حال سقوط پراکنده می‌کنند.

دعا برای بازگشت معشوقی که رفته : گویی که بی‌صدا، شادی مشترک را احساس می‌کنند. و در آنجا انبوه شهر را یافتند، نه در هیاهو، مسلح به چماق و چوبدستی، و هر سلاحی آماده در دستانشان، اما از دو طرف راه دراز بودند، دستان پر از گلشان با احترام متواضعانه به هم پیوستند، تنها صدا زمزمه کرد: “او می آید!” در حالی که هر چشمی در نگاه محبت آمیز به نوار کوچکی در لباس های زرد دوخته شده بود که اکنون از بیشه مقدس نزدیک می شد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =