توسل

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : دور شدن از دشمن مهلک؛ هیچ آرزوی سخاوتمندانه‌ای، هیچ اندیشه‌ای ملایم و لطیف برای پنهان کردن برهنگی‌اش، روح چروکیده‌اش در نگاه رهگذران خیره و برهنه ایستاد. چیزی درونش نیست که او را به سمت و سوی بالا بکشاند، او از خود دور می‌شود، و سرگردان می‌شود، تا در بیابان، در غبار غوطه‌ور می‌شود، او حفر می‌کند و حفر می‌کند و در آنجا گنج می‌جوید – در حالی که آن مرد فقیر، همانطور که ما فقر می‌شماریم، ثروتمند است.

توسل : در هر چیزی که ثروت روح را می سازد، قلب او چنان پاک است که افکار حیله و هدف شیطانی در آنجا جای نمی گیرند. زندگی او چنان معصومانه است که سخنان تلخ و نیرنگ های بد زبان از لبانش می گریزند. اندکی را که داشت آزادانه به اشتراک می‌گذاشت، و آرزو داشت که بیشتر بدهد. اکنون سرشار از روح است – زیرا اینجا یک پوسته نان با مهربانی تقسیم شده است.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور

یک فنجان آب داده شده، ارزش بسیار بیشتری از تمام معادن پوتوسی، و عطرهای عرب و ابریشم هندوستان، و همه احشام روی هزار تپه دارد – و مانند لباس پوشیده شده است. ردای بی گناهی دیوها از او استقبال کردند، مشکلاتش گذشت، درگیری پایان یافت و پیروزی به دست آمد. و در آنجا دو برهمن انبوه تشییع جنازه خود را فشار می دهند و در میان شعله های آتش به خاک فرو می روند.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : هر یک از دوران طفولیت خود شنیده بودند که برهمن ها یک کاست والا و مقدس، بسیار والاتر و مقدس برای لمس عمومی هستند، و هر یک افسانه های مقدس وداها را آموخته بودند. اما اینجا از هم جدا شدند. یکی خونسرد و مغرور بود و از همه اقشار فروتن دور می‌شد و تنها برای خدمت کردن مناسب بود. دیگری در درون آن کتاب‌های مقدس یافت شد که همه برادر بودند.

دور

دور : اما اینجا به نظر می رسد جای این دو نفر عوض شده است. خانه‌ها، زمین‌ها، گله‌ها و گله‌های آن مرد ثروتمند، بندگانش، پوشاک غنی، ذخایر طلا، و تمام آنچه را که دوست داشت و برایش زندگی کرد، باقی ماند، دوستانی که طبیعت به او داد تبدیل به دشمن شدند، وابستگانی که طمع او به آنها ظلم کرده بود و آنها را درهم شکست.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : از گل معمولی ساخته شده بودند، و از یک منبع ابدی پر از زندگی بودند، در حالی که برهمن‌ها فقط برادران بزرگتر بودند، با نور بزرگ‌تر برای راهنمایی برادر، با قدرت بیشتر برای کمک به برادرش. ; اینکه او به تنهایی یک برهمن واقعی بود که روح برهمن داشت، نه خون او. با تلاش صبورانه از جوانی تا سن کم، جاهلان را تعلیم می داد و ضعیفان را یاری می کرد.

و اکنون آنها به جایی می رسند که تمام شکوه بیرونی و رتبه و طبقه و عقیده ارزشی ندارند. اما وقتی آن برهمن مغرور و مغرور، سودراها و چاندالای فقیر را دید که لباس سفید پوشیده بودند، با تمسخر مغرور و مغرور کنار رفت، جایی که خودخواهی بی عاطفه به تنهایی می تواند همراهی مناسبی پیدا کند. دیگری، پر از شادی، برادرانش را ملاقات کردند.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : و با هماهنگی شیرین به جایی رفتند که شادی های بالاتر در انتظار پاک دعا فروش خانه از راه دور دلان است. و در آنجا همه درجات و درجه‌ها و کاست‌ها را دید، چاندالا، سودرا، جنگجو، برهمن، شاهزاده، دانا و نادان، قوی و ضعیف، در تمام مراحل دور فانی ما از لغزش. از طفولیت تا سن فلج شدن، با تمام راههای شناخته شده برای ضعف انسان، وارد آن دره سایه ها شوید.

عمیق و ساکن، با پشت سر گذاشتن شکوه و قدرت و ثروت خود، ترک ژنده پوشی و بدبختی و فقر، و بدن های ریخته شده، خاک به خاک. بازگشت، با شعله های سوخته یا قالب گیری در حال زوال، در حالی که اینجا شخصیت دعا فروش زمین از راه دور واقعی ظاهر شد، همه نمایش ها، ریاکاری ها و شیطنت ها از بین رفت، به طوری که یک زندگی ملایم و محبت در چهره می درخشد و شکل بیرونی را به زیبایی زنده می بخشد.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : شکوفا نمی شود محو می شود، در حالی که هر عمل ظالمانه و جنایتی به نظر می رسد مانند یک زخم گانگرنایی که همیشه گسترده می شود، جوهر روح را هدر می دهد، زیبایی آن را مخدوش می کند، قدرتش را دعای زبان بند از راه دور برای معامله می خورد.و به اینجا رسیدند، خوبان، در گروه‌های کوچکی که با همدردی درونی با هم جمع شده‌اند، و به رهبری دیوها، راه صعودی را در پیش می‌گیرند.

به سوی آن دشت‌های شیرینی که چشمان گشوده‌اش دیده بود، آن عمارت‌های همیشه گشاد از لذت. در حالی که آن جان‌های بیچاره – ای منظره‌ی غم‌انگیز و ترسناک! – چشمه‌های پرآب زندگی فاسد می‌شوند، از نور منقبض می‌شوند و از پاک و نیک دوری بهترین دعای زبان بند از راه دور می‌کنند، از دیوها پرواز می‌کنند که با کمال عشق، اندوه‌هایشان را با کمال میل آرام می‌کنند، آنها را آسان می‌کنند.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : درد، پرواز کن و در آن جاده پهن و کوبیده، تا در دوردست در تاریکی گم شو. گمشده! گمشده! و آیا باید برای همیشه گم شود؟ عشق همه جانبه بودای مهربان از فکر فروکش کرد، اما بیشتر به دنبال تسکین بود در آن ایمان باستانی که توسط حکیمان تعلیم داده شده بود، این که این روح های بیچاره ممکن است در طولانی مدت فرار کنند.

چنگ زدن در خوکی درشت و حریص، حیله گری در حیله گر و روباه پرنده، ظالم در برخی از حیوانات دعای سریع الاجابه برای فروش خانه از راه دور شکاری درنده. در حالی که آنهایی که کمتر سخت‌گیر هستند، کمتر فاسد هستند، ممکن است در مردان تولدی دوباره به دست آورند، پست‌شده، بی‌رحم و پست.[۱] اما در اینجا با اندوه بیایید پرده را رها کنیم، به امید آنکه او که راههایش مانند ما نیست.

دعای بازگشت معشوق فوری از راه دور : که عشقش تمام کارهای دست او را در بر می گیرد، که در آغازها پایان نهایی را می بیند، راهی برای نجات این ارواح گناهکار بیابد که مطابق با قانون ابدی ثابت او باشد. آن خیر از خیر، شر از شر جاری می شود. در اینجا بودا راز زندگی را دید که سرانجام تا اعماق پنهان آن آشکار شد. او دید که خودخواهی ریشه غم و اندوه است و جهل سایه متراکم و کشنده آن است.

او دید که خودخواهی شهوت و نفرت می بارید، چهره ها را ناپاک کرد و روح را ناپاک کرد و دریچه هایش را به روی امواج عشقی که همیشه از خورشید نیروانا سرازیر می شوند، بست. دید که شهوات و هوس های پست مانند علف های هرز زیان آور می رویند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =