توسل

دعای بازگشت معشوق از دست رفته

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای بازگشت معشوق از دست رفته , رسانه توسل ( جهت مشاوره رفته و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای بازگشت معشوق از دست رفته : در حالی که در کرانه‌هایش بیشه‌های خنک و بی‌نظیری وجود داشت که شاخه‌های آویزانش نسیم‌های تند به هم می‌زدند. پرنده ای آوازخوان در هر شاخه ای که نت های شادش را روح موسیقی می ریزد انبوهی عظیم، فراتر از قدرت شمارش، در دشت حرکت کردند. برخی به ظاهر غریبه در میان نخلستان ها پرسه می زنند و گل ها را می چینند یا از میوه های خوش طعم می خورند.

توسل : برخی از بازدیدکنندگان ظاهراً از جهان‌های بهتر، در اینجا منتظر می‌مانند و مانند مهمانان مورد انتظار تماشا می‌کنند. در حالی که فرشته دیوها، ملبس به بی گناهی، که چهره هایشان از خرد می درخشد، از عشق می درخشد، با استقبال محبت آمیز به هر مهمانی که می آید، خوشامد می گوید، با نصایح محبت آمیز، کمک، راهنمایی و راهنمایی می کند. و همانطور که نگاه می کرد.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته

جمعیت بی شمار و بی قرار به نظر می رسید همیشه در حال تغییر هستند، همیشه در حال حرکت هستند، به طوری که این دشت، در مقایسه بزرگ با کوچک، مانند ایستگاهی در نزدیکی یک شهر سلطنتی، بزرگتر از لندن یا بابل قدیم به نظر می رسید، جایی که همه جاده ها از برخی امپراتوری وسیع ملاقات می‌کند.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : و بسیاری از کاروان‌ها یا قطارهای جارو، جمعیت همیشه در حال تغییر را بیاورند و از بین ببرند. این دشت، دره ای مرزدار، عمیق و ساکن، همان دره رویای ترسناکش که از آن سوی دیده می شود.

رفته

رفته : با فرشی از سبزترین و پر رنگ‌ها و گل‌هایی با رنگ‌های مختلف تزئین شده، که بوهای مرکب آن هوای مطبوع را پر می‌کند، جایی که درخت‌هایی خوش‌نظر و برای غذا خوب، به وفور فراوان و خودجوش. رشد. نهر زنده‌ای، شفاف‌ترین شفاف، با زمزمه‌های ملایمی که در امتداد دشت زخمی شده، سطحش با گل‌های نیلوفر آبی درخشان‌تر از آن چیزی است که چشم فانی روی زمین دیده بود.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : که مه های برآمده اش همه از نوری که دائماً در حال تغییر است می درخشد، مثل ابرهایی که از بالای غروب خورشید می گذرد، از میان آن همچون شیشه ای می گذرد. تاریکی دیدم قطارهای تشییع جنازه بی‌شماری، در لباس سمور، با موسیقی موقر و با آج‌های سنجیده که مرده‌های خود را به انبوه تپه‌های تشییع جنازه می‌بردند.

به ضخامت تپه‌هایی که در طول روز زنده با زحمت صبور، چوب‌زنان محکم پشت سر، در حالی که جنگل‌ها را برای طلایی پاک می‌کردند. دانه، و شعله‌ور می‌شوند وقتی سایه‌های غروب فرود می‌آیند، جنگل‌های درخشان را با سیل‌های نور و سایه‌های شبح‌آلود پر می‌کنند: بنابراین این توده‌های تشییع جنازه دود پیچ‌خورده و شعله‌های تروق‌شان را می‌فرستند.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : شعله های آتش مشتاق دعا برای بدست اوردن عشق از دست رفته گوشت یک نوزاد را می بلعد. در اینجا بازوهای دوست داشتنی که طفل شیرخوار برخاسته اند. در آنجا ناله های بلند زاری می کند که عزیزی از دست رفته است. در اینجا خوشامدگویی شادی به آن عزیزی که پیدا شد. و در آنجا قطار تشییع جنازه‌ای را دید که جسدی در لباس‌های دولتی به دوش می‌کشید، شیپور، صدای صدف و طبل به صدا در می‌آید.

در حالی که بسیاری از عزاداران در اندوه خاموش تعظیم می‌کنند، و بیوه‌ها و یتیمان ناله‌ای بلند بلند می‌خوانند، اما برای پدر. یک محافظ گم شده است. و در حالی که شعله های آتش روغن های معطر را می لیسند، و در اطراف آن شکل بیهوده می چرخند و خش خش می کنند، ناظری مشتاق از دنیایی بهتر، شوهرش را به آغوش بازش خوشامد می گوید، بار سنگین شکوه و قدرت را کنار می زند.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : در حالی که منتظر شیاطین و شادمان است. در انبوه قدرت او محفوظ است و فضلش برکت داده شده با شادی گام های ناعادلانه اش را به جلو و بالا می برد، به سمت آن صندلی های سعادتمند که در آن همه ذخایر وظایفش به خوبی انجام می شود، از قدرت به خوبی استفاده شده و ثروت در مهربانی داده شده، دور از دسترس دزدان جمع آوری شده است.

جایی که پروانه ها نمی خورند و زنگ می زنند نمی توانند فاسد کنند. قطار دیگری نزدیک انبوهی می‌آید که از آلوئه، چوب صندل و کاسیا ساخته شده است، و آغشته به روغن‌های عودکننده، و پوشیده از ابریشم و پر از نادرترین گل‌ها، جایی که مقامات تیره‌نشان جامه‌های دولتی می‌پوشند. ارغوانی، تزئین شده با سنگهای قیمتی، که کلمه اش قانون ملتی لرزان بود، که تکان دادن سر با عصبانیت مرگ به بالا یا پایین بود.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : هیچ عزاداری دور این توده گران قیمت جمع نمی شود. مردم از ترس از چشم ها دور می شوند. اما سربازان عبوس در آنجا مراقب و نگهبان هستند در حالی که شعله های مشتاق آن دست های بی اعصاب را می سوزاند که اغلب برای تهدید یا فرمان بلند می شوند، چشمانی را که دربار را پر از ترس کرده بودند بمکید و فقط از این همه شکوه سلطنتی باقی مانده است.

اما اینجا همان پادشاه به چشم می‌آید، زیرا ارغوانی سلطنتی در پارچه‌های کثیف پوشیده شده دعای رهایی از شر دشمن است، و تاج سنگ‌های قیمتی بی‌درخشش. آن چشمانی که اخیراً خمیده‌شان دنیا را شگفت‌زده کرده بود، چشمک می‌زند و از نور کور می‌شود. آن دست‌هایی که عصای سلطنتی متأخر از آن برمی‌خاستند، از ترس می‌لرزیدند و خون می‌چکیدند.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : و همانطور که او نگاه کرد که برخی باید به او محل بدهند و او را دعای قوی برای رزق و روزی مغازه به یک صندلی مناسب برای پادشاهان ببرند، او فقط گروهی از بیگناهان را دید که دستانش را کشته بودند، اکنون لباس سفید بی لک پوشیده بودند، که از آنها فرار کرد، گویی با خشم تعقیب شده بود، از آنها فرار کرد. آن نخلستان‌ها و باغ‌های لذت، در جاده‌ای پهن و فریب خورده فرار کردند.

با پای پیاده و به سمت بیابان بیابانی، با فاصله‌ای تاریک، و غم‌انگیز، تاریک و وسیع، جایی که خارهای سوراخ‌دار دعای برگشتن معشوق از دست رفته و خارهای بی‌برگ رشد می‌کنند، و سیب‌های مرده‌ی دریا، خاکستر به طعم، جایی که خزندگان نفرت انگیز می خزند و هیس می کنند و نیش می زنند، و پرندگان شب و اژدهایان بال خفاش پرواز می کنند. جایی که صخره های سوسک به نظر می رسد سقوط آنی را تهدید می کند.

دعای بازگشت معشوق از دست رفته : و شکاف های گشوده به نظر خمیازه می کشند تا ببلعند، و دعای رزق و روزی قوی مغازه دریاهای گوگردی با شعله های مهیب فرو می روند. از آتش های پنهان زیر آن بجوشد و بجوشد. او دوباره در آن سوی دره ساکت، مردی ضعیف و پیر، بدون دروازه مردی ثروتمند را دید که در زیر درختی خشکیده بمیرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفده =