توسل

دعا برای گشایش کار شوهرم

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای گشایش کار شوهرم , رسانه توسل ( جهت مشاوره شوهرم و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای گشایش کار شوهرم : ما را با ترحم بزرگ الهی خود!- به ما کمک کن تا متحد شویم، ای دایمیوجین! سپس به میله‌های زیارتگاه من یک تار موی نرم و ضخیم آویزان می‌کرد، موهای خودش، براق و سیاه مانند بال کلاغ، و با طناب کاغذ توت بسته شده بود.

توسل : و در عطر آن پیشکش – عطر ساده جوانی دهقان او – من روح و خدا باید دوباره احساس سالهای مرد و عاشق را پیدا کنم. مادران فرزندان خود را به آستان من می‌آوردند و به آنها یاد می‌دادند که به من احترام بگذارند و می‌گفتند: “در مقابل خدای درخشان بزرگ تعظیم کنید،

دعا برای گشایش کار شوهرم

و صدای قلقلک سکه‌های پرتاب شده و نواختن برنج خشک در جعبه چوبی‌ام، مانند صدای باران. و من باید با روح آب شاداب شوم و از روح برنج نیرومند شوم.

دعا برای گشایش کار شوهرم : به دایمیوجین ادای احترام کنید.” سپس باید صدای کف زدن آرام دستان کوچک را بشنوم و به یاد بیاورم که من، روح و خدا، پدر بودم.هر روز باید صدای آب خنک خالصی را بشنوم که برایم ریخته می‌شود.

شوهرم

شوهرم : جشنواره هایی برای بزرگداشت من برگزار می شد. کشیش‌ها، کتانی‌های سیاه‌پوش و لباس‌های کتان، میوه‌ها و ماهی‌ها، جلبک‌های دریایی، کیک‌های برنجی و شراب برنج را برای من می‌آوردند، و صورت‌های خود را با کاغذهای سفید می‌پوشانند تا روی غذای من نفس نکشند.

دعا برای گشایش کار شوهرم : به زودی، خیلی زود، – ما متواضعانه التماس می کنیم، ای  گاهی دختری با تمام وجود با من زمزمه می کرد: دختر هجده ساله، جوانی بیست ساله مرا دوست دارد، او خوب است، راست می گوید، اما فقر با ماست و راه عشق ما تاریک است.

و میکو دخترانشان، دخترانی زیبا در هاکامای زرشکی و لباس‌های سفید برفی، با صدای زنگ‌های کوچک، با دعای مجرب برای عزیز شدن نزد شوهر تکان دادن بادبزن‌های ابریشمی به رقص می‌آیند تا از شکوفه‌های جوانی آنها خوشحال شوم و از آن لذت ببرم.

دعا برای گشایش کار شوهرم : جذابیت لطف آنها و موسیقی هزاران سال پیش وجود خواهد داشت، موسیقی عجیب طبل و فلوت، و آوازهایی به زبانی که دیگر صحبت نمی شود.

در حالی که میکو، عزیزان خدایان، در برابر من ژست می‌گرفتند:-. “این دوشیزگان کی هستند، – باکره هایی که مانند گل در دعا برای عزیز شدن نزد شوهر برابر خدا ایستاده اند؟ آنها باکره های خدای اوت هستند. “موسیقی مرداد، رقص باکره ها، – خدا از شنیدن خرسند خواهد شد، خدا خوشحال خواهد شد.

دعا برای گشایش کار شوهرم : دیدن. “در برابر خدای بزرگ درخشان، باکره ها می رقصند، باکره ها همه مانند گل هایی هستند که تازه باز شده اند.” . * هدایای نذری از انواع مختلف باید به من داده شود: فانوس های دعا برای برطرف شدن غم و اندوه کاغذی نقاشی شده با نام مقدس من، و حوله هایی با رنگ های مختلف چاپ شده با شماره سال های اهدا کننده، و تصاویری که به یاد برآورده شدن دعا برای شفای بیماری و نجات است.

کشتی ها، خاموش کردن آتش، تولد پسران. همچنین کاراشیشی من، شیرهای نگهبان من، مورد احترام قرار می گیرد. دعا برای مرگ شوهرم زائرانم را باید ببینم که صندل های کاهی را به گردن و پنجه های خود می بندند و برای قوت پا به کاراشیشی سما دعا می کنند.

دعا برای گشایش کار شوهرم : باید ببینم خزه‌های ریز، مانند خز زمرد، آهسته، آهسته، روی دعا برای گشایش کار شوهر پشت آن شیرها رشد می‌کنند؛ – باید جوانه زدن گلسنگ‌ها را روی پهلوها و روی شانه‌هایشان، در لکه‌های نقره‌ای مرده، در تکه‌های مرده ببینم.

طلا؛ – من باید طی سال‌ها شاهد فرورفتن تدریجی پایه‌هایشان به سمت پهلو باشم که در اثر یخبندان و باران از بین می‌رود، تا سرانجام شیرهایم تعادل خود را از دست بدهند و سقوط کنند و سرهای خزه‌زده‌شان را بشکنند.

دعا برای گشایش کار شوهرم : بین تنه سروها و کاجها، بین ستونهای درز بامبوها، فصل به فصل، باید تغییر رنگهای دره را مشاهده کنم: ریزش برف زمستان و ریزش برف گیلاس. گل ها؛ گسترش یاس بنفش زرد درخشان ناتانه; آسمان – آبی که در سطوح سیل‌آلود آینه شده است – سطوحی با کلاه‌های ماه شکل مردم زحمتکشی که مرا دوست دارند، پر شده است.

و در نهایت سبزی خالص و لطیف برنج در حال رشد. پرنده‌های موکو و اوگویسو سایه‌های بیشه‌های من را با موج‌ها و نغمه‌های ملودی پر می‌کردند؛ حشرات زنگوله‌ای، جیرجیرک‌ها و هفت سیکادای شگفت‌انگیز تابستان، تمام چوب‌های خانه ارواح من را به هیجان می‌آوردند. طوفان های موسیقی گهگاهی باید مانند یک خلسه وارد زندگی کوچکشان شوم تا شادی غوغاهایشان را تسریع کنم و صدای آوازشان را بزرگ کنم.

دعا برای گشایش کار شوهرم : اما من هرگز نمی‌توانم خدا شوم، زیرا قرن نوزدهم است. و هیچ کس نمی تواند واقعاً از ماهیت احساسات یک خدا آگاه باشد – مگر اینکه خدایان در جسم وجود داشته باشند. وجود دارد؟ شاید – در ولسوالی های بسیار دور افتاده – یکی دو. قبلاً خدایان زنده ای وجود داشتند. در قدیم، هر انسانی که کاری فوق‌العاده بزرگ یا خوب یا عاقل یا شجاع انجام می‌داد.

می‌توانست پس از مرگش خدایی اعلام شود، صرفنظر از اینکه شرایط او در زندگی چقدر فروتن است. همچنین افراد خوبی که از ظلم و بی عدالتی زیادی متحمل شده بودند، ممکن است از بین بروند.

دعا برای گشایش کار شوهرم : و هنوز هم تمایل مردمی به ادای احترام پس از مرگ و دعا برای ارواح کسانی که در شرایط خاص به مرگ داوطلبانه می میرند، برای مثال، برای ارواح عاشقان ناراضی باقی مانده است. (احتمالاً آداب و رسوم قدیمی که این گرایش را ایجاد کرده است.

منشأ آن تمایل به آرام کردن روح مضطرب بوده است، اگرچه امروزه به نظر می رسد تجربه رنج بزرگ به عنوان واجد شرایط بودن صاحب آن برای شرایط الهی وجود داشته باشد. هیچ حماقتی در چنین فکری وجود ندارد.) اما خدایی های قابل توجه تری نیز وجود داشت.

دعا برای گشایش کار شوهرم : برخی افراد، در حالی که هنوز زنده بودند، با ساختن معابد برای ارواح خود مورد احترام قرار گرفتند و به عنوان خدایان با آنها رفتار می شد. در واقع نه به عنوان خدایان ملی، بلکه به عنوان الوهیت های کوچکتر، شاید خدایان سرپرست یا خدایان روستا. به عنوان مثال، هاماگوچی گوهی، کشاورز منطقه آریتا در استان کیشو وجود داشت که قبل از مرگش به عنوان خدا ساخته شد.

و من فکر می کنم او شایسته آن بود. [۱]معمولاً هینوکی. ۲ قبل از بیان داستان هاماگوچی گوهی، باید چند کلمه در مورد قوانین خاصی – یا به عبارت صحیح تر، آداب و رسومی که تمام قواعد قوانین را داشتند.

دعا برای گشایش کار شوهرم : بگویم که بسیاری از جوامع روستایی در دوران پیش از میجی توسط آنها اداره می شدند. این آداب و رسوم مبتنی بر تجربه اجتماعی اعصار بود. و اگرچه آنها در جزئیات جزئی بر اساس استان یا ناحیه متفاوت بودند، اما معنای اصلی آنها در همه جا تقریباً یکسان بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =