توسل

دعای گشایش بخت فوری

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای گشایش بخت فوری , رسانه توسل ( جهت مشاوره فوری و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای گشایش بخت فوری : و تلاش می کند تا آموزه هایی را که به صورت سلبی بیان می شد، در گزاره های مثبت تبلیغ کند، گامی رو به جلو است. به دور از رد غیرت مذهبی که باعث پیدایش ماهایانا در بودیسم شد، هنوز کمتر می توانیم به کسانی بپیوندیم که مسیحیت را به دلیل جزم شناسی و اجزای اساطیری آن محکوم می کنند.

توسل : مسلما مسیحیت رسالت بزرگی در تکامل بشر داشته و دارد. موفق شده است قدرتمندترین ملل جهان را که مخصوصاً با نیازهای روحی آنها تطبیق داده است، با دین صدقه و رحمت آغشته کند. برکات حسن نیت جهانی را با کمترین میزان تضاد ممکن به خودخواهی طبیعی که به شدت در نژادهای غربی توسعه یافته است، گسترش می دهد. مسیحیت دین عشق آسان است.

دعای گشایش بخت فوری

این مزیت آن است که البته خالی از ایراد نیست. مسیحیت خیریه را بدون از بین بردن توهم نفس می آموزد. و از این نظر حتی از ماهایانا هم پیشی می گیرد: هنوز هم بیشتر از یک کشتی بزرگ که برای حمل سواران آن تعبیه شده است، با نیازهای بسیاری سازگار است: این با یک پل بزرگ، یک ماهاستو، قابل مقایسه است که کودکی روی آن هنوز درکی از ماهیت خود ندارد.

دعای گشایش بخت فوری : می تواند از جریان خودآگاهی و غرور دنیوی عبور کند. مقایسه بسیاری از توافق‌های خیره‌کننده بین مسیحیت و بودیسم ممکن است برای برداشت‌های فرقه‌ای [صفحه xv] هر یک از این دین‌ها کشنده باشد، اما در نهایت به رشد بینش ما در مورد اهمیت واقعی هر دو کمک خواهد کرد. این ایمان اصیل‌تری را آشکار می‌کند که آرزو دارد دین کیهانی حقیقت جهانی باشد.

فوری

فوری : اگر چه مهایانه بدون شک دارای کاستی هایی است، اما نباید آن را بیخودی محکوم کرد، زیرا در خدمت هدف خود است. بدون در نظر گرفتن آن به عنوان آخرین مرحله از رشد دینی مللی که در میان آنها غالب است، باید بپذیریم که این امر ناشی از تطبیق با شرایط آنها بوده و در تربیت آنها کارهای زیادی انجام داده است. مهایانه تا آنجا که یک فلسفه را به دین تبدیل می کند.

دعای گشایش بخت فوری : بیایید امیدوار باشیم که این انجیل بودا هم برای بوداییان و هم مسیحیان به عنوان کمکی برای نفوذ بیشتر در روح ایمانشان باشد تا ارتفاع، طول و وسعت کامل آن را ببینند. بالاتر از هر هینایانه، ماهایانا و ماهاستو، دین حقیقت است. همه چیز زودگذر است و هیچ چیز ماندگار نیست. تولد و مرگ، رشد و زوال وجود دارد. ترکیب و جدایی است. ۲ شکوه و جلال جهان مانند گل است.

بامداد شکوفه می‌دهد و در گرمای روز محو می‌شود. دنبال لذت از درد و مرگ فرار وحشتناکی است و شعله های سوزان آرزوها داغ است. جهان بیهوده است، پر از تغییرات و دگرگونی. همه چیز سامسارا است.۴ آیا هیچ چیز دائمی در جهان وجود ندارد؟ آیا در این آشفتگی جهانی هیچ آرامگاهی وجود ندارد که قلب پریشان ما بتواند آرامش پیدا کند؟ آیا هیچ چیز ابدی وجود ندارد؟ [صفحه ۳] ۵ آه، که می توانستیم اضطراب را از بین ببریم.

دعای گشایش بخت فوری : آرزوهای سوزان ما خاموش شود! چه زمانی ذهن آرام و متشکل خواهد شد؟۶ بودا، خداوند ما، از بیماری های زندگی اندوهگین شد. او باطل سعادت دنیوی را دید و رستگاری را در چیزی جست که دعای مجرب برای فروش سریع کالا محو نمی‌شود و از بین نمی‌رود، بلکه تا ابدالاباد خواهد ماند. شما که آرزوی خوشبختی را بدون نیش پشیمانی دارید، زندگی درستی داشته باشید. شما که مشتاق ثروت هستید، گنج های جاودانه دریافت کنید.

حقیقت ثروت است و زندگی با حقیقت خوشبختی است. ۸ همه ترکیبات دوباره حل می شوند، اما حقایقی که همه ترکیب ها و جدایی ها را به عنوان قوانین طبیعت تعیین می کنند تا ابد باقی می مانند. بدن ها به خاک می افتند، اما حقایق ذهن از بین نمی روند. آغاز دعای برای رفع غم و اندوه و پایانی ندارد از حقیقت استقبال کن حقیقت بخش فناناپذیر ذهن است. ۱۰ حقیقت را در ذهن خود تثبیت کنید، زیرا حقیقت تصویر ابدی است.

دعای گشایش بخت فوری : تغییر ناپذیر را به تصویر می کشد. ابدیت را آشکار می کند; حقیقت به دعایی برای درد کمر فانیان نعمت جاودانگی می بخشد. ۱۱ بودا حقیقت را اعلام کرده است. بگذارید حقیقت بودا در قلب شما ساکن شود. هر آرزویی را که با بودا مخالفت می کند در وجود خود خاموش کنید و در کمال رشد معنوی خود شبیه او خواهید شد. منشأ خطای شماست.

این عامل بدبختی شماست.۱۳ شما با پر کردن ذهن خود از حقیقت به جاودانگی می رسید. بنابراین، مانند ظروف دعای عشق از راه دور مناسب برای دریافت سخنان استاد شوید. خود را از شر پاک کنید و زندگی خود را تقدیس کنید. راه دیگری برای رسیدن به حقیقت وجود ندارد. خود عامل خودخواهی و منشأ شر است; حقیقت به هیچ خود نمی چسبد. جهانی است و به عدالت و عدالت منتهی می شود.

دعای گشایش بخت فوری : خود، آن چیزی که به نظر کسانی که خود را به عنوان وجود خود دوست دارند، ابدی، ابدی، فنا ناپذیر نیست. به دنبال خود نباشیم، بلکه در جستجوی حقیقت باشیم.۱۶ اگر روحمان را از خود کوچکمان رها کنیم، برای دیگران آرزوی بدی نکنیم، و دعای برای فروش فوری ماشین مانند الماس بلورینی که نور حقیقت را منعکس می‌کند، روشن شویم، چه تصویر درخشانی در ما ظاهر می‌شود که همه چیز را منعکس می‌کند.

آنها، بدون آمیزه ای از امیال سوزان، بدون تحریف توهم نادرست، بدون آشفتگی چسبیدن و ناآرامی هستند.۱۷ با این حال شما خود را دوست دارید و عشق به خود را رها نمی کنید. همینطور باشد، اما در این صورت، شما باید یاد بگیرید که بین خود دروغین و خود واقعی تمایز قائل شوید. نفس با تمام خودخواهی اش همان خود دروغین است. این یک توهم غیر واقعی و یک ترکیب فاسد شدنی است.

دعای گشایش بخت فوری : تنها کسی که خود را با حقیقت یکی می داند به نیروانا می رسد. و کسی که وارد نیروانا شده است به بودا رسیده است. او بالاترین خیر را به دست آورده است; او ابدی و جاودانه شده است. ۱۸ همه چیزهای مرکب دوباره حل می شوند، جهان ها تکه تکه می شوند و فردیت های ما پراکنده می شوند. اما سخنان بودا برای همیشه باقی خواهد ماند.۱۹ انقراض نفس نجات است.

فنای نفس شرط روشنگری است; از بین رفتن خود نیروانا است. خوشا به حال کسی که به خاطر لذت زندگی نمی کند و در حقیقت آرام می گیرد. به راستی که خونسردی و آرامش ذهن او بالاترین سعادت است. ۲۰ بیایید به بودا پناه ببریم، زیرا او ابدیت را در گذرا یافته است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 8 =