توسل

دعا جهت گشایش کار بسته شده

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا جهت گشایش کار بسته شده , رسانه توسل ( جهت مشاوره شده و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا جهت گشایش کار بسته شده : به سختی جرأت گفتن حقیقت را داشت. وی گفت: اینها علائم پیری است، همین مرد روزگاری شیر خوار بود و در جوانی پر از ورزش، اما حالا که سال ها از دنیا می گذرد زیبایی اش از بین رفته و قوت زندگی اش است. ضایع شد.» ۷ سیداتا از سخنان ارابه سوار بسیار متاثر شد و از درد پیری آه کشید. او با خود فکر کرد: «مردان چه لذت یا لذتی را می توانند ببرند.

توسل : وقتی بدانند که به زودی باید پژمرده شوند و کاج شوند!» در حالی که آنها در حال عبور بودند، مردی بیمار در کنار راه ظاهر شد، نفس نفس می زد، بدنش به هم ریخته، تشنج شده بود و از درد ناله می کرد.

دعا جهت گشایش کار بسته شده

همه ما در چنین شرایطی هستیم: فقیر و غنی، جاهل و عاقل، همه موجوداتی که دارند. بدن‌ها در معرض همان مصیبت هستند.» ۱۰ و سیداتا همچنان متأثرتر بود. همه لذت ها در نظر او کهنه به نظر می رسید و او از شادی های زندگی بیزار بود. ۱۱ ارابه سوار برای فرار از منظره دلخراش اسب ها را به سرعت سوار کرد که ناگهان در مسیر آتشین خود متوقف شدند.

دعا جهت گشایش کار بسته شده : شاهزاده از ارابه سوارش پرسید: این چه جور آدمیه؟ و ارابه سوار جواب داد و گفت: این مرد مریض است، چهار عنصر بدنش آشفته و از کار افتاده است.

شده

شده : به این ترتیب سیداتا با چانا، ارابه‌رانش، در خیابان‌های شهر رفت و وارد کشوری شد که از رودخانه‌ها آبیاری شده بود و پوشیده از درختان دلپذیر بود.۵ در کنار راه با پیرمردی برخورد کردند که هیکل خمیده، صورت چروکیده و پیشانی غمگین داشت و شاهزاده از ارابه سوار پرسید: این کیست؟ به سختی خود را روی عصای خود نگه می دارد.»۶ ارابه سوار که بسیار خجالت زده بود.

دعا جهت گشایش کار بسته شده : و شاهزاده که از دیدن بدنی بی جان به خود می لرزید، از ارابه سوار پرسید: “این چه چیزی است که حمل می کنند؟ نهرها [صفحه ۱۶] و گلدسته های گل وجود دارند، اما مردانی که دعا جهت خرید خانه بزرگتر دنبال می کنند غمگین هستند!”۱۳ ارابه سوار پاسخ داد. : “این مرد مرده ای است: جسدش تیره است؛ جانش از بین رفته است؛ افکارش هنوز هستند.

خانواده و دوستانش که او را دوست داشتند اکنون جسد را به قبر می برند.” ۱۴ و شاهزاده پر از هیبت و وحشت بود. پرسید: «آیا این تنها مرده است، یا دنیا مصادیق دیگری دارد؟» ۱۵ ارابه سوار با دلی سنگین پاسخ داد: «همه دنیا همینطور است، کسی که زندگی دعایی برای گشایش کار رزق و روزی را آغاز می کند باید به آن خاتمه دهد. از مرگ گریزی نیست.”۱۶ شاهزاده با نفس بند آمده و لهجه های لکنت آمیز فریاد زد: “ای مردم دنیا! چقدر توهم شما مهلک است!

دعا جهت گشایش کار بسته شده : ناگزیر بدن شما به خاک تبدیل می شود، اما بی احتیاطی، بی توجه، زندگی می کنید.” ارابه سواری که تأثیر عمیقی را که این مناظر غم انگیز بر شاهزاده گذاشته بود مشاهده کرد، اسب های دعا برای گشایش کار و روزی خود را چرخاند و به شهر برگشت.۱۸ هنگامی که از کنار کاخ های اشراف گذر کردند، کیسا گوتمی، شاهزاده خانم جوان و خواهرزاده پادشاه، سیداتا را دید.

مردانگی و زیبایی او را مشاهده کرد و با ملاحظه چهره او گفت: «خوشا به حال پدری که تو را به دنیا آورد، خوشا دعای برای گشایش کار و رزق و روزی به حال مادری که تو را شیر داد، خوشا به حال همسری که شوهرش را این مولای بزرگ می خواند.»۱۹ شاهزاده با شنیدن این سلام. گفت: خوشا به حال آنان که نجات یافتند. در آرزوی آرامش خاطر، سعادت نیروانا را جستجو خواهم کرد.

دعا جهت گشایش کار بسته شده : سپس از کیسا گوتمی پرسید: «نیروانا چگونه به دست آمده است؟» شاهزاده مکثی کرد و به کسی که ذهنش از اشتباه بیگانه شده بود، پاسخ داد: «وقتی آتش شهوت خاموش می شود، سپس نیروانا به دست می آید. هنگامی دعا برای باز شدن راه بسته مسافر که آتش کینه و فریب خاموش شد، نیروانا به دست می آید. وقتی مشکلات ذهنی ناشی از زودباوری کور و همه بدی‌های دیگر از بین رفت.

نیروانا به دست می‌آید!” ۲۱ [ص ۱۷] [ص ۱۸] [ص ۱۹] همسرش از او استقبال کرد و از او خواست که علت اندوهش را به او بگوید. بنابراین، قلب من سنگین است. مردها پیر می شوند، بیمار می شوند و می میرند. همین برای از بین بردن ذوق زندگی کافی است.» ۲۲ پادشاه، پدرش، چون شنید که شاهزاده از لذت دور شده است، غم و اندوه زیادی بر او غلبه کرد و مانند شمشیری قلب او را سوراخ کرد.

دعا جهت گشایش کار بسته شده : شب بود، شاهزاده روی بالش نرمش استراحتی نیافت، برخاست و به باغ رفت، فریاد زد: “افسوس!” هیچ کس نیست که بداند چگونه بیماری های هستی را درمان کند.» و از درد ناله کرد. ۱ سیداتا زیر درخت بزرگ جامبو نشست و خود را به فکر فرو برد و در مورد زندگی و مرگ و بدی های زوال فکر کرد. ذهن او از سردرگمی رها شد و تمام آرزوهای پست از قلبش ناپدید شد و آرامش کامل بر او حاکم شد.

در این حالت خلسه، تمام بدبختی و غم دنیا را با چشم ذهنی خود دید. او دردهای لذت و یقین اجتناب ناپذیر مرگ را دید که بر هر موجودی موج می زند. با این حال انسان ها به حقیقت بیدار نشده اند. و شفقت عمیقی قلب او را فرا گرفت. ۳ در حالی که شاهزاده در حال اندیشیدن به مشکل شر بود، با چشم ذهن خود در زیر درخت جامبو چهره ای بلند [صفحه ۲۰] را دید که دارای شکوه، آرامش و وقار بود.

دعا جهت گشایش کار بسته شده : از کجا می آیی و چه کسی ممکن است باشی؟” از شاهزاده پرسید. ۴ در پاسخ رؤیا گفت: “من یک سامانا هستم. در فکر پیری، بیماری و مرگ، خانه ام را ترک کرده ام تا راه نجات را جستجو کنم. همه چیز به زوال می شتابد، فقط حقیقت است. برای همیشه می‌ماند همه چیز تغییر می‌کند و هیچ ماندگاری وجود ندارد، با این حال سخنان بوداها تغییر ناپذیرند. من آرزوی خوشبختی دارم که زوال نمی‌یابد.

گنجی که هرگز از بین نمی‌رود، زندگی‌ای که آغاز و پایانی نمی‌داند. بنابراین من تمام اندیشه های دنیوی را نابود کرده ام، به دلی بی وقفه بازنشسته شده ام تا در خلوت زندگی کنم، و با التماس غذا، خود را وقف یک چیز ضروری می کنم.»۵ سیداتا پرسید: «آیا می توان در این دنیای ناآرام صلح به دست آورد. من از پوچی لذت گرفتارم و از شهوت بیزارم.

دعا جهت گشایش کار بسته شده : همه بر من ظلم می کنند و وجود خود غیرقابل تحمل می نماید.» (۶) سمانه پاسخ داد: «جایی که گرما باشد، احتمال سرما هم هست، موجودات در معرض درد، صاحب هستند.» استعداد لذت؛ منشأ شر نشان می دهد که خیر می تواند توسعه یابد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =