توسل

دعا برای ذهن

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای ذهن , رسانه توسل ( جهت مشاوره ذهن و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای ذهن : به عقیده آنها، جهان دنیایی بسیار خسته، پر از شرارت و نیرنگ، جنگ و نزاع، دروغ و نفرت و انواع شرارت بوده است. دنیا شرور بوده و انسان در آن ناراضی بوده است. من نمی‌دانم که معمولاً نظریه‌ای برای توضیح این‌که چرا چنین است، ارائه شده است. به گفته بودیسم، دلیل ناراضی بودن مردان این است که آنها زنده هستند. زندگی و غم جدایی ناپذیرند – نه، آنها یک چیز هستند.

توسل : صرف زنده بودن یک بدبختی است. بودایی می گوید وقتی چشمانی روشن داشته باشید و حقیقت را تشخیص دهید، بدون شک این را خواهید دید. به این نکته توجه کنید که انسان تا به حال چه چیزی نشسته و گفته است: اکنون در خوشبختی کامل هستم. همانطور که اکنون هستم آیا دوست دارم برای همیشه و برای همیشه بدون تغییر بمانم؟ هیچ مردی هرگز این کار را نکرده است.

دعا برای ذهن

اما در امروز هرگز. در جوانی به جلو نگاه می کنیم، در سن به عقب نگاه می کنیم. تغییر جز مرگ زمان حال چیست؟ بودایی می گوید زندگی تغییر است و تغییر مرگ است.

دعا برای ذهن : آنچه مردان آرزو دارند تغییر است. آنها از حال خسته می شوند و آینده را آرزو می کنند. و وقتی آینده می آید آن را بهتر از گذشته نمی یابند. خوشبختی در دیروز و فردا نهفته است.

ذهن

ذهن : این امر رایج بسیاری از ادیان، و [صفحه ۴۹] بسیاری از فلسفه ها است – نه، این پایه واقعی است که آنها بر اساس آن ساخته شده اند، که این یک دنیای شیطانی است. یهودیت، در واقع، فکر می کرد که جهان واقعاً یک مکان سرمایه است، و ارزش دارد که برای لذت بردن از آن خوب عمل کند. اما اکثر مذاهب دیگر بسیار متفاوت فکر می کردند. در واقع، معنای بیشتر ادیان و فلسفه ها این بوده است که باید از شر و بدی دنیا پناه برد.

دعا برای ذهن : انسان‌ها از مرگ می‌لرزند و از مرگ می‌ترسند، اما مرگ و زندگی یکی هستند – جدایی‌ناپذیر، غیرقابل تشخیص، و با اندوه یکی هستند. ما مردانی که خواهان زندگی هستیم مانند مردان تشنه و شراب دریا هستیم. هر قطره‌ای که از دریای مسموم هستی می‌نوشیم انسان را به تشنگی بیشتر می‌کشاند. اما ما کورکورانه می نوشیم و می گوییم تشنه هستیم.

این توضیح بودیسم است. جهان بدبخت است زیرا زنده است، زیرا نمی بیند که آنچه باید برای آن تلاش کند زندگی نیست، تغییر و عجله و نارضایتی و مرگ نیست، بلکه صلح است – صلح بزرگ. هدفی وجود دارد که مرد باید برای آن تلاش کند. حالا ببینید چقدر با نظریه مسیحیت تفاوت دارد. در مسیحیت دو زندگی وجود دارد – این و زندگی بعدی. حال شر است.

دعا برای ذهن : زیرا تحت امپراتوری شیطان است – جهان، جسم و شیطان. بعدی زیبا خواهد بود، زیرا تحت فرمانروایی خداوند است و شیطان نمی تواند نفوذ کند. اما بودیسم تنها یک زندگی را تصدیق می کند – وجودی که از همیشه آمده است، که ممکن است تا ابد ادامه یابد. اگر این زندگی شیطانی است، پس همه زندگی شیطانی است، و شادی دعا برای فروش کالا فوری می تواند زندگی کند.

اما در آرامش، به دور از مشکلات این دنیای خسته. پس اگر مردی آرزوی خوشبختی دارد – و در همه ادیان این هدف مطلوب است – باید برای رسیدن به آرامش تلاش کند. باز هم درک این ایده دشوار نیست. به نظر من آنقدر ساده به نظر می رسد دعا برای فروش زمین یا مغازه که وقتی یک بار به آن گوش داده شود، ممکن است توسط یک کودک درک شود. نمی گویم ایمان آورد و دنبال کرد، اما فهمید. اعتقاد چیز دیگری است.

دعا برای ذهن : قانون عمیق است. دانستن و باور آن دشوار است. این بسیار عالی است و فقط با مراقبه جدی قابل دعا برای فروش ملک مغازه درک است، زیرا بودیسم دین کودکان نیست، بلکه دین مردان است. این آموزه ای است که باعث شده بودیسم بدبینی نامیده شود. همانطور که به ما آموخته اند، به ما آموخته اند که باور کنیم که زندگی و مرگ متضاد هستند، [صفحه ۵۲] که زندگی در دنیای آینده زیبا است.

که مرگ یک وحشت است، به نظر ما وحشتناک است که فکر کنیم واقعاً این امر ماست. خود زندگی که شری است که باید ریشه کن شود و زندگی و مرگ یکی هستند. اما برای کسانی که حقیقت را دیده اند و آن را باور کرده اند، وحشتناک نیست، بلکه زیباست. وقتی دعا برای درمان غدد لنفاوی چشمان خود را از باطل جسم پاک کردی و با حقیقت روبرو شدی، زیباست. “قانون شیرین است.

دعا برای ذهن : قلب را پر از شادی می کند.” بنابراین، برای بودایی، پایانی که باید به دست آید، صلح بزرگ است، رهایی قدرتمند از هر غم و اندوه. او باید برای صلح تلاش کند. موفقیت یا شکست به تلاش خود بستگی دارد. هنگامی که هدف و عامل مشخص شد، باقی دعا برای فروش زمین از راه دور می ماند، اما برای کشف وسیله، راهی که می توان از طریق آن به هدف رسید.

چگونه یک انسان باید چنان فکر کند و چنان عمل کند که به صلح بزرگ برسد؟ و پاسخ بودیسم به این سؤال اینجاست: اعمال نیک و افکار خوب – اینها دروازه ای هستند که به تنهایی می توانید از آن وارد شوید.شرافتمند و عادل باشید، مهربان و دلسوز، حقیقت دوست و از باطل بیزار باشید، این آغاز راهی است که به سعادت منتهی می شود.

دعا برای ذهن : به دیگران نیکی کن، نه برای اینکه به تو نیکی کنند، بلکه به این دلیل که با این کار به نفس خود نیکی می کنی. صدقه بدهید و انفاق کنید که این چیزها برای مرد لازم است. مهمتر از همه، عشق و همدردی را بیاموزید. سعی کنید همانطور که دیگران احساس می کنند احساس کنید، سعی کنید آنها را درک کنید، سعی کنید با آنها همدردی کنید.

و عشق خواهد آمد. مطمئناً او در دل یک بودایی بود که نوشت: هیچ مرهمی مانند عشق برای قلب یک مرد وجود ندارد، نه تنها عشقی که دیگران نسبت به او دارند، بلکه او نسبت به دیگران احساس می کند. عاشق همه چیز باشید، نه تنها با همنوعان خود، بلکه عاشق تمام جهان، با هر موجودی که روی زمین راه می رود، با پرندگان در هوا، با حشرات در علف. تمام زندگی شبیه انسان است.

دعا برای ذهن : زندگی انسان جدا از زندگی دیگر نیست، بلکه از آن جداست و اگر انسان دلش را کامل کند، باید بیاموزد که با تمام دنیای بزرگ او همدردی کند و بفهمد. اما او باید همیشه به یاد داشته باشد که خودش حرف اول را می زند. برای اینکه دیگران را عادل کنید، باید خودتان عادل باشید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دوازده =