توسل

دعا برای ازدواج پسران

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای ازدواج پسران , رسانه توسل ( جهت مشاوره پسران و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای ازدواج پسران : پاداش تو چیست؟ وقتی از اینجا می گذری چه چیزی با تو می ماند؟ چه چیزی شبیه سایه تو را دنبال می کند و فراتر از آن خواهد بود. میراث تو باشد؟ هیچ چیز دیگری پس از مرگ نمی توان داشت. اعمال تو از آن توست، پاداش تو. وقتی از اینجا می روید، آنها مال شما هستند. آنها مانند سایه‌ای دنبالت می‌آیند و فراتر از میراث تو خواهند بود.۳۴ «بگذار همه در اینجا کارهای نیک انجام دهند.

توسل : برای ثروت آینده گنج ذخیره‌ای، آنجا برای برداشت محصول از دانه‌های نجیب، سعادتی که همیشه افزایش می‌یابد.»۳۵ [Pg 118] XLI . هدف. و خدای تبارک و تعالی چنین خطاب به بهیکخوس کرد: ۱ «ای بهیکخوس، به دلیل عدم درک چهار حقیقت شریف است که ما مجبور شدیم این همه در مسیر خسته سامسارا، هم تو و هم من، سرگردان باشیم.

دعا برای ازدواج پسران

از حس زاده می شود و با بازتولید شکل آن دوباره متولد می شود. با شروع از ساده‌ترین اشکال، ذهن بر اساس اعمال بالا و پایین می‌رود، اما آرمان‌های یک بودیستا راه مستقیم خرد و درستی را دنبال می‌کنند تا زمانی که در بودا به روشنایی کامل می‌رسند. ۳ «همه مخلوقات همان چیزی هستند که از طریق کارما هستند. از اعمال آنها در وجود سابق و فعلی انجام شده است.

دعا برای ازدواج پسران : این اولین پله در مسیر صعودی است. اما تولدهای جدید برای تضمین صعود به قله هستی، روشنگری ذهن و قلب، جایی که نور بی‌اندازه درک اخلاقی که سرچشمه همه درستی‌هاست، به دست می‌آید، لازم است. حقیقت را به شما آموخته ام و راه شریفی را که به شهر صلح منتهی می شود، به شما آموخته ام.۶ «من به شما راه رسیدن به دریاچه آمبروسیا را نشان دادم که تمام هوس های شیطانی را از بین می برد.

پسران

پسران : همه موجودات کارما را به عنوان بخش خود دارند: آنها وارثان کارما هستند. آنها از کارما بیرون آمده اند. کارمای آنها خویشاوند آنهاست. کارمای آنها پناهگاه آنهاست. کارما موجودات را به پستی یا بزرگی تخصیص می دهد. ۳۲ “مرگ در آخرین تنگی های زندگی مورد هجوم قرار می گیرد. با رها کردن همه شادی ها و مصیبت هایت، مال تو چیست.

دعا برای ازدواج پسران : حقیقت، و هر که از آن بنوشد، از هیجان، اشتیاق و کار نادرست رهایی یابد.۸ «خدایان به سعادت کسی که از سیل شور رهایی یافته و به سواحل نیروانا صعود کرده است غبطه می‌خورند. قلب او از دعای قوی برای ثروتمند شدن سریع هر آلودگی پاک شده و از هر توهم پاک شده است. ۹ “او مانند نیلوفر آبی است که در آب می روید، اما قطره ای آب به گلبرگ هایش نمی چسبد. ۱۰ [صفحه ۱۱۹]” مردی که در آب راه می رود.

راه شریف در دنیا زندگی می کند و با این حال قلبش به هوس های دنیوی آلوده نمی شود.۱۱ «کسی که چهار حقیقت شریف را نبیند، آن سه ویژگی را نفهمد و خود را در غیر مخلوق مستقر نکرده باشد، همچنان یک مسیری طولانی برای پیمودن با تولدهای مکرر دعایی برای رفع مشکل ازدواج از بیابان جهل با سراب های توهم و لابه لای باطل.۱۲ «اما اکنون که به درک رسیده اید.

دعا برای ازدواج پسران : علت مهاجرت ها و انحرافات بیشتر برطرف شده است. به هدف رسیده است. ولع خودخواهی از بین می‌رود و حقیقت به دست می‌آید.۱۳ «این رستگاری واقعی است؛ این رستگاری است؛ این بهشت ​​و سعادت یک زندگی جاودانه است.»۱۴ XLII. معجزه ممنوع. جوتیکخا، پسر سبحدا، خانه‌داری بود که در راجاگاها زندگی می‌کرد.

او پس از دریافت یک کاسه گرانبها از چوب صندل که با جواهرات تزئین شده بود، میله ای بلند جلوی خانه خود برافراشت و کاسه را با این افسانه بر بالای آن گذاشت: «آیا سمانه باید این کاسه را بدون استفاده از نردبان یا چوب با قلاب پایین بیاورد، یا بدون دعا برای گشایش بخت بسته شده بالا رفتن از تیرک، اما با قدرت جادو، هر چه بخواهد به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد.» ۱ و مردم، پر از شگفتی و دهانشان پر از ستایش، نزد خداوند آمدند و گفتند: «تاثاگاتا بزرگ است. شاگردانش. معجزه کندکاساپا، شاگرد بودا، کاسه را روی تیرک جوتیکخا دید، و دستش را دراز کرد.

دعا برای ازدواج پسران : آن را پایین آورد و با پیروزی به سوی ویهارا برد.» ۲ [ص ۱۲۰] وقتی مبارک شنید که چه اتفاقی افتاده است. او به کاساپا رفت و کاسه را تکه تکه کرد و شاگردانش را از انجام هر گونه معجزه منع کرد. یکی از بهخوها به برادرانش پیشنهاد داد که از یکدیگر برای اهل روستا تعریف و تمجید کنند و گفت: این بهخو قدیس است، رؤیاهای آسمانی دیده است. و بهیکخو دارای مواهب ماوراء طبیعی است.

او می تواند معجزه کند.” و اهالی روستا گفتند: “خوشبخت است، برای ما بسیار خوش شانس است که چنین مقدسین فصل بارندگی را با ما می گذرانند.” و آنها با کمال میل و فراوان بخشیدند و بهیکخوس رونق یافت و از آن رنجی نبرد. قحطی.۴ وقتی دعا برای ثروتمند شدن تا هفت نسل مبارک آن را شنید، به اَناندا گفت که بهیکخوس را با هم بخواند.

دعا برای ازدواج پسران : و از آنها پرسید: “به من بگو، ای بهیکخوس، کی بهیکخو دیگر بهیکخو نیست؟”۵ و ساریپوتا پاسخ داد: “۶” شاگرد منصوب شده نباید مرتکب عمل ناپسند شود. مریدی که مرتکب عمل ناپسند می‌شود، دیگر شاگرد ساکیامونی نیست. ۷ «مجدداً، شاگرد منصوب شده نباید جز آنچه به او داده شده است بگیرد.

یکی از شاگردان ساکیامونی. ۸ «و بالاخره، یک شاگرد منصوب شده نباید آگاهانه و بدخیمانه از هیچ موجود بی‌آزاری، حتی کرم خاکی یا مورچه، محروم کند. مریدی که آگاهانه و بدخواهانه هر موجود بی آزاری را از حیاتش محروم کند، دیگر مرید ساکیامونی دعای معراج برای ازدواج با معشوق نیست.۹ «این سه حرام بزرگ است». که من به شما اعلام می کنم: ۱۲ [صفحه ۱۲۱] “شاگرد منصوب شده نباید به هیچ کمال فوق بشری مباهات کند.

دعا برای ازدواج پسران : شاگردی که با نیت شیطانی و از روی طمع به کمالات مافوق بشری می بالد، چه رؤیاهای آسمانی و چه معجزات، دیگر شاگرد ساکیامونی نیست. ۱۳ «ای بهیکخوس، تو را از به کار بردن هر گونه طلسم و دعا منع می کنم، زیرا آنها هستند. بی فایده است، زیرا قانون کارما بر همه چیز حاکم است. بیهودگی جهانی بودن. شاعری بود.

که چشم بی لک حقیقت را به دست آورده بود و به بودا ایمان داشت که آموزه اش به او آرامش و آسایش در ساعت مصیبت می داد.۱ و این اتفاق افتاد که یک بیماری همه گیر سراسر کشوری را که در آن زندگی می کرد فرا گرفت.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =