توسل

دعا برای عشق و محبت همسر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای عشق و محبت همسر , رسانه توسل ( جهت مشاوره همسر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای عشق و محبت همسر : این است که در خلوت توسط عوام خوانده شود، یا توسط کاهنان در ملاء عام خوانده شود. با وجود این، چنین کتابی می‌تواند بهترین کمک به شناخت آرای دینی یک عصر باشد.

توسل : در آغاز، وجود ابدی یا مطلق دو موجود بزرگ الهی دیگر را به وجود آورد. اولین کسی که به او وفادار ماند، اهورامزدا، پادشاه نور بود. دیگری اهریمن پادشاه تاریکی بود.

دعا برای عشق و محبت همسر

اورمزد آفرینش را با ظهور فریورها (فراوشی) آغاز کرد. هر چیزی که آفریده شده یا قرار است ایجاد شود، فراوشی خود را دارد که دلیل و مبنای وجودش را در خود دارد.

دعا برای عشق و محبت همسر : اورمزد خود را در دنیایی از نور و اهریمن را در تاریکی بی کران یافت و آن دو با هم دشمن شدند. وجود نامتناهی (زرانا-آکرانا) اکنون تصمیم گرفته است تا شری را که اهریمن ایجاد کرده بود از بین ببرد، جهان مرئی را توسط اورمزد بیافریند. و مدت آن را دوازده هزار سال تعیین کرد. این به چهار دوره سه هزار ساله تقسیم دعا برای افزایش محبت از راه دور شد.

محبت همسر

محبت همسر : از گناه هر کسى با فکر توبه مى‌کنم» و غیره: «با تمام نیکى‌ها موافقم، با همه گناهان موافق نیستم، به نیکى‌ها شکر مى‌کنم، و به عذاب و عذاب راضى مى‌شوم». از بزرگان شریعت، به جزای سه شب (بعد از) پنجاه و هفت سال راضی و راضی هستم.» پس دعا برای حفظ ابرو زن اوستا یک منظومه جزمی نیست، بلکه کتابی عبادی است.

دعا برای عشق و محبت همسر :در دوره اول اورمزد باید به تنهایی حکومت کند. در اهریمن دوم باید شروع به کار کند، اما همچنان تابع باشد. در سومی هر دو باید با هم حکومت کنند. و در چهارمین اهریمن عروج داشته باشد.

حتی اورمزد نیز فراواشی خود را در رابطه با زرنا-آکرانا (بی نهایت) دارد. بنابراین، یک جهان معنوی و نامرئی مقدم بر این جهان مادی قابل مشاهده به عنوان نمونه اولیه آن بود. اورمزد در آفرینش جهان مادی که در حقیقت تنها ترکیبی از عالم معنوی فراواشی بود، ابتدا طاق استوار بهشت دعا برای حفظ آبرو ​​و زمینی را که بر آن استوار است آفرید.

دعا برای عشق و محبت همسر :بر روی زمین کوه بلند البردج را آفرید که در تمام کرات آسمان به سمت بالا اوج گرفت تا به نور اولیه رسید و اورمزد این قله را منزلگاه خود قرار داد. از این قله پل چین وات تا طاق بهشت ​​و تا گورودمان که دهانه طاق بالای البورج است امتداد دارد. گورودمان دعا برای خرید خانه خوب مسکن فراواشی ها و سعادتمندان است و پل منتهی به آن دقیقاً بر فراز پرتگاه دوزهک، خلیج هیولایی، خانه اهریمن در زیر زمین است.

اورمزد که می‌دانست پس از اولین دوره نبرد با اهریمن آغاز می‌شود، خود را مسلح کرد و تمام لشکر درخشان بهشت، یعنی خورشید، ماه و ستارگان، و موجودات نورانی قدرتمندی را که کاملاً مطیع او بودند، به یاری او آفرید.

دعا برای عشق و محبت همسر :ابتدا «دونده قهرمان، که هرگز نمی میرد، خورشید» را آفرید و او را پادشاه و فرمانروای جهان مادی دعا برای عشق شوهر به زنش ساخت. از البورج مسیر خود را به راه می اندازد و در بلندترین کرات آسمان دور زمین می چرخد ​​و عصر باز می گردد.

سپس ماه را آفرید که «نور خود را دارد» که با خروج از البورج به دور زمین در کره ای پایین می چرخد ​​و باز می گردد. سپس پنج سیاره کوچکتر و کل ستارگان ثابت در پایین ترین دایره آسمان ها. بنابراین فضای بین زمین و طاق محکم بهشت ​​به سه کره تقسیم می شود: کره خورشید، ماه و ستارگان. میزبان ستارگان – سربازان معمولی در جنگ با اهریمن – به چهار سرباز تقسیم شد که هر یک رهبر آن منصوب شد.

دعا برای عشق و محبت همسر :دوازده شرکت در دوازده علامت زودیاک مرتب شده بودند. همه اینها به چهار بخش بزرگ در شرق، غرب، شمال و جنوب گروه بندی شدند.

سیاره تیستریا (مشتری) در شرق بر آن نظارت می کند و شاهزاده ستارگان نامیده می شود. سیتاویسا (زحل) ریاست بخش غربی را بر عهده دارد. (یا عطارد) بر فراز جنوب; و هاپتو-ایرینگا (مریخ) بر فراز ستارگان شمال. در وسط بهشت، ستاره بزرگ (زهره) قرار دارد.

دعا برای عشق و محبت همسر :او آنها را علیه اهریمن رهبری می کند. سگ سیریوس (سوره) نگهبان دیگر بهشت ​​است. اما او در یک مکان، در پل چینوات، نگهبانی از پرتگاهی که اهریمن از آن بیرون می‌آید، ثابت است.

هنگامی که اورمزد این مقدمات را در آسمان به پایان رساند، دوره اول از چهار دوره به پایان رسید و اهریمن از اعماق غم انگیز پادشاهی خود دید که اورمزد چه کرده بود.

دعا برای عشق و محبت همسر :او در مخالفت با این خلقت نورانی، دنیایی از تاریکی، جامعه ای هولناک را به وجود آورد که از نظر تعداد و قدرت با موجودات نوری برابری می کند. اورمزد با دانستن تمام بدبختی‌هایی که اهریمن به بار می‌آورد، اما می‌دانست که پیروزی برای خودش باقی خواهد ماند، به اهریمن پیشنهاد صلح داد. اما اهریمن جنگ را انتخاب کرد.

اما در حالی که از عظمت اورمزد نابینا شده بود و از دیدن فراواشی های پاک مردان مقدس به وحشت افتاده بود، با کلام محکم اورمزد تسخیر شد و دوباره به ورطه ظلمت فرو رفت و در سه هزار سال دوره دوم به بند و بند افتاده بود. اورمزد اکنون آفرینش خود را بر روی زمین کامل کرد. ساپندوماد روح نگهبان زمین بود و زمین مانند هترا مادر همه جانداران بود.

دعا برای عشق و محبت همسر :خرداد رئیس فصول و سالها و ماهها و روزها و همچنین حافظ آبی بود که از چشمه اندویسور از البورج سرازیر می شد. سیاره تیستریا مأمور شد تا آب را به صورت بخار بالا بیاورد، آن را در ابرها جمع کند و بگذارد در باران ببارد، با کمک سیاره سیتاویسا. این اپراتورهای ابری بسیار مورد احترام بودند. امرداد خدای عمومی گیاه بود. اما میترای بزرگ خدای باروری و تولید مثل در کل جهان ارگانیک بود.

کار او هدایت فراواشی ها به اجسادی بود که قرار بود اشغال کنند. هر چیز زمینی در جهان نور اورمزد خدای محافظ خود را داشت. این ارواح نگهبان به سری ها و گروه ها تقسیم می شدند و کاپیتان ها و دستیاران مرتبط خود را داشتند.

دعا برای عشق و محبت همسر :هفت امشاسپند سرکرده در این میان بودند که اورمزد اولین آنها بود. شش نفر دیگر بهمن پادشاه آسمان بودند. پادشاه آتش؛ شاریور، پادشاه فلزات؛ ساپندوماد، ملکه زمین؛ امرداد، پادشاه سبزیجات؛ و خرداد پادشاه آب. بنابراین سن دوم به پایان رسید.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =