توسل

دعای زیاد شدن مشتری مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای زیاد شدن مشتری مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای زیاد شدن مشتری مغازه : مال او را از بین می‌برم و او را فقیر می‌سازم و آن را به وجود می‌آورم که دیگر صدقه نمی‌دهد». پس سکا باعث شد که روغن، عسل، ملاس و امثال آن، و تمام گنجینه غلاتش، و بردگان و کارگرانش ناپدید شوند. کسانی که از هدایای او محروم بودند، آمدند و گفتند: «پروردگارا، صدقه ناپدید شد. ما در مکان‌های مختلفی که توسط شما راه‌اندازی کرده‌اید.

توسل : چیزی نمی‌یابیم.» او گفت: از این رو پول بگیرید. «صدقه را قطع نکنید». و همسرش را صدا کرد و از او خواست که صدقه اش را ادامه دهد. تمام خانه را گشت و ذره ای پول پیدا نکرد، گفت: «پروردگارا، جز لباسی که می پوشیم، چیزی نمی بینم. تمام خانه خالی است.» با باز کردن هفت خزانه جواهر، چیزی نیافتند، و به جز تاجر و همسرش، هیچ کس دیگری دیده نشد.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه

نه برده و نه اجیر. بازرگان دوباره خطاب به همسرش گفت: «عزیزم، ما نمی توانیم خیرات خود را قطع کنیم. کل خانه را بگرد تا چیزی پیدا کنی.» در آن لحظه، علف‌زنی معینی داس و تیرک و طناب بستن علف‌های در را انداخت و فرار کرد. زن تاجر آنها را پیدا کرد و گفت: «پروردگارا، این چیزی است که من می بینم» و آنها را آورد و به او داد. گفت: در تمام این سال‌ها تا به حال علف نرفته‌ام.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه : اما امروز علف می‌چینم و می‌برم و می‌فروشم و به این وسیله صدقه می‌دهم. پس از ترس قطع خیراتش، داس و میله و طناب را گرفت و از شهر بیرون آمد به محلی پر از علف رسید و آن را چید و در دو دسته بست و گفت: یکی از آن ماست و با دیگری صدقه خواهم داد. این کار را به مدت شش روز انجام داد، و چون به همه کسانی که برای صدقه می آمدند غذا نمی داد.

مغازه

مغازه : و هنگامی که او بدین ترتیب مردم هند را با هدایای خود تحریک می کرد، ساکا، پادشاه خدایان، مشکوک شد و فکر کرد: “این ویسایا صدقه می دهد و با پراکنده کردن هدایای خود در همه جا، تمام هند را به هیجان می آورد. با صدقه دادنش، فکر می کند مرا از سلطنت خلع می کند و خودش سکا می شود.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه : روز هفتم او و همسرش روزه گرفتند. سپس قدرتش از بین رفت.به محض اینکه گرمای خورشید بر سرش اصابت کرد چشمانش در سرش شنا کرد و بیهوش شد و با افتادن به زمین علف ها را پراکنده کرد. ساکا در حال حرکت بود و کارهای بازرگان را مشاهده می کرد. و آن خدا که در هوا ایستاده بود فریاد زد: «از دادن خودداری کن تا همیشه شادی خواهی داشت.» “تو کی هستی؟” تاجر گریه کرد. “من ساکا هستم.” و بازرگان گفت: سکا با بر عهده گرفتن وظایف اخلاقی و صدقه دادن دعا برای زیاد شدن مشتری در آرایشگاه به مقام عالی خود رسید. «چرا صدقه می دهی؟» از ساکا پرسید که همچنان می خواست او را امتحان کند.

خیلی وقت پیش، فرزند خردمندی که به مرور زمان به بودا تبدیل می شد، پادشاه به دنیا آمد. او مهربان و سخاوتمند بود و هر گونه صدقه را بین فقرا تقسیم می کرد. او کار را به کسانی که زیر دستش بودند واگذار نکرد: او شخصاً در اهدای هدایا مشارکت داشت – و تقریباً هر دعا برای زیاد شدن مشتری روز خودش به تالار صدقات می‌آمد تا ببیند هیچ‌کس دست خالی نمی‌رود.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه : اما یک روز صبح، در حالی که دراز کشیده بود و درباره آنچه که هنوز می تواند برای مردمش انجام دهد، فکر می کرد، احساس کرد که بالاخره او هیچ کار بزرگی انجام نداده است، و گفت: «من به مردم خود فقط چیزهای بیرونی داده ام. صرفاً طلا و دعا برای زیاد شدن مشتری و فروش نقره و لباس و خوراکی را که می توانم از آنها دریغ کنم، و اینک! این بخشش برای من شادی به ارمغان نمی آورد.

اگر فقط می توانستم بخشی از خودم را به مردمم بدهم – چیزی گرانبها که نشان دهنده عشق من به آنها باشد – هر چه ممکن است برایم تمام شود! و اگر امروز که به تالار صدقه فرود می‌روم، می‌گوید: «دلت را به من بده»، در حقیقت، سینه‌ام را با نیزه می‌شکنم و گویی در حال دعای قوی برای ثروتمند شدن سریع کشیدن یک نیزه هستم. نیلوفر آبی از دریاچه ای آرام، قلبم را بیرون خواهم کشید.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه : اگر از گوشت و خون من بخواهد، اینک به او خواهم داد. اگر او شکایت کند که هیچ کس دیگری نیست که کار او را انجام دهد، آنگاه من تخت سلطنتی خود را ترک می کنم و با اعلام غلام، کار برده را انجام می دهم – و در واقع اگر کسی چشمان من را بخواهد، گرانبهاترین هدیه خدایان، آنگاه آنها را از بین خواهم برد، همانطور که می توان مغز درخت خرما را پاره کرد.» سپس دعای سریع الاجابه برای بچه دار شدن پسر خود را غسل داد.

و سوار بر یک فیل مهجور، به تالار صدقه رفت، در حالی که قلبش پر از عشق به مردمش بود. اکنون ساکا، پادشاه خدایان، عزم پادشاه را شنید و به این فکر افتاد که او را بیازماید که آیا سخنانش بیهوده است یا خیر. آیا این یک خلق و خوی ناگهانی بود که زمانی که لحظه اجرای تصمیم سخت او فرا می رسید از بین می رفت. بنابراین، هنگامی که پادشاه به تالار صدقه فرود آمد.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه : ساکا در کسوت یک برهمن نابینای پیر در برابر او ایستاد که دستان خود را دراز کرد و فریاد زد: “زنده باد شاه!” و پادشاه به او اشاره کرد که آنچه در دلش است بگوید. برهمن نابینا گفت: «ای پادشاه بزرگ، در تمام جهان ساکن هیچ نقطه ای نیست که آوازه قلب بزرگ تو در آن گسترش نیافته باشد. من نابینا هستم، اما تو، ای پادشاه، دو چشم داری، پس از تو التماس می‌کنم.

یکی به من بده، تا من نیز شکوه‌های زمین را ببینم!» سپس پادشاه بسیار خوشحال شد که این فرصت به این سرعت برای او پیش می آمد، اما نمی خواست بلافاصله شادی را که در قلب خود احساس می کرد نشان دهد، گفت: “ای برهمن، از تو می خواهم به من بگو، چه کسی به تو دستور داده است.

دعای زیاد شدن مشتری مغازه : که خودت را به دست بیاوری. راه رسیدن به این صدقه؟ تو از من گرانبهاترین چیزی را که انسان در اختیار دارد می خواهی، و اینک! دادنش خیلی سخته!» و برهمن پاسخ داد: اینک خدایی مرا به اینجا فرستاده و به من گفته است که این نعمت را بخواهم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 8 =