توسل

دعای حاجت غیر ممکن

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای حاجت غیر ممکن , رسانه توسل ( جهت مشاوره ممکن و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای حاجت غیر ممکن : زمانی که همه لذت ها بخواهند، مردانگی، زمان به دست آوردن ثروت و قدرت؛ اما با گذشت سال ها، قدم ناتوان شد، بازو سست شد و موها خاکستری شد، وقت آن است که پنج آرزو را از بین ببرم، آنچه از زندگی باقی مانده است به دین بدهم، و وقتی زمین شروع به پژمرده شدن کرد به آسمان بنگر. شما اینجا هستید.

توسل : اما نصف پادشاهی من را برای کمک به شما تقدیم کنید تا به خوبی حکومت کنم و از قدرت من درست استفاده کنم.شاهزاده با جدیت ملایم پاسخ داد: ای پادشاه، نامدار و شهرت جهانی! پیشنهاد شریف شما در تمام زمان های آینده به یاد خواهد ماند. مردان یک عمل را با تشبیه آن به هدیه بیمباسارا تحسین می کنند. شما نصف دامنه خود را به من پیشنهاد می دهید.

دعای حاجت غیر ممکن

در عوض از شما خواهش می‌کنم که بهتر از ثروت، بهتر از قدرت پادشاهی با من شریک شوید، آرامش و شادی که به دنبال شهوات می‌آید فروکش می‌کند. روی سن صبر نکنید – زیرا سن ضعف می آورد – اما این نبرد بزرگ به نهایت قدرت ما نیاز دارد. اگر می‌آیید، به غار ما خوش آمدید. اگر نه، ممکن است عاقلانه همه اقدامات شما را راهنمایی کند.

دعای حاجت غیر ممکن : بر امپراتوری خود با تمام عدالت حکومت کنید، کشور خود را حفظ کنید و از پسرانش محافظت کنید. متأسفانه تو را ترک می‌کنم، ای پادشاه بزرگ و بخشنده، اما کار من فرا می‌خواند – دنیایی که منتظر نور است. در آن بیشه مقدس سه برادر زندگی می کنند – کاسیاپا، گادا، نادی، آنها نامیده می شوند. سه ظرف برگزیده برای شریعت کامل، سه چراغ برگزیده برای روشن کردن دنیایی که در حال غرق شدن است.

ممکن

ممکن : وقتی شاهزاده ای که به برادر شاهزاده ای سلام می کند، سلام می کنند، پادشاه پرسید چرا خانه اش را ترک کرده است؟ چرا او، تنها پسر چاکراوارتین، قصر خود را به غار خلوت ترک کرده بود، درشت ترین پارچه را به جای لباس سلطنتی پوشیده بود، و برای عصای کاسه گدایی؟ پادشاه گفت: «جوانی، با نبض کامل و محدود، جوانی زمان همنشینی با نعمت است، زمان لذت است.

دعای حاجت غیر ممکن : که اکنون آتش مادی ناخالص را می پرستند که می سوزد و هدر می رود، اما پاک نمی شود. می روم تا از خورشید نیروانا به آنها بگویم، سرچشمه همیشگی آن شعله بی پایان، آتش دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص از راه دور عشق، شهوت و نفرت را می سوزاند، همانطور که آتش جنگل ها خارهای ترقه را می بلعد، تا روح از گناه پاک شود، و اندوه، تولد و مرگ پشت سر بماند.

او کاسیاپا را در حالی یافت که خورشید در حال غروب در پشت تپه‌های غربی بود، و سایه‌های غم‌انگیز دره فالگو را تاریک کرد، و مکانی را برای گذراندن شب گردهمایی خواست. کاسیاپا گفت، برای خواب، که با کمال میل می دهم. اما شبانه‌ای ناگای خشمگین جایی دعای رسیدن به دوست پسر را تسخیر می‌کند.

دعای حاجت غیر ممکن : که نفس مسموم آن هیچ‌کس نمی‌تواند نفس بکشد و زندگی کند.” بودا به او پاسخ داد: “از من نترس”، “زیرا من در این شب در آنجا ساکن خواهم شد.” کاسیاپا با تردید گفت: “اما من بسیار از یک فاجعه دعای عاشق شدن مرد به همسرش وحشتناک می ترسم.” اکنون مارا قدرتمند، روح هوا، شاهزاده تاریکی که در زمین پرسه می زد، این غار را در بیشه مقدس یافته بود، و به عنوان یک ناگا در آنجا شبانه مراقب بود.

کسانی که به دنبال رهایی از قدرت او بودند، که وقتی ارباب با آرامش روی صندلی نشست، سیلی از زهر، کثیف دعای مجرب برای درد زانو و سیاه به راه انداختند، و بخارهای داغ و سوزان غار را پر کردند. اما بودا بی حرکت، آرام و آرام نشسته بود، همانطور که برهما نشسته است. در میان آتش‌های کالپا که جهان‌ها را می‌سوزاند، اما نمی‌توانند به بهشتش آسیب برسانند.

دعای حاجت غیر ممکن : در حالی که مارا، بودا را می‌شناخت، شگفت‌زده فرار کرد و ناگا را در کاسه بودا حلقه زده رها کرد.[۳] کاسیاپا، وحشت‌زده، شعله‌ها را دید، و هنگامی که اولین پرتوهای ضعیف سپیده‌دم بود. ظاهر شد با تمام پیروان ترسناکش غار را جست و جو کرد دعای افزایش مشتری با خاک مورچه و استاد را غرق در غبار یافت نشد، بلکه سرشار از آرامش بود که از عشق کامل می درخشید.

کاسیاپا، پر از شگفتی و شادی گفت: “من، اگرچه استاد هستم، اما چنین قدرتی برای غلبه بر شهوات و حیوانات شیطانی ندارم.” سپس بودا منبع قدرت واقعی را آموزش داد، قدرت عشق برای تقویت روح، تا اینکه کاسیاپا تمام ذخایر خود، ظروف مقدس خود، لباس های قربانی را جمع کرد و آنها را در فالگو که از نزدیک می گذشت، انداخت. برادرانش آنها را در حال شناور شدن در رودخانه دیدند و بالدار از ترس به سرعت برای آموختن علت شتاب کردند.

دعای حاجت غیر ممکن : آنها نیز استاد سخنان او را دیدند و شنیدند و همه متقاعد شدند که قانون کامل را دریافت کردند و با پیروان خود به گروه بودا پیوستند. روزها می گذرند و در بیشه بامبو یک ویهارا بزرگ مانند گل رز جادویی، ساخته شده توسط پادشاه برای گروه در حال رشد بودا، یک سالن بزرگ که در آن همه می توانند سخنان او را بشنوند، و سلول های کوچکی که در آن هر یک می تواند استراحت کند.

یک مدرسه و استراحتگاه از طریق باران های تابستانی. اما به زودی بادهای موسمی از دریاهای دور، ابرهای جمع آوری را می آورند تا آسمان گنگ را بپوشانند، در حالی که رعد و برق های زیرک شعله های کور خود را به صدا در می آورند، و رعد و برق های غلتشی تپه های لرزان را به لرزه در می آورند، و باران های آسمان زمین تشنه را خیس می کنند – زمان بذر ارباب وقتی مردم استراحت می کنند.

دعای حاجت غیر ممکن : در حال حاضر شصت نفر از مزارع دور خود جمع شده اند تا چراغ های خود را از نو بچینند و از لبان استاد خردی تازه بیاموزند – همه جز پورنا شجاع در استپ های تارتار جایی که تابستان مناسب ترین زمان برای زحمت است، وقتی باران های هند پسران هند را مجبور به استراحت می کنند. . ویهارا جدید و بیشه بامبو پادشاه بیمباسارا به استاد داد.

جایی که روز به روز مدرسه در حال رشد خود را آموزش می‌داد، در حالی که رودخانه‌ها، سیلاب‌های روییده، از صخره‌ای به صخره می‌پرند، و نهر متورم فالگو دره را می‌پیچد. آن ساراپوترا که پس از آن بزرگ خوانده شده بود، دیده بود که این جوانان تازه وارد با لباس‌های زرد در حال عبور از خیابان به خیابان برای درخواست صدقه، درشت‌ترین غذاها را با سپاسگزاری ملایم دریافت می‌کردند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =