توسل

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند , رسانه توسل ( جهت مشاوره فرزند و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : تمام روحش مشتاق آرامش درونی او بود، «از راز تاریک زندگی غافل نشوید – پشت تاریک ترین ابرها خورشید هنوز می درخشد.» «اما. شاهزاده گفت: “بسیاری کورکورانه در اندوه، ترس و جهل عمیق دست می زنند، در حالی که معلمان مغرورشان، سرهایشان را برافراشته، با جسارت به سر می برند، رهبران کور نابینایان. بیا مواظب باش، روزه بیا، وای و درد بر من، و حتی تبعید از خانه شیرین خودم، از همه استقبال خواهم کرد.

توسل : که بتوانم به آنها نور بدهم. تعهد متولد نشده عشق، آمیختگی جان باطن روح ما، که اکنون در درون من به هم می زند تا تو را مکث کند؟» «فقط به خاطر عشق به تو و او و همه! ای ضرورت سخت! ای جام تلخ! اما آیا من را مانند ترسوهایی می‌خواهی که از مسیر وظیفه دوری کنم.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند

هر چند با خارها محصور شده باشد – خاری‌هایی که باید پاهای من و تو را سوراخ کنند؟» سؤال را به‌عنوان تیزترین شمشیر سوراخ می‌کند؛ عشق آنها، شادی‌هایشان، وسوسه می‌شوند که او را نه بگویند.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : اما به زودی او همه چیز را غلبه کرد و با آرامش گفت: “عشق من، زندگی من، جایی که وظیفه آشکارا به تو میگوید که بروی، هر چند که قلب بیچاره من باید خونریزی کند، و اگر چه چشمانم اشکهای سوزان تلخ می گریند. قلب آنها برای کلمات پر از اشک است، به آرامی دست او را فشار داد و آنها به خانه رفتند. و در حضور این ناشناخته تاریک، لطافتی عمیق و فراگیر، هر کاری را هدایت می کند و هر لحنی را آرام می کند.

فرزند

فرزند : آیا این پیری، یا حرص و طمع کینه توز پیر شده است؟ آه چقدر بر خلاف آن زندگی دیگر فرار کرد! همرزمان جوانی او، زن و فرزندش، مرده اند، اما سرشار از عشق به همه، از سوی همه عزیزان، با تمام دل اشتیاق به خیر دیگران، با آخرین نفس هایش گریه کننده مصیبت های دیگران.یاسودارا نازنین گفت: «بهترین معشوق من»، چشمان درخشانش پر از اشک دلسوزانه بود.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : همانطور که در اتاق بیمار و معشوق قدم سبک است، صدا نرم و کم است. اما به زودی روزهایشان با وظایف متنوع پر می شود، شب هایشان با آرامشی شیرین، به آرامی می گذرند، تا زمانی که دعا برای علاقه مند شدن فرزند به درس خواندن به نظر می رسد این سایه بلند می شود و محو می شود – مثل زمانی که خورشید از میان طوفان گذرا می گذرد، قطرات درخشان باران را که می ریزند طلایی می کند، و کمان را رنگ می کند.

امید بر ابرهای در حال گذر با این حال هنوز افکار غم انگیز قدیمی گاهی برمی گردند، بار وظیفه ای که انجام نشده است، آرزوی جدی برای نور روشن تر. این فکر که ساعت به ساعت و روز به روز انبوه بی پناه کورکورانه بر آن تاپ می زنند، شادی های او دعا برای سلامتی و طول عمر مادر را ابری می کرد و اغلب خواب را از بین می برد. یک روز با این حال و هوای غمگین به این فکر افتاد که مردمش را آنطور که در زندگی روزمره هستند ببیند و نه در لباس تعطیلات برای ملاقات با شاهزاده آنها. در لباس بازرگان، ارابه‌رانش، منشی‌اش، شاهزاده و چانا ناشناخته گذشتند.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : و خیابان‌های شلوغ را دیدند که با زمزمه‌های شلوغ زنده بودند، بازرگانان با پاهای ضربدری، با اجناس متنوع‌شان، جنگی پر حرف برای ارزان‌کردن یا تقویت، کسی که برای پاک کردن آن هجوم می‌آورد. کوچه‌ها با چرخ‌های سنگی دعا برای غدد لنفاوی بزرگ، گاوهای قوی کند کشیده شده. حاملان پالانکین در حال غرق کردن “هو، هو، هو، هو” در حالی که قدم بر می دارند و او را ستایش می کنند.

خانم‌های خانه‌دار از آب چشمه کوزه‌های آب متعادل می‌آورند، بچه‌های سیاه‌چشمشان باسن‌هایشان را به هم می‌زند، زبان‌های شلوغشان را در همین حین مشغول شایعه‌پراکنی چیزهای کوچکی می‌کنند که دور روزمره زندگی را برایشان می‌سازد. بافنده ماهر در دعا برای فروش کالا با قیمت بالا بافندگی دست و پا چلفتی خود. آسیاب در سنگ آسیاب خود در حال آسیاب کردن غذا. زره پوش، پیراهن های پست خود را به هم وصل می کند.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : صرافی در تجارت بی رحم خود. جمعیت پرشور و مشتاق برای تماشای دعا برای لاغر شدن شکم و پهلو افسونگران مار جمع شده بودند که می توانند رقص مرگبار آنها را برای هواپیمای بدون سرنشین غوره های مهره ای بی ضرر کنند. شمشیربازانی که چاقوهای زیادی را در هوا نگه می دارند. شعبده بازان، و آنهایی که روی طناب می رقصند، بالا می چرخیدند.

و این همه کار متنوع و بیکاری پر مشغله مانند یک چشم انداز در حال گذر. در حالی که از میان این صحنه های متنوع می گذشتند، شاهزاده ای که گوش هایش به نت های غم انگیز زندگی کوک بود، چشمانش به سرعت عمیق ترین سایه هایش را می گرفت، غم، درد و نیاز، بیماری و مرگ را یافت، در تار و پودش بافته شد.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : ببری که از بوته‌ای سرپناه سرچشمه می‌گیرد، رفیق تاجری را از کنارش ربوده بود. یک مار کبری مرگبار که در کنار راه پنهان شده بود، تنها پسر یک بیوه را نیش زده بود. نفسی از باد جنگل، خون جوانی سرد شد، یا استخوان های مردی قوی را از درد نافذ پر کرد. خانواده ای که در اثر یک قدم بی دقت بیوه شده است. رعد و برق سریع ابری خشمگین، دامادی را که عروسش را به خانه می آورد.

اصابت کرد – همه اینها و بیشتر او شنید، و خیلی چیزها دید: مرد جوانی که در اوایل زندگی ضربه خورده بود، به هم ریخته بود، یک اندام فلج شده را می کشید، در حالی که یکی بود. بازوی شل بی فایده در کنارش آویزان بود. اتفاقاً کوتوله‌ای لقمه‌های کوچک می‌فروخت، بدنش به ندرت به شکل انسان بود، که دست‌ها و پاهای بلندش به‌نظر می‌آمد آویزان بودند.

دعا برای سلامتی و طول عمر فرزند : سر نجیب‌اش را روی سینه‌اش جلو انداخته بود، چهره‌اش رنگ پریده و غمگینش به وضوح مثل کلمات گفته می‌شد که زندگی هیچکدام را نداشت. سلامتی و امید برای او؛ پیرمردی که از چاله می لرزید، ناتوان، ناتوان، فلج، تکیه بر عصا آمد، که چشمانش کسل کننده، لعاب و بی معناست، وقتی ذهن فرار می کند، بدن درنگ می کند. یکی گرفتار تشنج داغ ناگهانی خون، در حال پیچیدن از درد، در کنار راه غرق شد.

لکه بنفش طاعون روی گونه‌ی رنگ پریده‌اش، قطره‌های سرد عرق روی پیشانی‌اش، با چشم‌هایی که به‌شدت می‌چرخند و لب‌های پر جنب‌وجوش، نفس نفس می‌کشد و به سختی کمک می‌خواهد – اما قبل از اینکه شاهزاده بتواند کمک کند، مرگ تسکین می‌دهد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =