توسل

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد , رسانه توسل ( جهت مشاوره ندارد و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : خیر؛ به او اطلاع دادند که آنها چرخ نماز هستند، و چرخاندن آنها تقریباً معادل گفتن مهره‌ها است، که در سرزمین‌های قاره‌ای معمولاً کارگران در طول جاده‌ای که در راه خسته‌شان می‌روند به‌عنوان خانه‌دار به حساب می‌آیند. گفتن مهره ها به نظر پروتستان یک تکه فرمالیسم زائد به نظر می رسد: پس ما باید به دعای ماشینی فکر کنیم.

توسل : دعاها، یا بهتر است بگوییم دعاها، به بودا – بودایی‌ها به معنای مسیحی هرگز دعا نمی‌کنند – همگی بر روی نوارهای پارچه یا کاغذ نوشته شده‌اند. همین جمله هزاران بار تکرار شده است. این نوارها در داخل یک استوانه قرار می گیرند و روی یک دوک بلند می چرخند که انتهای آن دسته است. از استوانه بادی یک توده فلزی کوچک بستگی دارد که در حال چرخش، [صفحه ۲] انگیزه لازم را به ماشین کوچک منتقل می کند.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد

به طوری که با کوچکترین تلاش ممکن می چرخد ​​و به ساییدن هر تعداد کار لازم ادامه می دهد. عبادت، در حالی که مالک با اسباب بازی به کار روزانه خود می پردازد. دین او ایجاب می کند که او باید تمام وقت خود را در تفکر مقدس در کمالات بودا غوطه ور کند، اما برای یک انسان پرمشغله، چنین خود جذبی ممکن نیست.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : بنابراین، او راضی است که جملات را در ابتدا و انتهای عبادات خود با صدای بلند بگوید، و در فواصل زمانی به آرامی می چرخد، در حالی که یک زنگ کوچک هر چرخش را مشخص می کند، و به او یادآوری می کند که آیا باید ناخودآگاه سرعت خود را تندتر کند. تنیسون به‌خوبی از دعا به‌عنوان دعایی صحبت می‌کند که به موجب آن «کل جهان گرد از هر جهت با زنجیر طلا به دور پاهای خدا محصور شده است.

ندارد

ندارد : خانم گوردون کامینگ در حال سفر به مرزهای چینی تارتاری، در کشور لاماها یا بودایی‌ها، اظهار می‌دارد که دیدن هر چند وقت یک‌بار با کارگری با ظاهر محترم، که استوانه‌های کوچک برنجی را می‌چرخاند، به طول دعایی برای رفع درد پا تنها حدود شش اینچ، عجیب بود. ، که در طول جاده بی وقفه دور و بر می چرخیدند. آنها چه می توانند باشند؟ نه گام شمار، نه هیچ یک از ابزارهای مثلثاتی که افسران سازمان بررسی مهمات مسلح با آن می روند.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : اما چنین کارایی را نمی توان به استوانه های برنجی، مسی یا طلایی که در میان بوداییان مد هستند نسبت داد. با این حال، ما نباید بی‌دریغ آن را محکوم کنیم: دعا، حتی در میان مسیحیان، مستعد آن است دعای پیاز برای زردی نوزاد که به یک‌نواختی کسل‌کننده و مکانیکی تنزل پیدا کند، و به ندرت از آنچه تبتی‌ها از ماشین دعای خود خرد می‌کنند، کم‌رنگ‌تر شود.

در معبد لاما، خانم گوردون کامینگ یک بار چرخ نماز عظیمی را دید که تقریباً برای نیازهای یک ملت کافی بود. توسط یک میل لنگ آهنی بزرگ می چرخید که به عنوان یک دسته عمل می کرد. این استوانه حدود دوازده فوت ارتفاع و شش تا هشت فوت قطر دعا برای درد دندان نوزاد داشت. نوارهای دایره‌ای از طلا و سرخابی آن را تزئین می‌کردند، که هر نوار نام معروف بودایی، یا عبارت «به جواهر روی نیلوفر آبی» را نشان می‌داد.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : از این کتیبه که روی نوارهای کاغذ و پارچه ضرب شده بود، استوانه پر بود و هر بار که بر محور خود می چرخید، عابد به همان اندازه که در استوانه تکرار می شد، اذعان می کرد. کل تاریخ خرافه به ندرت واقعیتی کنجکاو کننده تر از این روش دعای ماشینی ارائه می دهد. و اینکه چنین زیاده‌روی وحشیانه‌ای باید از یک ایمان بسیار ظریف و متافیزیکی ناشی می‌شد که دعای قوی برای ازدواج با شخص مورد نظر بودیسم.

ناهنجاری است که به راحتی قابل توضیح نیست. هر نذری که فقیرتر از آن است که بتواند یک چرخ نماز از خود داشته باشد، به معبد می رود، سر را ادای احترام می کند [صفحه ۳] لاما، دعای خیر خود را دریافت می کند، و سپس، در مقابل چرخ بزرگ دعا برای تسکین درد دندان چمباتمه زده، میل لنگ را می چرخاند. از طرف خودش و خانواده اش اما اگر تعداد قابل توجهی از نمازگزاران وجود داشته باشد.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : کشیش خود دستگیره را به کار می گیرد تا همه بتوانند همزمان در نماز شرکت کنند.استفاده از این ماشین‌ها به چهارده قرن قبل بازمی‌گردد، و گمان می‌رود که از این عقیده سرچشمه گرفته باشد که خواندن یا خواندن مداوم بخش‌هایی از کتاب‌های مقدس بودا، عملی شایسته و درمانی برای گناه است. اما از آنجایی که بسیاری از مردم نمی‌توانستند بخوانند، باید جایگزینی پیدا می‌شد.

و اگر دست‌نوشته‌های غلاف‌شده‌ای را که مظهر احکام ارزشمند بودند، برگردانند، کافی تلقی می‌شد. و با صرفه جویی در زمان و دردسر زیاد با این فرآیند، ساده سازی بیشتر امکان پذیر و رایج شد – اختراع چرخ هایی که نامیده می شود – نوارهای استوانه ای بزرگ پر از دعا. یک بند ناف که به پایه بند وصل شده بود که وقتی طناب کشیده می شد مثل اسباب بازی بچه ها می چرخید.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : از این نوع چرخ‌های نماز در همه مکان‌های عمومی تبت برپا می‌شود تا فقرایی که چرخ‌های فداکاری کمی ندارند، شانس خود را برای جمع‌آوری شایستگی از دست ندهند. در برخی از صومعه‌ها، ردیف‌های استوانه‌های کوچک به گونه‌ای چیده شده‌اند که کشیش یا هر رهگذری می‌تواند با کشیدن دست خود در امتداد آنها، همه آنها را به طور همزمان به حرکت درآورد.

به گفته خانم کامین، که توسط سایر مسافران تأیید شده است، اندازه استوانه ها متفاوت است، از آسیاب های دستی کوچک، تقریباً به اندازه جغجغه پلیس، تا ماشین های بزرگ، به قطر هشت یا ده فوت، که با یک میل لنگ آهنی سنگین کار می کنند. یا گاهی با نیروی باد یا آب. آسیاب‌های بادی با بال‌هایی می‌چرخند که مانند استوانه به وفور با مناجات پوشیده شده است.

دعا برای شفای مریض که رد خور ندارد : آسیاب‌های آبی روی جویبارها قرار گرفته‌اند تا کمک‌های انسانی را از بین ببرند و به آب جاری اجازه دهند تا آنها را برای رفاه عمومی روستا بچرخاند. از طریق سیلندر یک محور چوبی می گذرد که به یک چرخ افقی بسته می شود که دندانه های آن به صورت مورب به سمت آب می چرخد. خانم کامینگ می‌گوید: «یکی از این گروه از آسیاب‌های کوچک که ما متوجه شدیم.

در یک نهر صاف در نیمه راه بین رارونگ [صفحه ۴] و پانگی، رودخانه‌ای پرجنب‌وجوش و سریع، که برای پیوستن از سمت کوه سرازیر می‌شد، قرار داشت. سوتلج از آنجایی که هرگز در مورد آسیاب های نماز نشنیده بودیم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =