توسل

دعا برای شفای بیمار در کما

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای شفای بیمار در کما , رسانه توسل ( جهت مشاوره کما و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای شفای بیمار در کما : دارما و سانگه، مقدس به شاگردان دیگر خود گفت: “ساریپوتا، مانند پسر اول پادشاه جهان، به خوبی می تواند به پادشاه به عنوان پیروان اصلی خود کمک کند تا چرخ قانون را به حرکت درآورد.” مردم آزرده شدند و دیدند که بسیاری از جوانان ممتاز پادشاهی ماگادا زندگی مذهبی را به سرپرستی خداوند تبارک می گذرانند.

توسل : عصبانی شدند و زمزمه کردند: «گوتاما ساکیامونی پدران را وادار می کند که همسران خود را ترک کنند و باعث انقراض خانواده ها می شود. “۹ وقتی بهیکخوس را دیدند، آنها را دشنام دادند و گفتند: “ساکیامونی بزرگ به راجاگاها آمده است و اذهان مردم را تسخیر می کند. کیست که او را گمراه کند؟»۱۰ بهخوس آن را به مبارکه گفت و مبارک گفت: «ای بهخوس این زمزمه طولانی نمی شود.

دعا برای شفای بیمار در کما

هفت روز طول خواهد کشید. اگر تو را دشنام دهند، ای بهیکخوس، با این کلمات به آنها پاسخ بده: ۱۱ “”تاثاگاتاها با موعظه حقیقت است که مردم را رهبری می کنند. چه کسی بر خردمندان زمزمه می کند؟ چه کسی نیکوکاران را سرزنش می کند؟ چه کسی خویشتن داری، عدالت را محکوم خواهد کرد. و مهربانی؟'” ۱۲ و آن مبارک این آیه را اعلام کرد: [صفحه ۷۲] “ظلم مرتکب نشو، جز کارهای نیک انجام بده و دلت پاک باشد.

دعا برای شفای بیمار در کما : همه بوداها این آموزه را درست تعلیم می دهند که برای شما پایدار است. آنتاپیندیکا.در این زمان، آناتاپندیکا، مردی با ثروت بی اندازه، از راجاگاها بازدید می کرد. او که دارای روحیه خیریه بود، «حامی یتیمان و دوست فقرا» نامیده می شد.۱ با شنیدن اینکه بودا به دنیا آمده و در بیشه بامبو نزدیک شهر توقف می کند، همان شب به راه افتاد.

کما

کما : به توقف. اگر این آموزه باشد، من به حالتی رسیده‌ام که وارد نیروانا شوم که تا کنون از من پنهان مانده است.» (۵) ساریپوتا نزد موگالانا رفت و به او گفت و هر دو گفتند: «ما نزد مبارک می‌رویم، که او مبارک است. ممکن است دعا برای شفای بیمار فارسی معلم ما باشد.»۶ وقتی بودا ساریپوتا و موگالانا را دید که از دور می آیند، به شاگردانش گفت: «این دو راهب بسیار فرخنده هستند.»۷ وقتی دو دوست به بودا پناه بردند.

دعا برای شفای بیمار در کما : برای ملاقات با سعادت.۲ و سعادت بی درنگ کیفیت عالی قلب آناتاپندیکا را دید و با کلماتی از آرامش مذهبی به او سلام کرد. و با هم نشستند، و آناتاپندیکا به شیرینی حقیقتی که آن مبارک موعظه می کرد گوش داد. و بودا گفت: ۳ “طبیعت دعای مجرب برای درد زانو بی قرار و پرمشغله جهان، این، من اعلام می کنم، ریشه درد است. به آن آرامش ذهنی دست یابید که در آرامش جاودانگی آرام گرفته است.

خود جز انبوهی از ویژگی های ترکیبی نیست. و دنیای آن مانند یک خیال خالی است. آیا یک خالق شخصی است؟ اگر ایسوارا سازنده باشد، همه موجودات زنده باید در سکوت تسلیم قدرت سازنده خود شوند. آنها مانند ظروفی هستند که با دست سفالگر ساخته دعا برای رفع درد معده شده است. و اگر چنین بود چگونه عمل به فضیلت ممکن بود؟ اگر جهان توسط ایسوارا ساخته شده بود، چیزی به نام غم، مصیبت، یا بدی وجود نداشت.

دعا برای شفای بیمار در کما : زیرا هر دو [ص ۷۳] اعمال پاک و ناپاک از او سرچشمه می گیرند. وگرنه علت دیگری در کنار دعا برای شفای درد زانو او وجود داشت و او وجود خود را نداشت. بنابراین، می بینید که فکر ایسوارا سرنگون می شود. (۵) باز هم گفته می شود که مطلق ما را آفریده است. اما چیزی که مطلق است نمی تواند علت باشد. همه چیزهای اطراف ما از یک علت سرچشمه می گیرند، همانطور که گیاه از علت می آید.

بذر؛ اما مطلق چگونه می تواند علت همه چیزها باشد؟ اگر در آنها نفوذ کند، قطعاً آنها را نمی سازد.۶ «باز هم گفته می شود که خود سازنده است. اما اگر خود سازنده است، چرا چیزها را خوشایند نکرده است؟ علل غم و شادی واقعی و عینی است. چگونه ممکن است دعای برای درد پا آنها توسط خود ساخته شده باشند؟۷ “باز هم، اگر ما این استدلال را بپذیریم که هیچ سازنده ای وجود ندارد.

دعا برای شفای بیمار در کما : سرنوشت ما همان است که هست، و هیچ علتی وجود ندارد، چه فایده ای در شکل دادن به زندگی و تنظیم وسایل ما خواهد داشت. بنابراین، ما استدلال می کنیم که همه چیزهایی که وجود دارند بی علت نیستند. با این حال، نه ایسوارا، نه مطلق، نه خود، و نه شانس بی علت، سازنده نیستند، بلکه اعمال ما بر اساس قانون علیت، خیر و شر را به بار می آورد. پس بیایید بدعت پرستش ایسواره و دعا کردن با او را کنار بگذاریم.

دیگر خودمان را در گمانه زنی های بیهوده ظرافت های بی فایده گم نکنیم. بیایید خود و همه خودخواهی را تسلیم کنیم، و چون همه چیز با علیت ثابت می شود، خوب عمل کنیم تا از اعمال ما خیر حاصل شود.» (۱۰) و آناتاپندیکا گفت: «من می بینم که تو بودا، خدای تبارک و تعالی هستی. تاثاگاتا، و می‌خواهم تمام ذهنم را به روی تو باز کنم. پس از شنیدن سخنانم، مرا نصیحت کن که چه کار کنم.

دعا برای شفای بیمار در کما : زندگی من پر از کار است، و با به دست آوردن ثروت فراوان، با مراقبت ها احاطه شده ام. با این حال از کارم لذت می برم، و [صفحه ۷۴] خود را با تمام وجود به آن اختصاص می دهم. بسیاری از مردم در استخدام من هستند و به موفقیت کار من وابسته اند. ۱۲ «اکنون، شنیده ام که شاگردان تو سعادت زاهد را ستایش می کنند و ناآرامی جهان را تقبیح می کنند.

آنها می گویند: «خداوند، پادشاهی و میراث خود را رها کرده و راه عدالت را یافته است، و بدین ترتیب برای همه جهان سرمشقی در راه رسیدن به نیروانا قرار داده است.»۱۳ ​​«قلب من مشتاق انجام آنچه هست است. پس اجازه دهید از شما بپرسم که آیا باید از مال و خانه و تجارتم دست بکشم و مانند خودت به غربت بروم تا به سعادت زندگی مذهبی برسم.

دعا برای شفای بیمار در کما : و بودا پاسخ داد: “سعادت یک زندگی مذهبی برای هرکسی که در راه نجیب هشتگانه قدم می‌گذارد قابل دستیابی است. کسی که به ثروت می‌چسبد بهتر است آن را دور بریزد تا اینکه بگذارد قلبش توسط آن مسموم شود. به ثروت نمی چسبد، و داشتن ثروت، از آن به درستی استفاده می کند، برای همنوعان خود یک برکت خواهد بود. ۱۵ «این زندگی و ثروت و قدرت نیست که انسان را به بردگی می کشد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =