توسل

دعا برای شفای بیمار سرطانی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای شفای بیمار سرطانی , رسانه توسل ( جهت مشاوره سرطانی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای شفای بیمار سرطانی : و بودا این جمله موقر را دمید: ۱۹ “هیچ جا همدیگر را فریب ندهید، تحقیر نکنید. خشمگین نباشید و خشم پنهانی نداشته باشید، زیرا همانطور که مادر جان خود را به خطر می اندازد و مراقب فرزندش است، عشق تو به همه بی حد و حصر باشد. هدایا عالی است، تأسیس وهاراها شایسته است، مراقبه ها و تمرین های مذهبی قلب را آرام می کند.

توسل : درک حقیقت به نیروانا می انجامد، اما بزرگتر از همه محبت است. همانطور که نور ماه شانزده برابر قویتر از نور همه ستارگان است، محبت و مهربانی شانزده برابر بیشتر از همه دستاوردهای مذهبی دیگر در کنار هم در رهایی قلب مؤثر است. انسان در حالی که بیدار است، چه ایستاده، چه راه رفتن، چه نشسته و چه دراز کشیده، در آن ثابت قدم بماند.»۲۳ هنگامی که نوران خطبه خود را به پایان رساند.

دعا برای شفای بیمار سرطانی

پادشاه ماگادا به مبارک گفت: ۲۴«در ایام گذشته پروردگارا، زمانی که شاهزاده بودم، پنج آرزو را گرامی می داشتم، آرزو می کردم: ای کاش من به عنوان پادشاه افتتاح شوم، این اولین آرزوی من بود و برآورده شد، همچنین آرزو کردم: ای کاش بودای مقدس، خدای کامل، تا زمانی که من حکومت می کنم، روی زمین ظاهر شو و ممکن است به پادشاهی من بیاید.

دعا برای شفای بیمار سرطانی : این دومین آرزوی من بود و اکنون برآورده شد، همچنین آرزو کردم: ای کاش به او احترام بگذارم، این سومین آرزوی من بود و برآورده شد. اکنون، آرزوی چهارم این بود: ممکن است آن حضرت این تعالیم را برای من موعظه کند، و این اکنون برآورده شده است. با این حال، بزرگترین آرزو، آرزوی پنجم بود: آیا می توانم آموزه حضرت مبارک را بفهمم. و این آرزو نیز برآورده می شود.

سرطانی

سرطانی : کسی که ماهیت طنابی را که مار به نظر می‌رسید، شناخته است، دیگر نمی‌لرزد. و نفسانیات به ارث رسیده از وجودهای پیشین، عامل بدبختی و بیهودگی در جهان است.(۱۷) از خوی چنگ زدن به خودخواهی تسلیم شوید تا به آن حالت آرامی دست یابید که آرامش، خوبی و حکمت کامل را می رساند.

دعا برای شفای بیمار سرطانی : پروردگار جلال! با شکوه ترین حقیقتی است که توسط تاثاگاتا موعظه می شود! پروردگار ما، بودا، آنچه را که واژگون شده است برپا می کند، آنچه را که پنهان شده است آشکار می کند، راه را به سرگردان نشان می دهد. که گمراه شده، چراغی را در تاریکی روشن می کند تا آنهایی که چشمی برای دیدن دارند ببینند.۲۶ «من به بودا پناه می برم. من به دارما پناه می برم.

من به سانگا پناه می برم.»۲۷ تاثاگاتا با اعمال فضیلت و خرد خود، قدرت معنوی نامحدود خود را نشان داد. او همه اذهان را مطیع و هماهنگ کرد. او آنها را وادار کرد که حقیقت را ببینند و بپذیرند، و در سراسر پادشاهی بذرهای فضیلت کاشته شد. ۲۸ بیست و دعا برای شفای لکنت زبان یکم. [صفحه ۶۹] هدیه پادشاه. پادشاه که به بودا پناه برد، تاثاگاتا را به کاخ خود دعوت کرد و گفت: «آیا آن مبارک رضایت می‌دهد که غذای خود را با من ببرد.

دعا برای شفای بیمار سرطانی : فردا همراه با برادری بهخوس؟»۱ صبح روز بعد پادشاه، به مبارک اعلام کرد که وقت غذا خوردن است: «تو خوش آمدترین مهمان من هستی، ای پروردگار جهان، بیا. غذا آماده شد.» ۲ و آن مبارک، جامه های خود را پوشید، کاسه صدقه خود را برداشت و همراه با تعداد زیادی از بهخوها، وارد شهر راجاگاها شد. برهمن جوانی جلو رفت و گفت: «کسی که خویشتن داری را با کسانی که خویشتن داری را آموخته اند می آموزد.

نجات دهنده با کسانی که فدیه داده است. خدای تبارک و تعالی با کسانی که به آنها سلام داده وارد راجاگاها می شود! درود بر بودا، پروردگار ما! درود بر نام او و درود بر همه کسانی که به او پناه می‌برند.» و ساکا این بیت را بیان کرد: «بنابراین، دورانی که بوداها دعا برای کم شدن استرس در آن ظهور می‌کنند، مبارک است، اعلان حقیقت مبارک است. پس خوشا به سنگها، هماهنگ و حکیم، پس برکت جماعتی عابد!۶ “و اگر حقیقت شناخته می شد.

دعا برای شفای بیمار سرطانی : بذرهای مهربانی بیشتری کاشته می شد، و محصولات غنی تری از اعمال نیک رویید.«۷ چون آن مبارک غذای خود را تمام کرد و کاسه و دستان خود را پاک کرد، پادشاه نزدیک او نشست و فکر کرد: ۸«من کجا می توانم دعای قوی برای ثروتمند شدن سریع جایی برای آن حضرت پیدا کنم که در آنجا زندگی کند، نه چندان دور از شهر و نه خیلی نزدیک، مناسب [صفحه ۷۰] برای رفتن و آمدن، به راحتی برای همه افرادی که می خواهند او را ببینند، در دسترس است.

مکانی که در روز شلوغ نیست و در شب در معرض سر و صدا نیست، سالم و مناسب برای زندگی بازنشستگی؟ آنجا باغ لذت دعا برای گشایش بخت فوری من است، بیشه بامبو که همه این شرایط را برآورده می کند. من آن را به برادری که سرشان بودا است تقدیم خواهم کرد.» (۹) پادشاه باغ خود را وقف برادری کرد و گفت: «خداوند تبارک و تعالی هدیه مرا بپذیرد». و پادشاه ماگادا را با گفتمان مذهبی تربیت کرد، از جای خود برخاست و رفت.

دعا برای شفای بیمار سرطانی : در آن زمان ساریپوتا و موگالانا، دو برهمن و رؤسای پیروان سانجایا، زندگی مذهبی داشتند. دیگری: “کسی که اول به نیروانا می رسد باید به دیگری بگوید.”۱ ساریپوتا با دیدن آساجی ارجمند در حال التماس صدقه، با متواضعانه چشمان خود را به زمین نگاه داشت و در تحقیر با وقار، [۱] فریاد زد: “به راستی که این سامانا وارد حق شده است.

مسیر؛ از او می‌پرسم که به نام چه کسی از دنیا بازنشسته شده است و چه دکترینی را اقرار می‌کند.» ساریپوتا دعا برای جلوگیری از ضرر مالی که مورد خطاب قرار گرفت، آساجی پاسخ داد: «من پیرو بودا، خدای مبارک هستم، اما به عنوان یک تازه کار می‌توانم به شما بگویم که ساریپوتا گفت: «به من بگو، راهب ارجمند، این جوهری است که من می‌خواهم.» و آساجی این بیت را خواند: «بودا علت همه چیزهایی را که از علل سرچشمه می‌گیرد، آشکار کرد.

دعا برای شفای بیمار سرطانی : و در ادامه حکیم بزرگ گفته است که بالاخره چگونه همه شور و اشتیاق متوقف می شود.»۴ [ص ۷۱] ساریپوتا با شنیدن این بیت، به چشم پاک و بی لک حقیقت دست یافت و گفت: «اکنون به وضوح می بینم، هر آنچه مشروط به مبدأ باشد نیز موضوع است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =