توسل

دعا برای مرگ شوهرم

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای مرگ شوهرم , رسانه توسل ( جهت مشاوره مرگ شوهرم و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای مرگ شوهرم : پادشاه برای پذیرفتن چنین هدیه ای به طور مشخص، هشت فیل، هشت اسب، هشت برده، هشت گاو نر، هشت هزار قطعه نقره و درآمد هشت دهکده به او داد. . بودا نیز رفتار شایسته تومنه را در حضور مردم بسیار تمجید کرد و گفت که او در تمام دنیا از چهار حالت مجازات معاف خواهد شد.

توسل : در کرسی انسان و در جایگاه ناتس از خوشبختی برخوردار خواهد شد و سرانجام تبدیل خواهد شد. یک پیتزگا بودا ارزش این پیشنهاد، اگرچه به خودی خود کم است، به دلیل خطرات قریب الوقوع که او داوطلبانه خود را در معرض آن قرار داد، بسیار زیاد شد. او پیشنهاد خود را ارائه کرد، اگرچه مطمئن بود که به این دلیل نارضایتی حاکم را متحمل خواهد شد. زمانی که فصل بازنشستگی به پایان رسید، گائوداما از نقاط مختلف سفر کرد.

دعا برای مرگ شوهرم

او به در کشور رفت، از آنجا به جنگل رفت و به ، در بیشه درختان، نزدیک محل دفن بازگشت. در حالی که بودا در صومعه پر زرق و برق دزتاون بود که به تازگی به او تقدیم شد، وسوسه شدیدی بر آناندا وارد شد تا دعوت خود را کنار بگذارد و به جهان بازگردد.

دعا برای مرگ شوهرم : او تا آنجا پیش رفت که به برخی از برادرانش گفت که وعده بازگشت فوری را که به عروس جوانش زاناپادا-کالیانی داده بود به خاطر می آورد و اکنون می خواهد آن را با بازگشت فوری به کاخ خود و از سرگیری وعده هایش محقق کند.

مرگ شوهرم

مرگ شوهرم : به طور طبیعی، درخواست سلطنتی به موقع انجام شد. در حضور درباریان جمع شده، شاه از رفتار ثومنه بسیار ستود و فوراً به او با گشاده رویی پاداش داد. همانطور که ثومنا هشت دسته گل به بودا تقدیم کرده بود.

دعا برای مرگ شوهرم : اعضای مجمع به زودی با آنچه بین استاد و شاگرد گذشته بود آشنا شدند و با اظهارات کنایه آمیز خود به دختران ناتس به شدت آناندا را مورد تمسخر قرار دادند. آناندا که از خود شرمنده بود، به خلوت رفت. در آنجا خود را وقف تأمل و اعمال توبه کرد و سرانجام امیال شیطانی شور و اشتیاق سرکش خود را از بین برد. هنگامی که کشمکش درونی به پایان رسید و آرامش در او برقرار شد، آناندا به حضور بودا رفت و ابراز تمایل کرد که برای همیشه در یک صومعه اقامت کند و زندگی مذهبی داشته باشد.

در این حال او را از قولی که به او در خصوص احترام به زیبایی های آسمانی داده بود رها کرد. بودا از چنین تغییر خوشحالی بسیار خرسند بود. او خطاب به متدینین گفت: «قبل از این واقعه، آناندا شبیه خانه‌ای بد سقف بود که باران هوس‌ها را می‌باراند؛ اما اکنون شبیه ساختمانی با سقف خوب است که به خوبی محافظت می‌شود [ص ۱۸۹]. که دلیلی بر تراوش شهوات است». پس از آن او داستان زیر را در مورد وجود سابق آناندا نقل کرد.

دعا برای مرگ شوهرم : تاجری به نام کاپاکا الاغی داشت که برای حمل کالا از جایی به جای دیگر استفاده می کرد. کاپاکا که یک روز ثروت با دعا به مکانی پوشیده از درختان نزدیک شد، حیوان خود را پیاده کرد تا مدتی استراحت کند و چرا کند. در همین حین، یک الاغ ماده نیز در محله در حال چرا بود. حضور آن به سرعت توسط حیوان کاپاکا شناسایی شد. هنگامی که لحظه عزیمت فرا رسید، دومی که مورد توجه ماده قرار گرفت، با لگد خشمگینانه به ارباب خود لگد زد و اجازه نداد بار بر روی پشتش تعویض شود.

بازرگان که از این دمدمی مزاج غیرعادی خشمگین شده بود، شروع به تهدید جانور سرکش کرد و سپس تا آنجا که می توانست با شلاق به او ضربه زد. سرانجام حیوان بیچاره که دیگر نمی توانست ضربات را تحمل کند، علت رفتار غیرعادی خود را به اربابش گفت. کاپاکا به او گفت که اگر بخواهد سفرش را ادامه دهد، در پایان سفر طلسم خوش شانسی در قرعه کشی چند زن خوب به او می‌دهد، بسیار برتر از آن چیزی که اکنون آرزویش را داشت. پیشنهاد پذیرفته شد.

دعا برای مرگ شوهرم : در پایان سفر، کاپاکا به جانور گفت: “من به عهد خود با تو وفا خواهم کرد، اما باید به تو اطلاع دهم که سود روزانه ات افزایش نخواهد یافت، باید آن را با همراه خود در میان بگذاری. متعاقباً چیز کمی خواهی داشت. آنهایی را که باید تهیه و نگهداری کنید، اما جیره روزانه شما کمترین افزایش نمی یابد، شما باید طلسم تسخیر همسر به اندازه ای که در حال حاضر برای من کار می کنید، و همچنین برای نفقه و حمایت خانواده خود کار کنید. الاغ پس از چند لحظه تأمل فکر کرد که بهتر است همان طور که هست بماند.

و از آن لحظه او به طور کامل از تمایل بیش از حد خود درمان شد. در پایان روایت، بودا گفت: «الاغ نر کسی بود که اکنون آناندا شده است؛ الاغ ماده، زاناپا-کالیانی؛ و کاپاکا اکنون عالی‌ترین فرا است که معلم مردان، ناتس و برهماس است. «[صفحه ۱۹۰] بودا، در حالی که در وتالی بود، در سراسر کشور رفت و آمد کرد و در همه مکان‌هایی دعا برای مرگ همسر که بازدید کرد.

دعا برای مرگ شوهرم : برای انبوه شنوندگان موعظه کرد. در یکی از مأموریت های خیرخواهانه خود بود که با پونهای مشهور به نام اگیداتا ملاقات کرد که با شاگردان زیادی زندگی زاهدانه ای داشت، پس از اینکه قبلاً نخست پونها رئیس پادشاه کوتالا و بعد از پسرش بود. بودا شدیداً خواهان تغییر دین این شخصیت برجسته بود.

ماوکالان ابتدا نزد آن گوشه نشین معروف فرستاده شد تا او را نزد استادش بیاورد. اما او کاملا شکست خورد. استقبالی که او در ابتدا با او دعای برای عاشق شدن مرد روبرو شد جز خوشایند نبود. کار را فقط باید با فصاحت مقاومت ناپذیر واعظ بزرگ انجام داد و به کمال رساند. بودا به زودی به در ورودی سلول اگیداتا رسید.

دعا برای مرگ شوهرم : او شروع به سرزنش راتی کرد که به شاگردانش یاد داده کوه ها، درختان، رودخانه ها و هر آنچه در طبیعت وجود دارد را بپرستند. سپس او را در شناخت چهار حقیقت بزرگ آغاز کرد.اگیداتا با دیدن حقیقت، به یکباره با همه شاگردان خود تبدیل به ایمان شد.

هنگامی که این فتح معنوی بزرگ به دست آمد، بودا به رادزاگیو بازگشت و فصل سوم را در صومعه یا بیشه بامبو گذراند. در طول سه ماه فصل بارانی بود که بودا دانش و علمی را به شاگردانش داد که در خلال غوغای خود اما به طور سطحی به آنها منتقل می کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =