توسل

دعا برای ظلم شوهر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای ظلم شوهر , رسانه توسل ( جهت مشاوره شوهر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای ظلم شوهر : و چیزی از آن معجزه یک مادر را احساس نکند. عشق – خیلی قدیمی و در عین حال همیشه جدید، قوی تر از مرگ، شجاع ترین در میان شجاعان، ملایم به اندازه شجاع، مراقب شب و روز، که هرگز تغییر نمی کند، هرگز خسته نمی شود و نمی خوابد. از کجا می آید این عشق شگفت انگیز و بی پایان؟ از کجا می تواند بیاید، مگر اینکه از بهشت ​​بیاید.

توسل : که زندگی آن عشق است – عشق ابدی و کامل! از نوزادی به پسر دیگر، از پسری به جوانی او رشد کرد، اما از نظر لطف و دانش بیشتر از سال ها. در حین بازی صدای خنده شادی آور او بلند و واضح بود، پایش در تمام بازی های پسرانه زودگذر بود، و بازویش قوی بود، و اعصاب و چشمی ثابت، برای چرخاندن تیر و فرستادن تیر به خانه. با این حال، به نظر می‌رسد که اغلب تلاش می‌کند.

دعا برای ظلم شوهر

سرعت خود را بررسی می‌کند و علامت خود را از دست می‌دهد تا اجازه دهد یک رفیق پیروز شود. او در کمال جوانی از صخره هایی بالا رفت، جایی که پای انسان هرگز پیش از آن نرفته بود. او تعقیب و گریز را رهبری کرد، اما وقتی غزال‌های چشم نرم یا آهوهای محدود یا هر چیز بی‌آزاری در محدوده تیرهای بی‌خطر او قرار گرفتند، او آنها را رها کرد. چرا، او فکر کرد.

دعا برای ظلم شوهر : چرا باید مردان بی‌گناه با بی‌گناهی بجنگند؟ یک روز شاهزاده سیدارتا دامادها را دید که در اطراف یک اسب نر سفید برفی جمع شده بودند که از نسل آن بزرگ نسایی پدرانش از دشت دور ایران به نام کانتاکا آورده بودند. برخی او را با زنجیر محکم نگه داشتند تا جایی که بتوان سوار شد. او مانند شیری که به دام افتاده بود، از عصبانیت و ترس از کوره در رفته بود، به شدت بسته شد.

شوهر

شوهر : حالا دست های دیگری وظیفه آن مادر را بر عهده می گیرند. سینه دیگری با عشقی فزاینده آن کودک شیرین را پرستاری می کند. چه کسی می تواند کودکی را شیر دهد، نفس گرمش و دست های کوچکش را حس کند، لب های نرمش را ببوسد، به چشمان خنده اش نگاه کند، نت های عاشقانه ی آهسته اش را نرم و شیرین بشنود.

دعا برای ظلم شوهر : دهان لطیفش را با لقمه خونی بریدند، پهلوهای کف آلودش را کوبیدند تا اینکه شاهزاده، خشن تر از عادتش، از آنها خواست دست بردارند، در حالی که آرام صحبت می کرد، دستی به سرش می زد و گردنش را نوازش می کرد، و آن زنجیر تلخ را رها می کرد، وقتی شعله ور شدید کانتاکا. چشمان ملایم شد، او ساکت ایستاد، با ملایمت رام شد – چنین قدرت قدرتمندی ملایمت و عشق دارد.

و از آن روز هیچ اسبی به این نیرومند و ناوگان، مهربان و صادق، آسان برای کنترل و هدایت، مانند کانتاکا، اسب نجیب سیدارتا. با همبازی ها او مانند یک دختر مهربان بود. با این حال، نیرومندان باید به قدرت خود فکر کنند که بر دعا برای رفع ظلم ظالمان کسانی که ضعیف‌تر از خودشان غلبه کنند یا ظلم کنند، بازوی محکم و چشم ثابت او آنها را چک می‌کرد.

دعا برای ظلم شوهر : به نرمی می‌گفت: «برادر، چنین نیست، نیروی ما برای یاری داده شده است نه ظلم کردن». زیرا دعا برای دفع ظلم و ظالم در یک کتاب باستانی او حقیقتی یافت – کتابی که دیگر خوانده نمی‌شود، حقیقتی فراموش شده، در کاست‌های آهنین مدفون شده، و در اعماق گمانه‌زنی‌ها و عقاید ظریف مدفون شده است – که انسان‌ها، بالا، پست، ثروتمند، فقیر، همه برادرند. [۱۰] که در خاک پربار دل خود بسیار تأمل کرد.

به عنوان یک حقیقت زنده بزرگ ریشه دوانده بود که به زودی به آموزه ای نیرومند می رویاند، درختی نیرومند که با برگ هایش ملت ها را شفا می دهد – مانند دانه های کوچک گندم که مرده به نظر می رسد. در مورد مومیایی سه هزار سال پیش[۱۱] خود را در مقبره‌های مصر دعا برای زبان بند شوهر پیچیده و غرق کردند، زیر شن‌های صحرا مدفون شدند، که اکنون بیرون آمده و در خاک تازه کاشته شده و از شبنم‌ها و باران‌های بهشت ​​سیراب می‌شود، تیراندازی می‌کند.

دعا برای ظلم شوهر : و صد برابر دانه محصول می دهد، تا زمانی که در دروهای طلایی اکنون در هزاران هکتار موج می زند، هزاران مایل از جایی که تنها دانه باستانی رشد کرده بود. بنابراین او با تمام آن چیزی که قلب می خواست یا قدرت فرمان می داد بزرگ شد. خود زندگی او، بسیار دعا برای نابودی شوهر ظالم شاداب و جوان، بدن سالم با ذهن سالم، چشمه زنده شادی همیشگی. با این حال او اغلب می نشست و با اندوه به افکار غم انگیز و عمیق، و بسیار فراتر از سال های عمرش فکر می کرد. چقدر غم دنیا را پر کرد چگونه چیزها به اشتراک گذاشته شد.

یکی برای هدر دادن، دیگری برای خواستن متولد شد. یکی برای کرم زندگی، دیگران برای تخلیه ته مانده آن. یکی ارباب دعا برای گشایش کار شوهر به دنیا آمد و دیگران برده خوار.و وقتی از اربابانش خواست توضیح دهند، وقتی همه با هم برادر بودند، چنین چیزهایی چگونه می‌شد، به او حدس و گمان می‌دادند، افسانه‌های قدیمی، چگونه برهمن ابتدا برای همه فکر کرد.

دعا برای ظلم شوهر : و سپس کشتریاها، جنگجویان از بدو تولدشان، سپس سودراها، برای کشیدن آب و تراشیدن چوب “اما چرا باید یکی برای دیگران فکر کند، در حالی که همه باید به جای خود پاسخ دهند؟ چرا برادران می جنگند؟ و چرا یکی برده دیگری به دنیا می آید، در حالی که همه می توانند به یکدیگر خدمت کنند و به یکدیگر کمک کنند؟” او می پرسید.

اما آنها فقط می توانستند پاسخ دهند: “هرگز شک نکنید، زیرا برهمن های مقدس همیشه چنین می آموختند.” هنوز باید فکر کند و همانطور که فکر می کرد آه کشید، نه برای غم های کوچکش که یک ساعت طول می کشد، بلکه برای غم های تلخ دنیا که همه انسان ها را در هم می کوبند و از عصری به عصر دیگر ادامه می دهند. بارها دیده ام.

دعا برای ظلم شوهر : که او را در فکر غمگین گم کرده و غرق این عشق جذب کننده. من هیچ درمانی برای چنین افکار فرسایشی نمی شناسم، اما افکاری کمتر غم انگیز، برای چنین عشق جذب کننده ای، اما عشق قوی تر.» پادشاه پاسخ داد: «اما چنین افکاری چقدر بیدار هستند؟» «چقدر چنین عشقی برانگیخته می شود؟ عشق‌های او مانند شعله‌های فسفری به نظر می‌رسند که سطح را می‌چرخاند و او را تمام قلب می‌گذارد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شش =