توسل

دعا برای رزق روزی مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای رزق روزی مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رزق روزی مغازه : شهوت، از تمایل به مالکیت، از گرفتن هر گونه زندگی، از فرض هر گونه قدرت ماوراء طبیعی. این آخری را در نظر بگیرید که چگونه یک راهب برای همیشه از هر تمایلی که ممکن است به عرفان داشته باشد از بین می‌برد.

توسل : خود را به عنوان یک انسان مقدس; مثلاً به تظاهر لذت بردن از خلسه هایی مانند آریاها به مکان های انفرادی عقب نشینی می کنند و پس از آن تصور می کنند که راه رسیدن به دستاوردهای معنوی غیر معمول را به دیگران آموزش دهند.

دعا برای رزق روزی مغازه

هر چه زودتر درخت خرمای رفیع قطع شده دوباره سبز شود تا برگزیده ای که چنین غرور را مرتکب شده است به مقام مقدسش بازگردد.

دعا برای رزق روزی مغازه : زیرا این چیزی است که به او تعلیم داده می‌شود: «هیچ عضوی از جامعه ما هرگز نمی‌تواند هدایای خارق‌العاده یا کمالات ماوراء طبیعی را به خود واگذار کند، یا از طریق فخرفروشی به او ببخشد.

مغازه

مغازه : پس راهبان کسانی هستند که می کوشند از تعالیم گائوداما بودا پیروی کنند تا خود را از جهان جدا کنند، “که چشمان خود را به سوی بهشت ​​معطوف کرده اند، دریاچه ای که در آن همه احساسات شسته خواهد شد.” آنها اعضای یک جامعه بزرگ هستند که توسط مقررات سختگیرانه اداره می شوند – مقرراتی که در وینی برای رعایت همه راهبان وضع شده است.

دعا برای رزق روزی مغازه : مواظب خودت باش که به چنین افراط و تفریط راه ندهی». آیا این آموزه کاملاً معکوس همه اقوام و مذاهب دیگر نیست؟ آیا می توانید تصور کنید که به معلمان دینی هر دین دیگری هشدار داده شود که خود را از بینش دور نگه دارند؟ آیا رؤیاها و خلسه ها، رویاها و تخیلات، خود دلیل تقدس نیستند؟ اما اینجا اینطور نیست.

اینها چیزهای بیهوده، تخیلات احمقانه هستند، و کسی که می خواهد زندگی پاکی داشته باشد، باید همه چیزهایی مانند صرف درام نوشیدن روح را پشت سر بگذارد. این بسیار شگفت انگیز است، دینی که [ص ۱۳۲] همه عرفان ها را محکوم می کند. اینجا در میان همه ادیان به تنهایی می ایستد، پاک از نگین معجزه، چه در گذشته، چه حال، و چه در آینده. و با این حال، این قوم، مانند دعا برای فروختن سریع ماشین همه ملت‌های جوان، به خرافات داده شده است.

دعا برای رزق روزی مغازه : جوانانش رویا می‌بینند، دخترانش رؤیا می‌بینند. تعبیر کننده‌های رویاها هستند، بسیاری از آنها، فال‌گویان از همه نوع، افرادی که به شما جذابیت می‌دهند و وقایع را برای شما پیش‌گویی می‌کنند. همانطور که چندی پیش دعای فروش کالا در مغازه در مورد ما بود، راز، آنچه فراتر از جهان است، شیفتگی عجیبی بر آنها اعمال می کند. همه جا با آثاری از آن روبرو خواهید شد.

و من در فصلی دیگر به برخی از مراحل اصلی آن اشاره کرده ام. اما دین خود را پاک نگه داشته است. هیچ رؤیاهای هیستریک، هیچ رویاهای دیوانه، هیچ ترفند جاه طلبان باهوش، هرگز شکوه و عظمتی را بر رهبان بودن بودا ریخته است. در میان همه خرافاتی که دعا برای غلظت خون در اطراف آنها وجود دارد، همانطور که از شور و اشتیاق پاک مانده اند.

دعا برای رزق روزی مغازه : اینجا در خاور دور، ما فکر می‌کنیم که خانه غیرطبیعی و مافوق بشری، مهد اسرار و شگفت‌انگیز، دینی است که همه آن را محکوم می‌کند، و راهبایی است که از دین خود پیروی می‌کنند. آیا این معجزه هیچ معجزه ای دعا برای خرید لوازم منزل ندارد؟ با ادیان دیگر فرق می‌کند: آنها به کسانی که از اصول آنها پیروی می‌کنند و خدمتشان را می‌پذیرند، می‌پذیرند که در ازای چیزهای دنیوی که پیروانشان از آنها چشم‌پوشی می‌کنند.

هدایای آسمانی دیگری دریافت خواهند کرد. قدرتی از بالا به آنها داده خواهد شد. آنها قدرت خواهند داشت [ص ۱۳۳] از بالا. آنها فرستادگان برگزیده خدا خواهند شد. حتی ممکن است در حالت خلسه وارد بهشت ​​او شوند و او را رو در رو ببینند. بودیسم از همه دعا برای فروش زمین یا مغازه اینها چیزی برای ارائه ندارد. یک مرد باید تمام دنیا را تسلیم کند، بدون هیچ سود فوری. فقط این وجود دارد: اگر او در راه راستی مبارزه کند.

دعا برای رزق روزی مغازه : در طولانی مدت به صلح بزرگ خواهد رسید. راهبی که خواب می بیند و می گوید بودا در رؤیا بر او ظاهر شده است و اعلام می کند که قادر به پیشگویی است، تعالی نمی یابد، بلکه اخراج می شود.او احمق یا دیوانه تلقی می شود. به این فکر کنید – دیوانه – برای دیدن رویاها، اصلاً مقدس نیست! پسرها به او تمسخر می کردند. او را از صومعه خود بیرون کردند.

راهب کسی است که پاکی و سلامت زندگی را رعایت کند. رویاهای هیستریک، کودکانه بودن چیزهای مرموز، جنون معجزه آسا، بخشی از آن نیستند. و بنابراین یک راهب باید هر چیزی را که در این زندگی نیک نامیده می شود پشت سر بگذارد و بر جسم و روح خود با اعتدال شدید حکومت کند. او باید لباس‌های زرد بپوشد، فراوان و مناسب، اما زیبا نباشد. او باید سر خود را بتراشد.

دعا برای رزق روزی مغازه : او نباید جز دورترین رابطه با زنان داشته باشد. او باید هر روز غذای خود را در خیابان ها گدایی کند. باید فقط دو بار بخورد، سپس مقداری، و هرگز بعد از ظهر; او نباید به امور دنیوی علاقه ای نشان دهد. او نباید دارایی داشته باشد، باید [صفحه ۱۳۴] در هیچ نمایش یا نمایشی شرکت نکند. او باید غذا بخورد، نه برای رفع اشتهایش، بلکه برای زنده نگه داشتن بدنش. او باید لباس بپوشد، نه از روی غرور، بلکه از روی نجابت. او باید زیر سقفی زندگی کند.

نه به خاطر غرور، بلکه به این دلیل که آب و هوا آن را ضروری می کند. تمام زندگی او با شدیدترین فقر و پاکی محدود شده است. ریاضت در کار نیست. راهب ممکن است زیاده روی نکند، اما باید به اندازه کافی بخورد. او نباید لباس های خوب بپوشد، بلکه باید شایسته و راحت باشد. او نباید خانه های مغرور داشته باشد، اما باید از آب و هوا در امان باشد. در بودیسم خود تنبیهی وجود ندارد.

دعا برای رزق روزی مغازه : آیا بودا مدتها پیش بیهودگی این را ثابت نکرد؟ بدن را باید سالم نگه داشت تا روحش دچار مشکل نشود. و بنابراین راهبان زندگی بسیار سالم و بسیار معتدلی دارند. این اولین چیز است، این همان آغاز زندگی پاک است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یازده =