توسل

دعا برای رزق و روزی در خانه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای رزق و روزی در خانه , رسانه توسل ( جهت مشاوره خانه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای رزق و روزی در خانه : او نمی خواست طلاق بگیرد. او این ادعا را کرد و ادعا کرد که هیچ فایده ای نداشت. بنابراین پیوندی که آنها را به هم پیوند داده بود، همانطور که عشق مدتها قبل از بین رفته بود، منحل شد و آنها از هم جدا شدند. مرد به برمه سفلی رفت. آنها به من می گویند که او [صفحه ۲۳۴] تزکیه کننده شده است و اصلاح شده است، و حالش خوب است. و دختر آماده ازدواج مجدد است.

توسل : نیمی از دارایی او از بین رفته است، اما نیمی باقی مانده است و او هنوز کسب و کار کوچک خود را دارد. فکر می کنم هر دوی آنها خوب عمل کنند. اما اگر آنها به هم زنجیر شده بودند. در برمه طلاق رایگان است. هرکسی می تواند آن را با حضور در جمع بزرگان روستا و مطالبه آن به دست آورد. طلاق نامه نوشته می شود و طرفین آزاد هستند.

دعا برای رزق و روزی در خانه

هر یک دارایی خود را حفظ می کند و آن چیزی که در طول ازدواج به دست آورده تقسیم می شود. فقط اینکه طرف مدعی طلاق باید خانه را به دیگری واگذار کند – این تنها مجازات است و همیشه اجرا نمی شود، مگر اینکه خانه دارایی مشترک باشد. همانطور که دین هیچ ربطی به ازدواج و طلاق ندارد. ازدواج یک موقعیت است، یک شراکت، نه چیزی بیشتر. اما این همه است.

دعا برای رزق و روزی در خانه : طلاق انحلال آن شراکت است. یک برمه ای نمی پرسد “آیا آنها ازدواج کرده اند؟” اما، “آیا آنها مرد و زن هستند؟” و بنابراین با طلاق، قطع حالت ازدواج است. بزرگان به من می گویند که زنان بسیار بیشتر از مردان درخواست طلاق می کنند. این همان چیزی است که آنها می گویند: “مردها صبر دارند و زنان صبر ندارند”. برای هر دعوای کوچک، یک زن طلاق می خواهد. به نظر می رسد.

خانه

خانه : او نزاع می کرد و از چیزی به چیز دیگر می رفت تا اینکه در نهایت مشکوک شد که در یک جنایت نگران است. پس هنگامی که تمام امکانات برای بازگرداندن شوهرش به او ناکام مانده بود، در حالی که آنها از هم دور شده بودند و چیزی جز مشکل پیش روی آنها نبود، نزد بزرگان روستا رفت و تقاضای طلاق کرد. و بزرگان به او عطا کردند. شوهرش مخالفت کرد.

دعا برای رزق و روزی در خانه : اگر قرار بود هر بار که زنی می آید و تقاضای طلاق می کند، طلاق می دهیم، باید در تمام طول روز هیچ کار دیگری انجام نمی دادیم. اگر شوهری به خانه بیاید که شام ​​را نپخته ببیند و با عصبانیت صحبت کند، همسرش [صفحه ۲۳۵] با گریه دعا برای تسکین درد سوختگی برای طلاق نزد ما شتافته است. اگر با زن دیگری صحبت می کند و لبخند می زند، اگر لباس نو به همسرش نمی دهد، اگر شب ها به بیرون رفتن علاقه دارد.

همه اینها دلیل بر تقاضای نفس گیر برای طلاق است. زنها صلیب می گیرند و به سمت ما می دوند دعا برای رزق و روزی فوری و گریه می کنند: “شوهرم با من قهر کرده است. من دیگر با او زندگی نخواهم کرد. من را طلاق دهید.” یا “لباس هایم را ببین چند ساله است. من نمی توانم لباس جدیدی بخرم. طلاق خواهم گرفت.” و ما می گوییم: “بله، بله، خیلی ناراحت کننده است.

دعا برای رزق و روزی در خانه : البته باید طلاق بگیری، اما امشب نمی توانیم به تو طلاق بدهیم. برو و سه دعا برای فروش ماشین و خانه روز یا چهار روز دیگر که طلاق داریم، دوباره بیا”. زمان بیشتر.” آنها می روند، تاکین، و دیگر بر نمی گردند. روز بعد همه چیز فراموش می شود. می بینید که آنها نمی دانند چه می خواهند. آنها با باد می چرخند – آنها صبر ندارند. با این حال گاهی اوقات خیلی دیر توبه می کنند.

این هم یکی دیگر از خاطرات من در مورد طلاق: مردی و همسرش کشاورز بودند و در روستایی کوچک زندگی می کردند. زمینی که او زراعت کرد، مال همسرش بود، زیرا آن را از پدرش به ارث برده بود، همراه با خانه و اندکی پول. آن مرد هنگام ازدواج با او چیزی نداشت، اما سخت کوش، صادق و خوش اخلاق بود و به اندازه کافی راحت پیش می رفتند. اما او یک ایراد داشت: هر از چند گاهی بیش از حد مشروب می خورد.

دعا برای رزق و روزی در خانه : این در برمه سفلی بود، جایی که مشروب فروشی ها برای برمه ها رایگان است. در برمه علیا هیچ مشروبی نمی توان به آنها فروخت. او اغلب مشروب نمی خورد [ص ۲۳۶]. او به طور دعا برای دوستان در شب قدر کلی یک تیتوتال بود. اما هر ماه یا دو ماه یک بار با دوستانی ملاقات می کرد و آنها با همدیگر مشروب می خوردند و مست به خانه برمی گشت. همسرش این را بسیار تلخ احساس می کرد و وقتی وارد خانه می شد.

چشمانش سرخ و صورتش ورم کرده بود، مانند زنان با سخنان تلخ به او حمله می کرد. او را به خاطر رفتارش سرزنش می کرد، با انگشت تمسخر به او اشاره می کرد، با الفاظ گزنده به او می گفت که او محصول مزرعه و میراثش را می نوشد. او حتی در شور و شوقش چیزهایی بدتر از اینها را به او نسبت می داد، چیزهایی که درست نبودند.

دعا برای رزق و روزی در خانه : و شوهر معمولاً خوش اخلاق بود و به اشتباه خود اعتراف می کرد و دعا برای زود پیدا شدن خانه همه بدرفتاری های او را تحمل می کرد و تا دفعه بعد کم و بیش خوشبخت زندگی می کردند.و بعد از این که این چند سال ادامه داشت، به جای اینکه به شوهرش عادت کند، به جای اینکه ببیند اگر این عیب را داشته باشد، فضیلت های زیادی دارد و به همان اندازه که همسرش شوهر خوبی است.

یا شاید بهتر باشد، عصبانیت او نسبت به او هر بار بیشتر می شد، تا این که او اعلام می کرد که دیگر از آن تبعیت نمی کند، تحمل او گذشته است، و او طلاق خواهد گرفت. و حتی چندین بار نزد بزرگان دوید تا آن را مطالبه کند. اما بزرگان آن را کنار می گذاشتند. آنها گفتند: “بگذارید چند روز صبر کنید، سپس خواهیم دید.” و در آن زمان همه چیز دوباره آرام شد.

دعا برای رزق و روزی در خانه : اما بالاخره آخرش فرا رسید یک شب او با استفاده از کلماتی [ص ۲۳۷] که هرگز قابل بخشش نبود، در خشم خود از همه مرزها گذشت. و چون طبق معمول اعلام کرد که باید طلاق بگیرد، شوهرش گفت: بله، طلاق می دهیم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =