توسل

دعا برای تسکین درد پا

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای تسکین درد پا , رسانه توسل ( جهت مشاوره پا و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای تسکین درد پا : تو بدبختی زندگی را نمی بینی، زیرا تو خوشبختی – حداقل در حال حاضر خوشحالی، هر چند لحظه بعد ممکن است تو را در حال زاری پیدا کند.پناهگاهی می جویم که از آنجا بتوانم دست خود را برای کمک به گرفتاران دراز کنم.

توسل : من به وضعیت بودا خواهم رسید تا برای همه بشریت رهایی بیاورم. DD. چرا وقتت را با این پسر بیهوده تلف می کنی، سیداتا؟ شایعاتی مانند اینکه شما دو نفر ادامه دهید چه سودی می تواند داشته باشد؟ ک.همیشه سرزنش میکنی ای صورت ترش چشم توخالی! شما همیشه اخلاقی هستید. حتی برادر شوهر خوبت هم برایت دنیا طلب است.

دعا برای تسکین درد پا

من با شما صحبت نکردم، خودم را خطاب به سیداتا کردم. ب- عدیین قلب دارد، قلب انسان است و تمام همدردی من با اوست. DD. اگر قصد زندگی دینی دارید و به غربت می روید، بهتر است خود را وقف روزه و تفکر کنید.

دعا برای تسکین درد پا : ک. شما با من صحبت نمی کنید، اما من با شما صحبت خواهم کرد و به شما خواهم گفت که در تمام تمرینات مذهبی خود به خود فکر می کنید، در حالی که سیداتا به دیگران فکر می کند.

پا

پا : اما یک فلسفه عمیق را پنهان می کند. K. پس چرا، پروردگار خوب، چرا نمی خواهی درس شاد آن را بیاموزی؟ ب. کالا خوب گوش کن، و می فهمی: [۸] بین اهداف ما تفاوت وجود دارد: تو به این دنیای گذرا چسبیده ای، اما من به دنبال ابدی هستم.

دعا برای تسکین درد پا : کاش به غربت میرفتی اینجا هیچکس دلتنگت نمیشه خطاب به خود به سیداتا. اما ای خدای من، تو نباید به غربت بروی، زیرا ضررت بیشتر از فایده است. ب. چطور ممکن است، کالا اوداین خوب من؟ ک. همسر بزرگوارت یاسودهارا می آید.

یاسودهارا می آید، خدمتکارانش با چترها فاصله ای محترمانه دارند. بیا پسر ما را ببین، او یک کودک دوست داشتنی است. تازه از خواب بیدار شد. او شما را فراموش می کند، افکار غم انگیز قلب شما در مورد جهان و زندگی، زیرا او، عزیزم، خود زندگی است.

دعا برای تسکین درد پا : کالا با گوپا، یکی از خدمتکاران یاسودهارا، معاشقه می کند. ب. فوراً دنبالت می‌آیم. Y. [خطاب به Devadatta] و برادر، شما همراه باشید؟ Dd.Not I. این کودک آغاز بدبختی جدید است. این خطای قدیمی در دور ابدی چرخ زندگی را ادامه می دهد.

او به داخل خانه می رود. دواداتا به باغ عقب نشینی می کند. ب.حالا کالا صحبت کن. ک. ای شاهزاده سیداتا به غربت نرو[۱۰] ما را رها مکن. من بدون تو نمی توانم زندگی کنم. تو آرامش منی، معلم من، راهنمای من. من از دستورات شما پیروی نمی کنم.

دعا برای تسکین درد پا : اما دوست دارم آنها را بشنوم. اوه من نمیتونستم بدون تو زندگی کنم نرو شاهزاده نازنین به فکر همسرت باش، همسر خوب و دوست داشتنی ات، دلش را می شکند. به فکر فرزندتان باشید. نرو شاهزاده بزرگوار بگذار یکی دیگر ناجی جهان شود.

شخص دیگری می تواند به خوبی نجات دهنده و بودا شود. مطمئنم خیلی ها هستند که دوست دارند دعا برای عزیز شدن آن مکان را پر کنند، و کسی می تواند این کار را انجام دهد که خانه ای کمتر راحت برای ترک داشته باشد، همسری کمتر دوست داشتنی داشته باشد.

دعا برای تسکین درد پا : کسی که وارث یک پادشاهی نیست، و کسی که چنین شیرینی ندارد. پسر کوچولوی امیدوار کننده ای که شما دارید من بدون تو نمی توانم زندگی کنم. ب. آیا با من می روی؟ K. [زانو می زند] بله پروردگار من، من می خواهم. من را همراه خود ببرید تا شما را شاد کنم.

آیا می خواهید از خانه به خانه برای گدایی غذا بروید؟ با یک کاسه در دست، یک دلقک بی خانمان؟ نه قربان، این برای من مناسب نیست. ب. آیا شب ها زیر درختان جنگل می خوابید؟ ک. نه قربان، من سرما می خورم. این برای من نیست.

دعا برای تسکین درد پا : آن زندگی برای من نیست. من می روم و صدای بلبل را می شنوم. سیداتا به دنبال شاهزاده خانم وارد قصر می شود. [۱۱] K. زندگی یک بودا برای همه نیست. او همسری ندارد، نه لذتی دارد و نه تفریحی. او نمی تواند بخندد، او نمی تواند گریه کند.

او نمی تواند دوست داشته باشد او نمی تواند آه بکشد. او همیشه موعظه می کند، موعظه می کند. او همیشه تدریس می کند، تدریس می کند. از گذرا بودن زمان تعجب می کند و در بدبختی انسان می اندیشد و رستگاری او را در تسلیم دلخراش می یابد.

دعا برای تسکین درد پا : آن زندگی که می بینم برای من نیست: «دو نفر بیمار می شوند. من روشنگری پیدا نمی کنم. مصیبت دنیا را برنمی‌دارم و در جست‌وجوی حقیقت شکست می‌خوردم. خروجی کالا اوداین [در طول آخرین صحنه، گرگ و میش به تدریج وارد شده است.] صحنه سوم. [صحنه با پرده باز تغییر می کند. حجابی پایین می‌آید، و وقتی دوباره بالا می‌رود.

اتاق تخت سیداتها و یاسودهارا را می‌بینیم که با نورهای مخروطی کم نور شده‌اند.][۱۲] یاسودهارا (Y) روی تخت با نوزاد در آغوش، دو خدمتکار در انتظار. سیداتا (ب) وارد می شود. هاله ای از نور (نه خیلی قوی) سر او را احاطه کرده است.

دعا برای تسکین درد پا : شاهزاده خانم برمی خیزد، نوزاد را می گذارد و به طرف شوهرش می رود. ای خوب پروردگار دعا برای تبدیل عشق یک طرفه به دوطرفه من، شاهزاده من، شوهر من! یک مکث صدایش را عوض می کند که انگار از ابراز احساساتش خجالت می کشد.

با لحن واقعی. راهولا دوباره خوابش برد. ب. چرا غمگینی یاسودهارای خوب من؟ اشکی دعا برای تسکین درد سوختگی را می بینم که در چشمت برق می زند. ی. وقتی می شنوم که از آرزوهای مذهبی ات صحبت می کنی، غم و اندوهی ناگفتنی بر روحم می رباید. ب. آیا اگر مأموریتم را انجام دهم خوشحال نمی شوی؟ اگر به بالاترین هدف رسیدم؟ اوه! سیداتا! شما من را دوست ندارید.

دعا برای تسکین درد پا : من همه جهان و تو را در آغوش می گیرد. ی. اگر واقعاً مرا دوست داشتی، جای دعا برای محبوب شدن در چشم همه زیادی برای همه دنیا باقی نمی ماند. شما تمام روز به دنیا فکر می کنید و یک دقیقه هم برای همسرتان وقت ندارید.

ب. دارم عزیزم! ی. شوهر بزرگوارم! ب. صحبت کن![۱۳] ی. به ندرت جرأت می کنم تو را به این نام صدا کنم. شما مهربان و ملایم هستید، اما برای یک شوهر بیش از حد والا هستید.

دعا برای تسکین درد پا : از نظر حیثیت بسیار دور هستید. ممکن است از نظر من اشتباه باشد، ممکن است دعا برای تسکین درد دندان گناه باشد، اما ای کاش کمتر رفیع و دوست داشتنی تر بودی. ب. عزیزترین «همسرم»، من تو را از روی عمد چنین صدا می‌کنم. هیچ آرامشی پیدا نمی کنم تا اینکه بالاخره چاره ای پیدا شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 19 =