توسل

دعای برای گشایش کار بسته

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای برای گشایش کار بسته , رسانه توسل ( جهت مشاوره بسته و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای برای گشایش کار بسته : هیچ ابری در آسمان جمع نشد و نهرهای آلوده شفاف شد، در حالی که موسیقی آسمانی در هوا طنین انداخت و فرشتگان از شادی شادی کردند. بدون هیچ شادی خودخواهانه یا جزئی [صفحه ۹]، اما به خاطر قانون شادی کردند، زیرا خلقت غرق شده در اقیانوس درد اکنون رهایی پیدا می کرد. ۹ فریاد حیوانات خاموش شد.

توسل : همه موجودات بدخواه قلبی محبت آمیز دریافت کردند و صلح بر روی زمین حکم فرما شد. مارا، شرور، به تنهایی غمگین شد و خوشحال نشد. ۱۰ پادشاهان ناگا، که شدیداً می‌خواستند احترام خود را نسبت به عالی‌ترین قانون نشان دهند، همانطور که به بوداهای سابق احترام گذاشته بودند، اکنون به استقبال بودیستا رفتند. آنها گلهای ماندارا را در مقابل او پراکنده کردند و با شادی قلبی به ادای احترام مذهبی خود شادی کردند.

دعای برای گشایش کار بسته

او برهمنی بود که شخصیتی باوقار داشت و نه تنها به دلیل خرد و دانش، بلکه به دلیل مهارتش در تفسیر نشانه ها شهرت داشت. و پادشاه او را به دیدن نوزاد سلطنتی دعوت کرد. ۱۴ بیننده که شاهزاده را دید، گریست و آه عمیقی کشید. و چون پادشاه اشکهای آسیتا را دید، نگران شد و پرسید: «چرا دیدن پسرم تو را اندوهگین و اندوهگین کرده است؟» ۱۵ اما دل آسیتا شاد شد و چون می‌دانست که دل پادشاه متحیر است.

دعای برای گشایش کار بسته : پدر سلطنتی که به معنای این نشانه ها فکر می کرد، اکنون سرشار از شادی بود و اکنون بسیار مضطرب شده بود. که تولد او ایجاد کرد، در قلب ترسناک او دردهای شک احساس کرد.۱۳ اکنون او در آن زمان در بیشه ای نزدیک لومبینی آسیتا، ریشی، زندگی می کرد و زندگی یک گوشه نشین را می گذراند.

بسته

بسته : فرشتگان برهما کودک را گرفتند و او را نزد مادر گذاشتند و گفتند: “شاد باش، ای ملکه، پسری توانا برای تو متولد شده است.” دنیا پر از نور شد نابینایان با اشتیاق دیدن جلال آینده خداوند بینایی خود را دریافت کردند. کر و لال از فال نیکی که نشان دهنده تولد بودا است با یکدیگر صحبت کردند. کج راست شد. لنگ راه رفت همه اسیران از زنجیر خود رها شدند و آتش همه جهنم ها خاموش شد.

دعای برای گشایش کار بسته : خطاب به او گفت: گفت: ۱۶ “پادشاه، مانند ماه وقتی کامل است، باید احساس شادی زیادی کند، زیرا او پسری نجیب زاده شده است.” و خدایان در معابد از مکان‌های افتخار خود فرود می‌آیند تا او را بپرستند. ۱۸ “همه اضطراب و شک را از خود دور کنید. نشانه‌های معنوی آشکار نشان می‌دهد که کودکی که اکنون به دنیا می‌آید رهایی را برای تمام جهان به ارمغان خواهد آورد.

یادآوری من خودم پیر هستم، به همین دلیل نتوانستم جلوی اشک هایم را بگیرم. اکنون پایان من نزدیک است و من شکوه این کودک را نخواهم دید. زیرا این پسر تو بر جهان حکومت خواهد کرد. ۲۰ “چرخ امپراتوری به سوی او خواهد آمد. او یا پادشاه پادشاهان خواهد بود تا بر تمام سرزمین های زمین حکومت کند، یا به راستی یک بودا خواهد شد. او برای به خاطر هر چیزی که زنده است.

دعای برای گشایش کار بسته : آموزش خالص او مانند ساحلی خواهد بود که کشتی شکستگان را می پذیرد. قدرت مراقبه او مانند یک دریاچه خنک خواهد بود. و همه مخلوقات خشکیده از خشکسالی شهوت آزادانه از آن بنوشند. ۲۲ «بر آتش طمع ابر رحمت خود را برافراشته خواهد کرد تا باران شریعت آن را خاموش کند. دروازه های سنگین ناامیدی را خواهد کشید.

باز کن، و به همه موجوداتی که در شبکه‌های درهم تنیده حماقت و جهل گرفتار شده‌اند رهایی بخش. کلماتی را در دل خود شاد کردند و نام نوزاد تازه متولد شده خود را سیداتا گذاشتند، یعنی «کسی که به هدف خود رسید.» (۲۵) و ملکه به خواهرش، پاجاپاتی گفت: «مادری که بودای آینده را به دنیا آورد، هرگز نخواهد داد. تولد فرزند دیگرمن به زودی این دنیا را ترک خواهم کرد.

دعای برای گشایش کار بسته : شوهرم، پادشاه، و سیداتا، فرزندم. هنگامی که من رفتم، برای او مادر باش.» ۲۶ و پاجاپاتی گریست و وعده داد. ۲۷ هنگامی که ملکه از زنده ها جدا شد، پاجاپاتی پسر سیداتا را گرفت و او را بزرگ کرد. و چون نور ماه کم کم زیاد می شود. بنابراین فرزند سلطنتی روز به روز در ذهن و بدن رشد می کرد و صداقت و عشق در قلب او ساکن بود. و هرگز دعا برای گشایش کار و روزی زیاد نامادری بهتر از او وجود نداشت. ۲۹ V. پیوندهای زندگی وقتی سیداتا به جوانی رسید.

پدرش آرزو کرد که او را متاهل ببیند، و او به همه اقوام خود فرستاد و به آنها دستور داد که شاهزاده خانم های خود را به شاهزاده بیاورند. ممکن است یکی از آنها را به عنوان همسر خود انتخاب کند. ۱ اما خویشاوندان پاسخ دادند و گفتند: “شاهزاده جوان و ظریف است. و دعای گشایش کار فوری شده هیچ یک از علوم را فرا نگرفته است. او نمی تواند دختر ما را حفظ کند، و اگر جنگی رخ دهد.

دعای برای گشایش کار بسته : نمی تواند با دشمن کنار بیاید.» (۲) شاهزاده در ذات خود پرهیاهو نبود، اما در ذات خود متفکر بود. او دوست داشت در زیر درخت بزرگ جامبو بماند. باغ پدرش، و با مشاهده راههای دنیا، خود را به مراقبه سپرد.۳ و شاهزاده به پدرش گفت: “بستگان دعای برای چشم زخم روی تخمه مرغ ما را دعوت کن تا مرا ببینند و قدرت مرا بیازمایند.” پدر همانطور که پسرش به او دستور داد کرد. ۴ هنگامی که اقوام آمدند.

و مردم شهر کاپیلااتو گرد هم آمدند تا مهارت و دانش شاهزاده را بیازمایند، او در تمام تمرینات بدن و ذهن خود را مردانه نشان داد. و هیچ رقیبی در میان جوانان و مردان هند وجود نداشت که بتواند در هیچ آزمونی، چه از نظر جسمی و چه روحی، از او پیشی بگیرد. سپس سیداتا برای دعا برای عزیز شدن نزد صاحب کار خود همسری برگزید و یاسوهارا، پسر عموی خود، دختر مهربان پادشاه کولی را انتخاب کرد. و یاسودهرا با شاهزاده نامزد شد.

دعای برای گشایش کار بسته : در ازدواج آنها پسری به دنیا آمد که او را نامیدند که به معنای “بند” یا “کراوات” است، و پادشاه دعایی برای سر درد شدید سودهودانا از اینکه وارثی برای پسرش متولد شد، گفت: ۸ «شاهزاده که پسری به دنیا آورد، او را دوست خواهد داشت، همانطور که من شاهزاده را دوست دارم.

بدون هیچ هدفی خودخواهانه، اما در مورد فرزند خود و عموم مردم، سیداتا، شاهزاده، به وظایف دینی خود پرداخت و بدن خود را در گنگ مقدس غسل داد و قلب خود را در آب شریعت پاک کرد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =