توسل

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه , رسانه توسل ( جهت مشاوره مغازه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : من پرندگان را رهبری خواهم کرد.» و طوطی ها از قدرت رهبر جدید خود خوشحال شدند و با کمال میل از او پیروی کردند. از آن روز به بعد، بودا متعهد شد که به والدینش غذا بدهد، و حاضر نشد که آنها کار دیگری انجام دهند. او هر روز گله‌اش را به تپه‌های هیمالیا می‌برد و وقتی از برنج‌های برنجی که در آنجا می‌روید سیر می‌خورد، منقار خود را برای پدر و مادر عزیزی که منتظر بازگشت او بودند پر می‌کرد.

توسل : اکنون مردی برای تماشای مزارع برنج منصوب شده بود، و او تمام تلاش خود را کرد تا طوطی ها را دور کند، اما به نظر می رسید قدرت پنهانی در رهبر این گله وجود داشت که نگهبان نتوانست بر آن غلبه کند. او متوجه شد که طوطی ها سیر شدند و سپس پرواز کردند، اما شاه طوطی نه تنها گرسنگی او را برطرف کرد، بلکه برنج را در منقار خود برد.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه

اکنون می ترسید که برنجی باقی نماند و نزد اربابش برهمن رفت تا به او بگوید چه اتفاقی افتاده است. و حتی وقتی استاد گوش می‌داد، این فکر به ذهنش رسید که شاه طوطی چیزی بالاتر از آن چیزی است که به نظر می‌رسید، و حتی قبل از اینکه او را ببیند دوستش داشت. اما او در این مورد چیزی نگفت و فقط به نگهبان هشدار داد که باید دام بیاندازد و پرنده خطرناک را بگیرد.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : پس آن مرد به دستور او عمل کرد: قفس کوچکی درست کرد و دام انداخت و در کلبه خود نشست و منتظر آمدن پرندگان بود. و به زودی او طوطی-شاه را در میان گله خود دید که چون طمع نداشت، به دنبال جایی ثروتمندتر نبود، اما به همان جایی که روز قبل در آن غذا داده بود پرواز کرد. حالا، به محض اینکه زمین را لمس کرده بود، احساس کرد که پاهایش در طناب گیر کرده است.

مغازه

مغازه : اکنون این اتفاق افتاد که بودا به شکل طوطی دوباره متولد شد و او در قدرت و زیبایی خود از همه طوطی‌های دیگر برتری داشت. و هنگامی که او کامل شد، پدرش که مدتها رهبر گله در پروازهای آنها به مناطق دیگر بود، به او گفت: پسرم، اینک قوت من تمام شده است! آیا تو گله را رهبری کنی، زیرا من دیگر قادر نیستم.» و بودا گفت: “ببین، تو استراحت خواهی دعا برای زیاد شدن مشتری آرایشگاه زنانه کرد.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : سپس ترس در دل پرنده اش رخنه کرد، اما احساس قوی تری وجود داشت تا آن را در هم بکوبد، زیرا فکر کرد: «اگر فریاد دستگیرشدگان را فریاد بزنم، قوم و خویشان من وحشت زده خواهند شد و بدون دعا برای زیاد شدن مشتری از غیب غذا به پرواز در خواهند آمد. اما اگر آرام بخوابم، گرسنگی آنها برطرف خواهد شد و ممکن است با خیال راحت به کمک من بیایند.» بنابراین طوطی هم شجاع و هم محتاط بود.

اما افسوس! او نمی دانست که قوم و خویشانش چیزی از روح شجاع او ندارند. وقتی سیر شدند، با اینکه دعای عزیز شدن نزد شخصی خاص از راه دور فریاد سه بار اسیر را شنیدند، پرواز کردند و به وضعیت غم انگیز رهبر خود توجهی نکردند. آنگاه قلب طوطی-شاه در درونش درد گرفت و گفت: «اینها همه اقوام و خویشاوندان من هستند، نه کسی که به من نگاه کند.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : افسوس! چه گناهی کرده ام؟» نگهبان اکنون فریاد شاه طوطی و صدای طوطی های دیگر را که در هوا پرواز می کردند شنید. “اون چیه؟” گریه کرد و از کلبه بیرون آمد و به جایی رسید که در آن دام انداخته بود. در آنجا دعا برای زیاد شدن مشتری در مغازه طوطی اسیر را پیدا کرد. پاهایش را به هم بست و او را نزد برهمن، اربابش آورد. برهمن وقتی طوطی-شاه را دید، قدرت قوی او را احساس کرد و دلش پر از عشق به او شد.

اما احساسات خود را پنهان کرد و با صدای خشمگین گفت: «آیا طمع تو از همه بیشتر است. پرنده ها؟ آنها سیر خود را می خورند، اما تو هر روز بیشتر از آنچه که می توانی بخوری، غذا می بری. آیا این کار را از روی نفرت نسبت به من انجام می‌دهی، یا برای طمع خودخواهانه، غذا را در انباری ذخیره می‌کنی؟» و خدای بزرگ با صدای شیرین انسانی دعا برای زیاد شدن رزق و روزی مغازه پاسخ داد: «از تو متنفر نیستم، ای برهمین.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : برنج را هم برای طمع خودخواهانه در انبار غله نگه نمی دارم. اما این کار را انجام می دهم. هر روز بدهی را می پردازم که سررسید است – هر روز قرض می دهم و هر روز گنجی ذخیره می کنم.اکنون برهمن نمی توانست سخنان بودا را بفهمد (چون حکمت واقعی به قلبش وارد نشده بود) و گفت: ای پرنده شگفت انگیز از تو می خواهم که این کلمات را برای من روشن کنی.

و سپس پادشاه طوطی پاسخ داد: “من برای پدر و مادر باستانی ام غذا می برم که دیگر نمی توانند آن غذا را برای خود جستجو کنند: بنابراین من بدهی روزانه خود را می پردازم. من برای جوجه های آهویم که بال هایشان هنوز رشد نکرده اند غذا می برم. وقتی پیر شدم از من مراقبت خواهند کرد – این امانت من به آنهاست. و برای پرندگان دیگر، ضعیف و درمانده بال، که به کمک افراد قوی نیاز دارند.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : برای آنها انباری می سازم. به اینها صدقه می دهم.» سپس برهمن بسیار متاثر شد و عشقی را که در دلش بود نشان داد. «اى پرنده عادل سیرت را بخور و به خاطر تو بگذار قوم و خویشانت هم بخورند.» و او آرزو داشت که هزار جریب زمین را به او ببخشد، اما وجود بزرگ فقط بخش کوچکی از آن را که سنگ های مرزی تعیین شده بود، می گیرد.

و طوطی با یک سر برنج برگشت و گفت: پدر و مادر عزیز برخیز تا بتوانم شما را به جای فراوان ببرم. و داستان رهایی خود را به آنها گفت. مردی که برای صدقه دادن کار می کرد روزی روزگاری بودا به عنوان تاجری به نام ویسایا متولد شد (و دارای پنج فضیلت بود) او آزاده بود و به صدقه دادن علاقه داشت. او در چهار دروازه شهر، در قلب شهر و درب خانه خودش، تالارهای صدقه ساخته بود.

دعای زیاد شدن مشتری در مغازه : در این نقاط قدم به صدقه گذاشت و هر روز ۶۰۰۰۰۰ مرد برای گدایی بیرون می رفتند و غذای گدا و بازرگان دقیقاً یکسان بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =