توسل

دعا برای ازدواج با معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای ازدواج با معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای ازدواج با معشوق : تو را به عنوان حاکم بر خود تصدیق خواهد کرد. و این باعث نجات خون و دردسر ارتش شما خواهد شد. Bb. اسمش چیه شاه نجیب. Bb. آرزو دارم او را ببینم. بگذار به دیدارت بیاید و به طور تصادفی می خواهم با او ملاقات کنم.

توسل : جی اس. به من اجازه بده، پادشاه توانا، یک کلمه هشدار دهنده. Bb. آزادانه صحبت کن جی اس. با خشم پنهان، تقریباً التماس. به حرف خائن گوش نده. مرا با تمام لشکر پادشاهی بفرست تا همه ساکیاها را به اسارت درآورم.

دعا برای ازدواج با معشوق

آیا می توانم به سخنان یک خائن گوش نکنم، و او را نشنوم، – از اطلاعات او سود ببرم؟ جی اس. اوه نکن! بب سیها تو سربازی من به تو احترام می گذارم، تو مانند یک سرباز صحبت می کنی، اما فکر کن که دیپلماسی چقدر کمک می کند.

دعا برای ازدواج با معشوق : این کار را در مبارزه آشکار انجام دهید اما نه با خیانت. پادشاه من، از اتحاد با ویساخا بپرهیز، نفس او آلوده است. او خود را به سطح پایین خود پایین می آورد. بب. ممنون سیها. من کند خواهم بود. [در حال تعمق] اما خیلی مهم است! [۳۳] با خودش بحث می کند.

معشوق

معشوق : ن. اجازه بده، پادشاه بزرگوارم، که تو را نصیحت کنم. من وزیر دولت ساکیا را می شناسم و او حاضر است به ارباب خود خیانت کند. شاهزاده ساکیا، تنها پسر و وارث، [۳۲] سیداتا گوتاما که به نام او خوانده می شود، به بی خانمانی رفت و راهب شد و همسر و یک پسر کوچکش را پشت سر گذاشت. وزیر آرزوی تاج و تخت را دارد و اگر ما او را در برنامه هایش یاری کنیم.

دعا برای ازدواج با معشوق : چقدر جان و مال را نجات می دهد. بدون ابزارهای وحشیانه جنگ، بهتر است همه اهداف ما را محقق کند. دشمن را نیز نجات می دهد. یک کشور مرفه بهتر از شهری غارت شده و روستاهای ویران شده در آتش به من خدمت خواهد کرد.

جی اس. ببخشید، جانشین من، من به یک خائن اعتماد ندارم. Bb. من مراقب خود خواهم بود، اما او را خواهم دید، “T باید از طریق شناسایی باشد. شما در این میان ارتش را آماده نگه دارید، زیرا من باید پادشاه ساکیا را فتح کنم و او را وادار کنم تا فرمانم را انجام دهد.

دعا برای ازدواج با معشوق : پادشاه برمی خیزد و نشان می دهد که دو مشاور او برکنار شده اند. اونا هم بلند میشن جهان هر روز گسترده تر می شود و روح ما با پیشرفت عمومی گسترده تر می شود. عصر جدیدی برای ما طلوع می کند. بیایید همه ما کمک کنیم تا ثمره روزگار را بالغ کنیم.

صحنه دوم [۳۴] [باغ قبل از کاخ پادشاه سودهودانا در قانون اول] یاسودارا (Y) را با خدمتکارش گوپا (G) و راهولا (R) ارائه می‌کند. آن آیه را یک بار دیگر تکرار کنید و سپس درس خود را متوقف می کنیم.

دعا برای ازدواج با معشوق : با نیکی با یک کار بد روبرو شو، با مهربانی دعای معراج برای ازدواج با معشوق بر خشم غلبه کن، با سخاوت طمع را خاموش کن، و دروغ را با قدم زدن در راه حق. Y. اکنون می توانید در باغ بدوید یا با پسر کاپیتان بازی کنید.

ر. مادر، من معتقد نیستم که خوبی همیشه در این زندگی کار می کند. ی. چرا اینطور فکر می کنی؟ ر. چون پسرهای دعا برای خرید ماشین با قیمت خوب خیلی بدی وجود دارند، آنقدر بد که فقط یک شلاق آنها را درمان می کند.

دعا برای ازدواج با معشوق : ای راهولا! ر. واقعاً، مادر، واقعاً. حتی باغبان هم چنین می گوید. شما دعا برای فروش کالا با قیمت بالا باید پسران بد را الگوی خوبی قرار دهید. R. فایده ای ندارد، مادر. آنها بد باقی می مانند من آن را امتحان کرده ام. Y. شما باید صبر داشته باشید.

فایده ای ندارد، مادر. و باغبان می گوید: افعی افعی می ماند. Y. حتی خزندگان سمی را می توان رام کرد. R. بله، اما باغبان ابتدا دندان های نیش آنها را می کشد. دوست داری با افعی بازی کنم؟ هیجان در دروازه. کالا وارد می شود و سربازان گارد او را محاصره دعای ازدواج با معشوق از راه دور می کنند. ر. چه خبر است؟-ای مادر! کالا اوداین برگشت! کالا اوداین (K) در میان نگهبانان ظاهر می شود.

دعا برای ازدواج با معشوق : راهولا به سمت دروازه می دود. آر کالا! به خانه خوش آمدی! دست بده! ک. از صمیم قلب درود بر او پسرم. ر. پدر را دیدی؟ ک. کردم، راهولا. R. همه را به من بگو. ک. به مادر می گویم. ر. بیا پیش مادر. او چندین روز است که منتظر شماست. کالا در مقابل شاهزاده خانم زانو می زند. ی. گوپا، بسته اش را بردارید.

[کنیز بسته بسته خود را می گیرد و به خانه می برد.] چه خبری از شاهزاده سیداتا می آوری؟ ک. من شاهزاده دعا برای بدست اوردن عشق از دست رفته را از جایی به جای دیگر دنبال کردم و آخرین بار او را در نزدیکی بنارس در جنگل اوروولا دیدم. ی. وضعیت سلامتی او چگونه است و آیا برمی گردد؟ ک. احتمالاً سلامت او خوب است، اما او به بازگشت فکر نمی کند – هنوز نه.ای بانوی عزیزم! اگر [۳۶] می توانستی او را ببینی!

دعا برای ازدواج با معشوق : او مثل یک اسکلت لاغر است. می توانستم تمام دنده هایش را بشمارم. ر. چه مشکلی با پدر دارد. ک. او روزه می گیرد. او روزی با یک دانه شاهدانه زندگی می کند.

به آن فکر کنید، یک عدد شاهدانه در روز! اوه، او خواهد مرد! شوهر بیچاره من من باید او را دنبال کنم و به خواسته های او توجه کنم. او به مراقبت محبت آمیز همسرش نیاز دارد. خانه ام را ترک می کنم و دنبالش می روم.

دعا برای ازدواج با معشوق : می توانید به او کمک کنید، شاهزاده خانم؟ او ممکن است آن را دوست نداشته باشد، و راهبان از زنان متنفرند. علاوه بر این، به من گفتند که او دوباره غذا می خورد، هر روز صبح یک فنجان شیر برنج. روزی که من رفتم ظاهرش بهتر شد.

با این حال، او کاملا رنگ پریده بود. ی. هر آنچه از او می دانی به من بگو. من ابتدا به راجاگاها رفتم و در آنجا داستانهای شگفت انگیزی درباره راهب نجیب گوتاما شنیدم.

دعا برای ازدواج با معشوق : همه مردم او را می‌دانستند، او را «حکیم» یا «مونی» و «بودیستا» می‌خواندند. R. این یعنی چه، کالا؟ مردی است که به دنبال بودی است – و بودی روشنگری یا بودا است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =