توسل

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره از راه دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : اما او به آنها گفت [۳۷] “من بودا نیستم، من بودیساتا هستم، به دنبال بودا هستم و مصمم هستم که آن را بیابم.” ی. آیا با افرادی که او را دیدند ملاقات کردید؟ K. در واقع، من انجام دادم. می گویند او شبیه خدا بود.

توسل : این خبر در سرتاسر پایتخت پخش شد و خود پادشاه بیمبیسارا با وزیرانش برای دیدن بودیساتا به بیرون رفت. شاه بیمبیسارا به جایی که غریبه ماند – زیر درخت جنگلی نزدیک یک نهر – آمد و با احترام به او سلام کرد و گفت: “راهب بزرگ، اینجا با من در راجاگاها بمان، می بینم که تو عاقل و شایسته ای. با من زندگی کن در کاخ سلطنتی، مشاور و مشاور من باش.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور

من در حل مشکل هستی تلاش کرده ام و یک بودا خواهم شد.” پادشاه گفت: “پس بشنو ای راهب بزرگ. در جستجوی روشنگری برو و وقتی آن را یافتی به راجاگاها بازگرد.” ی. آیا پادشاه بیمبیسارا اینقدر مذهبی است؟ جاه طلب است.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : تو برای یک دلقک ساخته نشده‌ای، دستانت برای نگه داشتن افسار امپراتوری مناسب است. التماس می‌کنم که اینجا بمان، و از شرف و مرتبه کم نخواهی داشت.» سیداتا پاسخ داد: “نه، بگذار راه خود را در جستجوی روشنگری بروم.

از راه دور

از راه دور : مردم راجاگاها چه گفتند؟ هنگامی که شاهزاده سیداتها به راجاگاها آمد، هیجان زیادی در شهر ایجاد کرد. هرگز فردی با چنین ظاهر نجیبی دیده نشده بود و جمعیت به سوی او هجوم آوردند. آنها فکر کردند که او یک بودا است و به عنوان یک بودا به او سلام کردند.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : همانطور که معلوم است او یک جنگجو و یک فاتح است; اما این همه چیز نیست. او می‌خواهد بزرگترین پادشاه در تمام اعصار باشد و تمام رویدادهای بزرگ تحت حکومت او اتفاق می‌افتد. این است که او به بودیساتا گفت: “در جوانی پنج آرزو کردم و آنها این بود: دعا کردم تاجدار شوم. بودا، مبارک، در حالی که من پادشاه هستم، بر روی زمین ظاهر شود، و باشد که او به پادشاهی من بیاید.

این دومین آرزوی من بود، و در حالی که به شما خیره می شوم، می دانم که برآورده خواهد شد. بودا مبارک باد و به او ادای احترام کن، این سومین آرزوی من بود، چهارمین آرزوی من این بود که خدای تبارک و تعالی این آموزه را به من موعظه کند، و پنجمین و بزرگترین آرزوی من این بود.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : باشد که آموزه را بفهمم. ای راهب بزرگ، وقتی بودا شدی، برگرد و این آموزه را به من موعظه کن و مرا به عنوان شاگرد خود بپذیر.» و سیداتا از راجاگاها به کجا رفت؟ او از فیلسوفان بزرگ آرادا و اودراکا دیدن کرد، اما از نظریات آنها رضایتی نداشت. پس به اوروولا که در آن زاهدان زندگی می کنند رفت. او هرگز روشنگری نخواهد یافت ک. با سرعتی که الان داره میره زیاد تحمل نمیکنه. ممکن است یک ماه دیگر زنده نباشد.

قابل تاسف است باید او را می دیدی آن جوان زیبا در آخرین مرحله اش مثل یک مصرف کننده دعای معراج برای ازدواج با معشوق به نظر می رسد. جرات نداشتم نظرم را بگویم. شاهزاده خانم [۴۰] این خبر غم انگیز را نمی داد. V. خیلی بد. بسیار ناامید کننده به نظر می رسد. K. من نمی بینم که شاهزاده چگونه می تواند زنده بماند. V. ایده این روزه ها چیست؟ ک- این گوشه نشینان پارسا معتقدند که نفس در بدن محبوس است و حواس دروازه های زندان است.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : آنها می خواهند روح را آزاد کنند، و بسیاری از آنها رؤیاهایی را مشاهده می کنند، اما سیداتا به نظر می رسد شک دارد که آیا مقدسین اوروولا در مسیر درست حرکت می کنند یا خیر. در واقع او وجود خود را انکار می کند. V. من می دانم که او این کار را می کند.

نظرات او را باید حکمت صرفاً انسانی تلقی کرد. همانطور که حواس لمس انگشت، لمس چشم، لمس گوش، لمس بینی و زبان هستند، ذهن نیز برای او لمس فکری صرف است. او ادعا کرد که ذهن از طریق همکاری حواس سرچشمه می گیرد. ک. شاگردانش دعای عاشق کردن یک مرد از راه دور شروع به جدا شدن از او می کنند. V. درست است. آنها باید خیلی وقت پیش این کار را می کردند. من همیشه می گفتم که سیداتا کافر است.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : او ایمان را نادیده می گیرد و بیش از حد به مشاهدات و استدلال خود تکیه می کند. او بیش از حد منفی‌گرا، بیش از حد پوچ‌گرا است و تلاش او برای بودا شدن با شکستی غم‌انگیز خاتمه خواهد یافت. حیف شد قربان. او مطمئناً در پی یافتن حقیقت است – حقیقت واقعی، نه آنچه کاهنان می‌گویند و نه وداها اعلام می‌کنند، بلکه حقیقت، حقیقت قابل اثبات[۴۱]. V. بله تقصیر دعا برای نجات از دوراهی و تصمیم گیری درست اوست.

وقتی پادشاه با شما صحبت می کند همه چیز را به او بگویید، ناامید بودن وضعیت او را توضیح دهید. پادشاه باید حقایق را بداند. ویساخا به کاخ بازنشسته می شود. ک. [با صدای آهسته صدا می زند] گوپا، گوپا! [گوپا از پشت بوته ظاهر دعا برای فروش ماشین با قیمت بالا می شود.] ک. [به کنار] می دانستم که دور نخواهد بود. G. چه می خواهید؟ K. من می خواهم با شما صحبت کنم. G. خب؟ ک. اجازه دهید روز ازدواج خود را تعیین کنیم.

دعا برای ازدواج با معشوق از راه دور : من اهمیتی برای ازدواج با شما ندارم – هنوز. ک. من یک بوسه می خواهم، گوپا. G. شما نباید آن را داشته باشید! ک. من کاپیلااتو را ترک خواهم کرد و به بودیساتا باز خواهم گشت. ز. او به شما خواهد گفت که دعای فروش خانه فوری از راه دور یک جوان نباید یک دختر را ببوسد. K. این قانون فقط برای راهبان صادق است. ز. برو و راهب شو. سپس برای شما اعمال می شود.

اگر همه راهب شوند، دنیا از بین خواهد رفت. ز. اولاً شما همه نیستید و ثانیاً اگر همه دنیا سعی کنند [۴۲] تقدیس شوند، نعمتی نیست؟ K. Pshaw! بشر از کاست ها و حرفه های مختلف، از سربازان و بازرگانان، از دهقانان و صنعتگران و معلمان تشکیل شده است. انسان مانند بدنی است که دارای اندام های گوناگون، سر و دست، پا و سینه و گردن است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =