توسل

دعای ازدواج با معشوق از راه دور

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای ازدواج با معشوق از راه دور , رسانه توسل ( جهت مشاوره از راه دور و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای ازدواج با معشوق از راه دور : بودیساتا در آرزوی حالت مبارک نیروانا است و وقتی آن را پیدا کرد آرام و بدون اشتیاق خواهد بود. او به عنوان یک خدا در میان مردم روی زمین راه خواهد رفت. هیچ احساسی آرامش ذهن او را مختل نخواهد کرد و شادی برهما بزرگ در مقایسه با سعادت بیکران بودایی او هیچ خواهد بود.

توسل : ناندا، دختر چوپان، دختر بسیار زیبایی است. اون هم مثل تو خوشگله او است، – خب، گونه‌هایش از گونه‌های تو گلگون‌تر هستند. قدش کمی بلندتر است و وقتی گاو را می دوشید بسیار برازنده است. چوپان به کمک نیاز دارد.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور

یک لحظه بیشتر بمان! ز. من وقت ندارم. [خروج.] ک. می‌دانستم که می‌آید، و او بسیار زیباتر از ناندا است. ناندا یک زن روستایی خوش اخلاق است، دختری خوشرو، اما گوپا به اندازه یک شاهزاده خانم [۴۳] است.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : مطمئنم دوست دارد داماد داشته باشد. راهولا وارد می شود. آر گوپا! مادر تو را می خواهد G. [به سرعت K. را می بوسد] این یک بوسه است، اما شما باید Nanda را فراموش کنید.

از راه دور

از راه دور : مردی که فقط سر بود نمی توانست زندگی کند، و اگر بشر فقط از بوداها تشکیل می شد، ما از گرسنگی می میریم. ما به بودا نیاز داریم، اما باید صاحب خانه هم باشد. حالا سریع مرا ببوس او خرخر می کند. ک. اگر مرا نبوسید، به جنگل اوروولا برمی گردم.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : او را می پرستم، اما حسادتش نمی کنم. من آرزوی خوشبختی یک خدا را ندارم. من مردی دعای معراج برای ازدواج با معشوق هستم با عیوب انسانی و آرزوهای انسانی. من از خوشبختی و رنج یک مرد راضی هستم. از آنجایی که من از عشق گوپا اطمینان دارم.

برای نیروانا اهمیتی نمی دهم. فکر می کنم این دنیا به اندازه کافی برای من دعا برای جذب عشق از راه دور خوب است. V. [مثل یک جاسوس به اطراف نگاه می کند.] چقدر این قصر آرام است، اما من می بینم که ابرهای جنگ بر بام هایش می چرخند. طوفان با شدتی ناگهانی بر سر این مردم بی‌آزار بی‌آزار خواهد شکست.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : وای بر آنها که عذابشان قطعی است. مقاومت ناامید در برابر نیروهای عظیم بیمبیسارا دعا برای برگشت عشق از راه دور تسلیم می شود. – و یاسودهارای بیچاره چه خواهد شد؟ – من او را خیلی دوست دارم.

هنوز هم ممکن است او را از تباهی مردمش نجات دهم. یک شاهزاده خانم، شیرین و نجیب، و خودش از یک خانه سلطنتی باستانی است. اما من از آن راهولای جوان متنفرم. هر چه باشد، نقشه های عمیق من سرعت می گیرد و از عذاب اربابم دعای سریع الاجابه برای فروش خانه از راه دور سود خواهم برد.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : شبانه شوپن. اپوس ۳۷، شماره ۲.] [پرده] صحنه سوم. [تاریکی صحنه را می پوشاند. رعد و برق و رعد و برق دور. کم کم دوباره روشن می شود و صحنه اتاق خواب یاسودهارا نمایان دعا برای افزایش محبت از راه دور می شود. تمام تجملات حذف شده است.

او روی یک تشک روی زمین می خوابد، راهولا در رختخواب.] ر. مادر! مادر! ی. بخواب پسرم، نزدیک نیمه شب است. R. مرا بلند کن، مادر. یاسودهارا راهولا را بلند می کند. ر. چرا روی زمین میخوابی مادر؟ Y. چون پدر این کار را می کند.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : بگذار روی مبلت دراز بکشم، باید بخوابی. R. بیشتر از پدر بگو. Y. من فردا. آر. حالا بگو. آیا پدر پادشاه است؟ ی. نه پسرم. اما او قرار است پادشاهی را تأسیس کند. R. آیا او پادشاه آن خواهد شد؟ پسر من نمی دانم، اما پادشاهی او مانند سایر پادشاهی ها نخواهد بود.

این پادشاهی حقیقت خواهد بود – یک پادشاهی روحانی، یک پادشاهی عدالت. R. آیا پدر ثروتمند است؟ Y. او ثروت را تحقیر می کند. R. چرا او؟ او به دنبال ثروت های دیگر است، ثروت دین، ذهن، روح.[۴۵] R. آیا او آنها را پیدا کرد؟ Y. من معتقدم که او این کار را کرد. R. او اخبار را از طریق کالا Udayin برای شما ارسال می کند.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : نه، راهولا، من کالا عداین را به بیرون می فرستم تا او را تماشا کند و وقتی کالا برمی گردد آنچه را که دیده و شنیده به من می گوید. کالا با پدر صحبت نمی کند. ر. چرا کالا با پدر صحبت نمی کند؟ ی. پدربزرگ او را منع کرد. وقتی دواداتا و آناندا را فرستادیم، آنها به زندگی یک گوشه نشین وابسته شدند. آنها به پدر پیوستند و دیگر برنگشتند.

اما کالا راهب نمی شود. R. اما این بار او با پدر صحبت خواهد کرد. Y. شما از کجا می دانید؟ R. شنیدم که پدربزرگ به او پیشنهاد داد. او به او چه پیشنهادی داد؟ ر. به کالا گفت که باید به پدر بگوید به ما سر بزن. او به سختی می تواند شادی خود را پنهان کند. ی. شنیدی که پدربزرگ اینطور گفت؟ ر. کردم، مادر. پدربزرگ گفت که پیر شد و قبل از مرگ می خواست دوباره پسرش را ببیند.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : چرا! آیا او واقعاً چنین گفت؟ R. او انجام داد. اوه پسر عزیزم، پس او را هم خواهی دید. ر. مردم می گویند که او بودا خواهد بود.[۴۶] بله، پسرم، برخی می گویند او یک بودا خواهد بود و برخی دیگر در آن شک دارند. ر. مادر، بودا چیست؟ ی. بودا مردی است که حقیقت را یافته است.

چگونه یک مرد حقیقت را می یابد؟ Y. با روشنگری. او باید علت شر را دریابد. ر. چرا باید علت شر را دریابد؟ ی. او به مردم می آموزد که چگونه از شر اجتناب کنند. ر. آیا پدر علت شر را یافته است؟ ی. کالا اوداین می گوید که دارد. ر. علت شر چیست؟ ی. پدر می گوید که خودخواهی عامل بدی است و خودخواهی از اعتقاد به نفس ناشی می شود.

دعای ازدواج با معشوق از راه دور : خود؟ بله، خود! انسان قاعدتاً معتقد است که خود است. R. چی؟ یک خود؟ بله، موجودی به تنهایی که فقط برای خودش زندگی می کند و فکر نفس او را خودخواه می کند. و خودخواهی همه بدی ها را به وجود می آورد.

من این را باور دارم، مادر. ی. پدر می گوید خود وجود ندارد، این خود یک توهم است. R. این به چه معناست؟ ی. یعنی ما موجودات جدا نیستیم.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =