توسل

دعا برای دوست یابی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای دوست یابی , رسانه توسل ( جهت مشاوره یابی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای دوست یابی : لباس یکی از پست ترین زنان را پوشید و سبد را بالای سرش گرفت و از شهر خارج شد. او از دروازه جنوبی شهر را ترک کرد و بدون توجه نگهبانان به داخل کشور رفت.

توسل : ملکه با رفتن به فاصله معینی از محل، نمی دانست قدم های خود را به کدام سمت هدایت کند. او در گرمای روز در یک دز می نشست. در حالی که در زیارت بود، به کشور تسامپا، جایی که برخی از بستگانش در آن زندگی می کردند.

دعا برای دوست یابی

فکر کرد و تصمیم گرفت به آنجا برود. او شروع به پرس و جو از مردمی کرد که با رعایت مسیری که باید طی کند، عبور می کردند. در این مدت ناگهان توجه یک نات با الهام فرالاونگ که در شکم ملکه بود به موقعیت غم انگیزی که مادرش در آن قرار داشت جلب شد.

دعا برای دوست یابی : کالسکه در کنار جاده او نزدیک دزیت آمد و ملکه را دعوت کرد تا از کالسکه اش بالا برود و به او اطمینان داد که او را به سلامت به تسامپا خواهد رساند. پیشنهاد پذیرفته شد. از آنجایی که ملکه بسیار پیشرفت کرده بود، در سوار شدن به وسیله نقلیه با مشکل مواجه شد.

یابی

یابی : نبردی در گرفت که در آن پادشاه کشته شد و پل دزانکا بر تخت نشست. ملکه که باردار بود با شنیدن خبر چنین فاجعه ای به خزانه رفت و چند زیور از خالص ترین طلا و با ارزش ترین سنگ های قیمتی برداشت و تمام آن را در سبدی گذاشت. سپس برنج را پهن کرد تا گنج را بپوشاند و پارچه ای کهنه و کثیف را روی دهانه سبد پهن کرد.

زمانی که آن قسمت از زمین که روی آن ایستاده بود ناگهان متورم شد و تا سطح کالسکه بالا رفت. ملکه سوار ارابه شد و آنها رفتند.در طول شب آنها به مکانی زیبا نزدیک به محله تسامپا رسیدند. ملکه با عجله پیاده شد.

راهنمای آسمانی او به او دستور داد تا قبل از اینکه به شهر برود تا سپیده دم صبر کند و به مقر توادینتا بازگردد. در همان شب، یک پونه معروف با حضور پانصد تن از شاگردانش، در ساعت دیرهنگام شهر را ترک کرده بود تا زیر نور مهتاب قدم بزند و از خنکای شب و حمام کردن در رودخانه لذت ببرد.

پامائوکا، زیرا نام پونها چنین است، به طور اتفاقی به همان مکانی که ملکه در آن نشسته دعا برای فروش کالا و جذب مشتری بود آمد. شاگردانش به پیاده روی خود ادامه دادند و به ساحل رودخانه رفتند. او پر از جوانی و زیبایی ظاهر شد.

اما به فضیلت فرالاونگ، پونا می‌دانست که او در خانواده است و فرزندی که به دنیا می‌آورد یک فرالاونگ است. پامائوکا به تنهایی به ملکه نزدیک شد و از او خواست که هیچ ترسی نداشته باشد. که به او مانند خواهرش نگاه می کرد.

ملکه تمام مشخصات مصیبت خود را به او گفت.[۱۶۹] پونای بزرگ که با دلسوزی حرکت کرد، تصمیم گرفت حامی و محافظ او شود. در همان زمان به او توصیه کرد که بگوید برادرش است و وقتی شاگردانش برگردند، به نشانه احساس لطیفی که در ملاقات با او احساس کرد، اشک بریزد.

پس از تنظیم همه چیز، پامائوکا شاگردانش را صدا کرد و به آنها گفت که از یافتن خواهرش که سال ها دعا برای عشق رفته پیش از او جدا شده بود، چقدر خوشحال است. در همین حال به آنها دستور داد تا او را به خانه اش ببرند و او را به مراقبت ویژه همسرش توصیه کرد.

و اما او پس از وضو گرفتن معمول به زودی برمی گشت. ملکه در خانه پونه مورد استقبال قرار گرفت و با بیشترین دقت و مهربانی با آنها رفتار شد. مدتی پس از تولد فرزندی زیبا که شبیه مجسمه ای از طلا بود. آنها نام را به او دادند. او که به سنین کودکی رسیده بود.

روزی با پسران هم سن و سال خود بازی می کرد که به طعنه او را پسر بیوه نامیدند. این تمسخرهای شدید دعایی برای دوست یابی باعث شد که او از مادرش بخواهد که نام پدرش را برای او فاش کند.

در آن زمان بود که نویسنده تولد خود را شناخت. پامائوکا تمام علوم شناخته شده در آن روزها مانند پزشکی، ریاضیات و … را به او آموخت تصمیم گرفت که خود را وقف تجارت کند و از این طریق ابزارهای کافی برای تسخیر مجدد تاج و تخت اجدادش به دست آورد.

او با بخشی از گنجینه ای که مادرش با خود آورده بود، در موقعیتی قرار گرفت که با چند تاجر دیگر کشتی دعا برای فروش سریع منزل را تجهیز کرد. او تصمیم گرفت به سمت مکانی به نام حرکت کند. او به ندرت دو روز بود که در دریا بود که طوفان بزرگی شروع شد.

کشتی، پس از مدتی ایستادن در برابر موج های خروشان و خروشان، سرانجام تسلیم شد و تکه تکه شد. همه خدمه و مسافران بالغ بر ۷۰۰ نفر بدون این که کمترین تلاشی برای نجات خود انجام دهند به طرز بدی در دریا جان باختند.

برعکس، فرالاونگ ما، [۱۷۰] برعکس، انتهای یک چوب را به دست گرفت، با تمام قدرت خود شنا دعا برای تبدیل عشق یک طرفه به دوطرفه کرد و مصمم شد تا آخرین لحظه با ناملایمات مبارزه کند. تلاش های چند روزه او توانا بود. سرانجام دختری از ناتس که وظیفه اش مراقبت از دریا بود، رفتار سخاوتمندانه و شجاعانه او را دید.

به او رحم کرد و به کمک او آمد. نوعی دیالوگ بین او و دنبال شد. دومی شجاعت و هدف قاطع خود را نشان داد. اولی تصمیم مصمم تر او را تحسین می کرد. تصمیم گرفت او را از موقعیت خطرناک نجات دهد.

او را در آغوش گرفت و طبق میلش به کشور میتیلا، در باغ درختان انبه برد و او را روی همان سنگ جدولی که اجدادش عادت داشتند با همراهان متعدد در آنجا لذت ببرند، گذاشت. . بلافاصله به خواب رفت. دختر ناتس که به نات، نگهبان محل، دستور داد تا مراقب شاهزاده باشد.

به صندلی سعادتمند خود بازگشت. درست در روزی که کشتی غرق شد، حاکم میتیلا درگذشت و یک دختر به نام تیوالی از خود بر جای گذاشت. قبل از تسلیم روح و صعود به کرسی های ناتس، پادشاه به وزرای خود دستور داده بود که در حضور او باشند.

به آنها دستور داده بود که مردی را برای شوهر دخترش انتخاب کنند که از نظر زیبایی و استحکام بدنش قابل توجه باشد. و همچنین با دقت و نفوذ ذهن او. او می‌توانست کمان عظیمی را خم و باز کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 12 =