توسل

دعا برای طول عمر پدر و مادر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای طول عمر پدر و مادر , رسانه توسل ( جهت مشاوره مادر و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای طول عمر پدر و مادر : و وقتی شب در آغوش همدیگر محبوس شده بودند، برای استراحت فرو می روند، قلبشان به قلب می تپد، افکارشان تماماً معصومانه و اعتماد و عشق، تقریباً به نظر می رسید که زمان بی حس و حال عقب مانده است.

توسل : اما وقتی یک شب خوابیدند، یک رویای آشفته شاهزاده را پریشان کرد. او در خواب دید که یکی می آید، جوان و زیبا مانند یاسودهارای شیرین، اما پوشیده از علف های هرز بیوه، و در آغوش او، کودکی بی جان که گریه می کند: “قادرترین شاهزاده! ای شوهرم و فرزندم را به من بازگردان!” اما او فقط می توانست بگوید “افسوس! روح بیچاره!” و از خواب غفلت کرد و فریاد زد: افسوس! که یاسودهارای شیرین را از خواب بیدار کرد.

دعا برای طول عمر پدر و مادر

که پرسید: “عشق من چیست؟” شاهزاده پاسخ داد: “فقط یک رویای پریشان”، اما با این حال احساس کرد که او می لرزد، و پیشانی پریشان او را بوسید و نوازش کرد و دوباره او را به خوابی آرام آرام کرد. و سپس یک بار دیگر او خواب دید – یک رویای دلپذیر. او در خواب دید که موسیقی عجیبی شنیده است.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : جزر و مد خود را چرخاند و دوران طلایی را با تمام آرامش و شادی‌اش به ارمغان آورد، و والدین اول ما، پیش از آمدن وسوسه‌گر، در بهشت ​​آرام می‌گرفتند.

مادر

مادر : عشق، و اکنون که عمیق‌ترین خواسته‌های تامین‌شده، نیاز به یکی برای به اشتراک گذاشتن هر فکر درونی، که همدردی‌اش بتواند هر باهوشی را آرام کند، که حضور، مراقبت و لمس محبت‌آمیزش می‌تواند قصر یا فروتن‌ترین کلبه خانه را بسازد، زندگی‌اش گرد به نظر می‌رسید. ، کامل، کامل، کامل. و با گذشتن روزها شاد بودند.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : ملایم و شیرین. او فقط بار آن را گرفت: “آرام، آرام باش!” و بعد فکر کرد نوری را دور دید، و آنجا جایی که همه چیز در آن آرامش و استراحت بود، و بیداری آهی کشید تا همه آن را یک رویا ببیند. چرا به دنیا آمده ایم تا این دور کوچک را بپیماییم، زندگی کنیم.

عشق بورزیم، رنج بکشیم، غمگین باشیم، بمیریم؟ چرا جوان ها مانند گل های مزرعه شکوفا می شوند تا پژمرده شوند؟ چرا قوی ها مثل علف های چیده شده بریده می شوند؟ چرا من مانده ام که گویی مرگ فراموش شده است، اینجا تنها مانده ام، تنه ای بی برگ و بی ثمر؟ آیا مرگ پایان است یا آنچه پس از مرگ می آید؟ اغلب وقتی عمیق‌ترین خواب دنیا را می‌بندد.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : به نظر می‌رسد مرده‌ها هنوز زندگی می‌کنند، در حالی که زندگی از بین می‌رود. و وقتی تنها می نشینم و اشتیاق نور دارم، پرده به نظر برداشته می شود، و انگار دنیایی از زندگی و نور و آرامش و استراحت را می بینم، نه بیماری، نه گناه و نه غم، نه درد و نه مرگ، نه نوزادی درمانده و نه سن ناامید. اما ما سودراهای بیچاره نمی‌توانیم بفهمیم- با این دعای سلامتی و طول عمر مادر حال از اولین خاطره‌ام شنیده‌ام که روزی باید چراغی از این تپه بپرد.

نه فقط برای برهمن‌ها، بلکه برای همه. و وقتی بچه بودی، حکیمی را دیدم که در برابر تو تعظیم کرد و تو را آن نور خواند. ای شاهزاده بزرگوار و توانا! بگذار نور تو بدرخشد، که مردم دیگر در ناامیدی تاریک دست نزنند!» او صحبت کرد و خسته روی زمین فرو رفت. آنها دعا برای بچه دار شدن دوقلو به آرامی او را بلند کردند، اما جانش فرار کرد.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : شاهزاده کیفی پر به یکی داد و گفت: «بگذار انبوه او نه چوب صندل و نه نشانی از زندگی را به خوبی سپری کرده بود.» و زمانی که زمان مناسبی گذشت، او را از آنجا بیرون آوردند و او را روی آن کاناپه ای گذاشتند دعای طول عمر پدر و مادر که همه راحت می خوابند، نیمی از آنها را در گل هایی پنهان کردند که بچه های دوست داشتنی آورده بودند، لبخندی. هنوز بر لبان سرد و آرام او باقی مانده است.

گویی تازه طعم بوسه گونگا را چشیده اند، به زودی توسط شعله های آتش مشتاق بوسیده می شوند. درست دعا برای بچه دار شدن دوقلو دختر در آن زمان دو برهمن باشکوه با غرور رد شدند- از آن طرف گذشتند و ردای خود را جمع کردند تا از آلودگی ها دوری کنند. لمس کنید، و در حال عبور گفت: “شاهزاده با سودرا مثل دوست با دوست صحبت می کند.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : اما خرد با سال ها به دست می آید.” ساکت و متفکر سپس به خانه برگشتند، شاهزاده عمیقاً در فکر کلمات پیرمرد بود: “پرده برداشته شد و به نظر می رسد که من دنیایی از زندگی و نور و آرامش و استراحت را می بینم. ای اگر آن دعا سریع الاجابه برای فروش کالا حجاب فقط برای من برمی داشت، راز زندگی توضیح می داد.» در حالی که از خیابان های بی وقفه عبور می کردند.

به دنبال دوری از جمعیت شلوغ و بی فکر بودند، آن کلمات دیگر مانند صدای زنگ وظیفه هنوز در گوشش زنگ می زد: بگذار نور تو بدرخشد، که انسان‌ها دیگر در ناامیدی تاریک دست و پا نزنند.» – افکار غمگین قدیمی که مدت‌ها با شادی‌های گذرا کنترل می‌شدند، غلت می‌زدند و می‌چرخیدند، روح پریشان او را در نوردیدند – چون آب‌های فرورفته که سدهای خود را شکسته، دره‌ها را فرو می‌برند.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : و دشت ها را غرق کن. درست در آن زمان صدایی کهنسال و خشمگین فریاد زد: “ای کمک! جواهرات و طلاهایم را دزدیده‌اند!» و از میان راه از یک گودال بدبخت پیرمردی آمد که همه از او نفرت داشتند و همه از او دوری می‌کردند، زندگی‌اش در احتکار طلای بلااستفاده، آسیاب کردن فقرا، بلعیدن خانه‌های بیوه‌ها و تغذیه بیمار بود.

مریض، از اشتیاق نجات، چشمان فرو رفته اش از خشم و طمع برق می زد و وقتی شاهزاده پرسید که چه چیزی او را آزار می دهد: “مشکل کافی است”، او گفت: “پسرانم فرار کردند، زیرا من در کرایه های خوش طعم و ثروتمند هدر نمی دهم. پوشاک تمام جانم را نجات داده است و تمام جواهرات و تمام طلاهایم را گرفته است.

دعا برای طول عمر پدر و مادر : ای کاش هر دو مرده جلوی صورت من دراز کشیده بودند! ای جواهرات گرانبها! ای طلای محبوب!” شاهزاده ، درمانده از تسکین ، ناامید از درمان این زنگار و سرطان روح ، گذشت ، قلبش پر از ترحم همه جانبه شد. “ای راز عمیق زندگی!” فریاد زد: “چرا چنین می کنی؟ ارواح در بدن انسان ها ساکن هستند – برای گرگ های درنده یا خوک های حریص مناسب است! درست در آستانه مرگ، لعنت بر گوشت و خون او به خاطر طمع دزدی که از او به ارث رسیده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =