توسل

دعا برای طول عمر فرزندان

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای طول عمر فرزندان , رسانه توسل ( جهت مشاوره فرزندان و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای طول عمر فرزندان : با دستی مجلل، غنی ترین جواهرات را بر جمعیت مشتاقی که آنها را گرفتار می کردند، می پراکند. همانطور که آنها سقوط کردند. اما به زودی ناپدید شد، و او تپه ای ناهموار و تاریک، صخره ای تاج دار و طاس و برهنه را دید، و در آنجا شاهزاده را دید که تنها زانو زده بود، با روزه های ظالمانه تا استخوان هایش به پوست می چسبد.

توسل : و در چشمان فرو رفته اش سوسو هولناک چراغ زندگی را می درخشید تا اینکه بسته شدند و بر زمین فرو رفت، گویی در حال مرگ یا در غم و اندوه مرگبار. و سپس تپه به سمت دشتی در حال گسترش فرو رفت، فراتر از چشم‌انداز تیزبین امتداد یافت، پوشیده از انبوهی به اندازه شن‌های اقیانوس یا برگ‌های جنگلی پاییزی. و سوار بر فیل غول پیکر، سفید مانند برف های روی قله های هیمالیا، شاهزاده در حالت سلطنتی از میان آنها عبور کرد.

دعا برای طول عمر فرزندان

و همانطور که در امتداد حرکت می کرد فریادی شنید که برخاسته و متورم می شود، مانند صدای نیرومند آب های بسیاری که در ساحل می شکند. : “سلام! چاکراوارتین بزرگ، پادشاه شاهان! درود! پادشاه عدالت! درود! شاهزاده صلح!” خواب های عجیب! زادگاه آنها کجاست – خانه آنها کجاست؟ سبک‌تر از کف بر روی موج تاج‌دار، گذرنده‌تر از سایه‌های ابر در حال گذر، آن‌ها از جوهری چنان خارق‌العاده ساخته شده‌اند.

دعا برای طول عمر فرزندان : که به سرعت شکل‌های ناپایدار خود را تغییر می‌دهند – حالا بزرگ‌تر از مناظر بینایی بیداری، اکنون غریب‌تر از وحشی‌ترین تظاهرهای تخیلی، و اکنون آنقدر تلخ و وحشتناک که وجدان سخت را از خواب گناه شروع می کنند.در لشکرها می آیند، سربازان دور می شوند، با عصای جادویی به وجود می آیند، هدف عمیقی از روح، شادی یا غم پنهان، گناه یا ترس – یا بهتر است.

فرزندان

فرزندان : گویی از ترس از دست او با عجله گریخت. سپس در خواب دید که پسرش را در لباس های پاره پوشیده دید که از سودرا برای نان روزانه اش التماس می کند. دوباره در خواب دید که برج باستانی را دید که در عبادت بارها زانو زده بود، برخاسته و می درخشید، در لباس نور زنده، و بر فراز آن شاهزاده ای که از عشق می درخشید.

دعا برای طول عمر فرزندان : همانطور که خردمندان قدیم معتقد بودند، به وجود آمده توسط یک مهمان بهشتی برای تسکین، هشدار دادن، دستور دادن یا ترساندن. رویاهای عجیب در شب و افکار پریشان در روز شاهزاده را پریشان کنید و خواب آرام را از بین ببرید. او در خواب دید که تاریکی، مرئی و متراکم، آسمان ها را کفن کرده و زمین را می اندیشد، که هیچی بی پرتو، بی شکل و خالی اش خونش را خمیده و چشمانش را به درد آورده است.

وقتی ناگهان از بیرون این خلأ خالی ابری که با نور طلایی می درخشید با بادهای ملایم و مملو از عطرهای شیرین به بار نشست، شیرین تر از فصل بهار روی این زمین. ابر درست از بالای سرش گذشت، و او هزاران چهره کروبی را دید که به پایین نگاه می‌کردند، شیرینی چون راهولا، رها از لکه‌های زمینی. چنین چهره هایی با قلم موی فانی هرگز نمی توانست نقاشی کند – رافائل مجذوب شده بود.

دعا برای طول عمر فرزندان : که چنین چهره هایی را نمی دید. اما هنوز تاریکی بیرونی نزدیک بود، و همیشه دستی استخوانی به بیرون می‌تابید تا صورت چند کروبی را ببرد. سپس در خواب دید که زمینی وسیع و دلپذیر را دید، با شهرها، باغ ها، نخلستان ها دعا برای طول عمر شوهر و مزارع پربار، جایی که گل های تغذیه شده از زنبور، میوه های رسیده را نیمه پنهان می کنند. و نسیم های تند برگ های لرزان را به هم می زند، و بسیاری از پرندگان شیرین ترین ملودی را می سازند.

اما در حاشیه دره ای سیاه مانند شب، که همیشه از اعماق بی آفتاب خود استفراغ می کند، ابرهای چرخان بزرگی از دود خفه کننده، سیاه تر از پنهان کردن سر سوزان ایتنا، سیاه تر از بالای دریاچه Avernus آویزان شد. هیچ پرنده ای نمی توانست بالای دودهای دعا برای فروش خانه کشنده اش پرواز کند. عقاب‌ها روی پینی‌های خستگی‌ناپذیر که به سمت بالا کشیده شده‌اند، در دایره‌های گسترده‌تر که به سمت خورشید طلوع می‌کنند.

دعا برای طول عمر فرزندان : در نزدیکی بازدم‌هایش می‌روند، سقوط می‌کنند، همانطور که ریزش در دریای خاموش دعا برای ضربه مغزی فرو می‌رود. و شیرهایی که بر طعمه های شاخدار خود می جوشند، بی حرکت و بی جان روی لبه مرگبارش فرو می روند. فقط زوزه ی تاسف بار شغال شنیده می شود تا سکون و خواب ابدی اش را بشکند. او توسط قدرتی نادیده به لبه این دره تاریک کشیده شد.

بادی که مغزش ابرها را سوراخ کرد، و از درون، پایین، منظره‌ای را دید که موهایش را سیخ کرده، پیشانی‌اش را با قطرات دعا برای طول عمر عزیزان یخ زده و خونش را سرد کرد. تختی رفیع را دید، سیاه‌تر از جت، اما می‌درخشید با نوری عجیب و وحشتناک که باعث شد چشم‌های نابینا و خیره‌شده‌اش را تحت الشعاع قرار دهد، و بر آن تخت شکلی وحشتناک نشست که اسکلت انسانی غول‌پیکر به نظر می‌رسید.

دعا برای طول عمر فرزندان : اما در حال حرکت وحشتناک و سریع. همانطور که رعد و برق، کشتار قبل از غلتیدن رعد و برق. جمجمه بی گوشتش روی تاجی ظاهری بود، در حالی که از حدقه های فرورفته اش مثل زغال های آتش یا چشم های ریحان خیره می شد، و دعا برای سلامتی و طول عمر فرزندان از دست استخوانی اش هر لحظه دارت های اشتباهی پرواز می کرد که برای سوراخ کردن و کشتن، شیرخوار را در آغوش مادرش سوراخ می کرد.

مادر وقتی نفس فرزند اولش را احساس می کند، سوراخ کردن پدر در خانه شادش، سوراخ کردن عاشقی که طعم اولین بوسه عشق را می چشد، شکست خورده را سوراخ می کند وقتی پرچم هایش می افتد، سوراخ پیروز را در میان فریادهای پیروزمندانه، سوراخ کردن پادشاه توانا بر روی او. تخت پادشاهی؛ در حالی که از سرو بلندی که در نزدیکی رشد می کند.

دعا برای طول عمر فرزندان : هر بیماری که گوشت ضعیف وارث آن است، مانند کرکس های درنده پرواز هر تیر را تماشا می کنند، و به سرعت مانند فکر بر بال های کلاغ می چرخد ​​تا قربانی زخمی و خراشیده را به داخل بیاورند – همانطور که شکارچیان آموزش دیده هدف ارباب خود را مشخص می کنند. ، سپس پرواز کنید تا معدن زخمی را به خانه بیاورید. در همین حال، بوی تعفن خفه‌کننده‌ای از پایین برمی‌خاست – از میدان جنگی که در آن ملت‌ها به هم می‌رسیدند.

صفوف آتشین دلاوران زنده می‌جنگیدند، اکنون غذای کرکس‌ها که سرد و پست می‌سازند- و استخوان‌های سفیدکننده در همه جا پراکنده بودند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =