توسل

دعای باطل شدن طلسم صوتی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

طلسم نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعای باطل شدن طلسم صوتی , رسانه توسل ( جهت مشاوره صوتی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای باطل شدن طلسم صوتی : ذهن از ابتدا آماده رها شدن است. اگر چیزی برای آموختن وجود ندارد، پس چه چیزی تدریس کرد؟ به نظر می رسد که پاسخ این است که از جستجو دست بردارید، زیرا تنها در این صورت خرد می آید.

توسل : علاوه بر این، مطالعه دکترین عدم وابستگی، شما را در موقعیت سازش‌آوری قرار می‌دهد که به خود عدم دلبستگی وابسته شوید. اگر شما دانش‌آموزان راه می‌خواهید بودا شوید.

دعای باطل شدن طلسم صوتی

چرا از من کپی نمی‌کنند و هر فکری را که انگار چیزی نیست، یا انگار تکه‌ای از چوب پوسیده، سنگ یا خاکستر سرد یک آتش مرده است، از من کپی نمی‌کنند؟ یا در غیر این صورت، صرفاً با دادن هر گونه پاسخ مختصری که برای هر موقعیت مناسب است؟۲۶ آخرین توصیه های او توسط پی هسیو سازماندهی شد و در فهرست زیر خلاصه شد و به عنوان پاسخ هوانگ پو به این سؤال گزارش شد که او باید چه راهنمایی برای کسانی که پیدا کردند ارائه کند. تدریس او دشوار است من چیزی برای ارائه ندارم.

دعای باطل شدن طلسم صوتی : نیازی به مطالعه آموزه‌ها ندارید، بلکه فقط یاد بگیرید که چگونه از جست‌وجوی و دلبستگی به هر چیزی اجتناب کنید. رها کردن از همه چیز دارما است، و کسی که این را می‌فهمد، بودا است، اما کنار گذاشتن تمام توهمات، دارمایی را باقی نمی‌گذارد که بتوان بر آن تکیه کرد. ۲۵ اما هوانگ-پو چگونه می‌تواند آنچه را که موعظه می‌کند عملی کند؟ . [M] بیشتر شاگردان ذن به انواع صداها و اشکال می چسبند.

صوتی

صوتی : با جلوگیری از ظهور تفکر مفهومی است که به بودی (روشنگری) پی خواهید برد. و هنگامی که این کار را انجام دادید، تازه متوجه بودا خواهید شد که همیشه در ذهن شما وجود داشته است! ۲۴ شیوه های سنتی نه کمکی می کنند و نه مانع از یافتن راه می شوند، زیرا آنها با درخشش نهایی روشنگری ناگهانی – که در شماست، ارتباطی ندارند.

دعای باطل شدن طلسم صوتی : تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید موارد زیر است: اول، بیاموزید که چگونه نسبت به احساسات ناشی از اشکال بیرونی کاملاً غیرقابل پذیرش باشید، در نتیجه بدن خود را از پذیرش چیزهای خارجی پاک کنید. دوم، یاد بگیرید که به هیچ تفاوتی بین این و آن که ناشی از احساسات شماست توجه نکنید، در نتیجه بدن خود را از تشخیص بیهوده بین یک پدیده و پدیده دیگر پاک کنید.

ثالثاً، بسیار مراقب باشید که از تبعیض در مورد احساسات خوشایند و ناخوشایند خودداری کنید و در نتیجه بدن خود را از تبعیض های بیهوده پاک کنید. چهارم، از اندیشیدن در مورد چیزها در ذهن خود بپرهیزید و بدین وسیله بدن خود را از شناخت دعایی برای کوچک شدن شکم تبعیض آمیز پاک کنید.۲۷ هوانگ پو به شدت با مشکل انتقال مبارزه کرد. از آنجایی که این دکترین “ذهن به ذهن” منتقل شد.

دعای باطل شدن طلسم صوتی : او موظف بود انتقالی بیابد که به نحوی نیاز به کلمات را دور بزند، چیزی که یک تازه کار را در برابر طبیعت اصلی خود قرار دهد. سهم او در اینجا انقلابی نبود: او عمدتاً از فنون تکمیل شده توسط ماتسو حمایت می کرد، از جمله غرش و فریاد، ضرب و شتم، صدا زدن نام یک شاگرد به طور غیرمنتظره، یا فقط سکوت در یک لحظه حساس برای تأکید بر ناتوانی دعای زیاد شدن محبت شوهر به زنش کلمات برای کمک کردن. او همچنین از تکنیک تضاد مداوم با یک دانش آموز استفاده کرد.

تا اینکه دانش آموز در نهایت متوجه شد که تمام صحبت های او مفاهیم مبهم زیادی بوده است. اما این ذهنی باطل شدن طلسم صبی که منتقل می شد چه بود؟ پاسخ او این بود که هیچ چیز مخابره نشده است، زیرا تمام هدف صرفاً از بین بردن شهود شخصی است که «آموزش داده می شود». یک بار از هوانگ پو پرسیده شد، “اگر می گویید این ذهن قابل انتقال است.

دعای باطل شدن طلسم صوتی : پس چگونه می توانید بگویید که هیچ است؟” او پاسخ داد: “دستیابی به هیچ باطل کردن طلسم جن چیز به معنای انتقال ذهن به شماست.” پرسشگر فشار داد: “اگر هیچ چیز و ذهنی وجود ندارد، پس چگونه می توان آن را منتقل کرد؟” هوانگ پو پاسخ داد: “شما عبارت “انتقال ذهن” را شنیده اید و بنابراین فکر می کنید باید چیزی منتقل شده باشد. اشتباه می کنید.

بنابراین بودیدارما گفت که وقتی ماهیت ذهن تحقق یابد، امکان بیان وجود ندارد. پس واضح است که در انتقال ذهن چیزی حاصل نمی شود یا اگر چیزی به دست می آید مسلماً علم نیست.او در نهایت نتیجه می‌گیرد که موضوع واقعاً قابل بحث نیست، زیرا هیچ اصطلاحی برای دعای نوشتنی برای عزیز شدن نزد همه فرآیندی که اتفاق می‌افتد وجود ندارد.

دعای باطل شدن طلسم صوتی : همانطور که سونیاتا – آن «تهی» یا پوچی که وجود آن به معنای پوچ بودن اندیشه مفهومی و ناکافی بودن ساختارهای عقلانی است- نیست. چیزی که می تواند به عنوان یک مفهوم منتقل شود، دارما یا آموزش، و همچنین ذهن، جوهره ای که ما با واقعیتی بزرگتر به اشتراک می گذاریم، همین طور است. تقریب‌ها را انجام دهید.

همانطور که همه توصیف‌های فرآیند انتقال انجام می‌شود. او در نهایت کلام را رها می‌کند و اعلام می‌کند که هیچ یک از اصطلاحاتی که به کار برده هیچ معنایی ندارد. انتقال باطل از طریق کلمات امکان‌پذیر نیست. انتقال به اصطلاح عینی نمی‌تواند دارما باشید.اما در واقع، ذهن ذهن نیست و انتقال واقعاً انتقال نیست.۲۹ او روی مشکل بسیار واقعی انتقال فهم کار می کرد که در بخشی از ذهن عمل می کند.

دعای باطل شدن طلسم صوتی : که گفتار و منطق نمی توانند وارد آن شوند. همانطور که جان وو اشاره کرده است، به یک معنا هوانگ پو به بینش های چوانگ تزو بازگشته است: خیر و شر بی معنی هستند. دانش شهودی عمیق تر از منطق محدود به گفتار است. یک وحدت زیربنایی وجود دارد (برای چوانگ تزو تائو یا راه بود؛ برای هوانگ پو، ذهن جهانی) که بیانگر مطلق غیرقابل توصیف است.

یک بار برای همیشه فلسفه چندساله هرگز به این شدت بیان نشد. بدین ترتیب، دوران آزمایشی چان به پایان رسید و کار آن به پایان رسید. با مرگ او در اواسط قرن نهم، چیز دیگری برای اختراع وجود نداشت. (۳۱) اکنون زمان آن رسیده بود که چان دیالکتیک خود را رسمی کند و همچنین با جامعه ملاقات کند و نشان خود را در جهان بگذارد. اولی توسط شاگرد ستاره هوانگ پو، لین چی، مراقبت شد.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 11 =