توسل

دعا برای زیاد شدن عشق همسر

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای زیاد شدن عشق همسر , رسانه توسل ( جهت مشاوره عشق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای زیاد شدن عشق همسر : خداوند پاک را از قدوسیت چنین اعلام می‌کند، “من اجازه می‌دهم که خردمندان از طریق همه کارها، سخنان و اندیشه‌ها، سخنان نیکو، و اندیشه‌ها را ستایش کنند.

توسل : هیچ انسان زمینی، درک آسمانی صد برابر بیشتر متحد نمی شود، همانطور که درک آسمانی با میترای آسمانی، آسمانی متحد می شود. هیچ مرد زمینی با قدرت صد برابر با گوش نمی شنود.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر

هیچ مرد زمینی با قدرت صد برابر آنقدر بد صحبت نمی کند که میترا با قدرت آسمانی خوب صحبت می کند. هیچ مرد زمینی با قدرت صد برابر آنقدر بد نمی کند که میترا با نیروی آسمانی نیکی می کند.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : ناحق چنین می‌اندیشد: میترا، بی‌هنر، این همه بدی‌ها، این همه دروغ را نمی‌بیند. «اما من در روح خود فکر می‌کنم: هیچ مرد زمینی با قدرت صد برابری به اندازه میرا به خوبی فکر نمی‌کند.

عشق همسر

عشق همسر : میترا که بازوهای بلندش با قدرت میترا به جلو می‌آیند. آنچه را که در شرق هند است تصرف می کند، و آنچه را در غرب است، می زند، و آنچه را در استپ های راوها، و در انتهای این زمین است. «تو ای میترا، اینها را می‌گیری، بازوانت را دراز می‌کنی. ظالم که از طریق عادل هلاک می‌شود، روحش غمگین است.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : همانطور که میترای آسمانی، که دارای صد قدرت است، هر دروغگویی را می بیند. ، او را به چشم می دهد.” اعتراف من از همه گناهان توبه می کنم. همه پندارها و گفتارها و کارهای پلیدی که در دنیا اندیشیده ام اعم از جسمانی دعا برای محبوب شدن در چشم همه و روحانی و زمینی و آسمانی، در حضور شما ای مؤمنان از آن توبه می کنم.

پروردگارا با سه کلمه عفو کن. “من خود را مزدایاکنی، زرتشتی، مخالف دعا برای مرگ همسر بد داوها، وقف اعتقاد به اهورا، برای ستایش، ستایش، رضایت و ستایش اعتراف می‌کنم. چنانکه خواست خداست، بگذار زوتا به من بگوید.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : من به دور از فکر و گفتار و کردار همه افکار و گفتار و کارهای شیطانی را نفرین می کنم. تمام پندار دعا برای عزیز شدن و گفتار و کار نیک را با فکر و گفتار و کار می گیرم، یعنی کار نیک انجام می دهم، پندار و گفتار و کار بد را از پندار و گفتار و کار دور می کنم، یعنی گناهی مرتکب نمی شوم. “من به شما که امشاسپند هستید.

با قلب، با بدن، با قوای حیاتی خود، جسم و روح، تقدیم و ستایش می کنم. تمام نیروهایی را که دارم، در وابستگی به یازاتها دارم. وابستگی به یازاتها به این معناست: اگر اتفاقی بیفتد که لازم باشد روح را به آنها بدم، بهترین را برای آنها دعا برای شوهر خوب پیدا شدن می سپارم. ای دیوها، من از خیر اورمزد آفریدگار سپاسگزارم، با مخالفت ها و ناراستی هایی که از گانامنیو می آید، به امید رستاخیز راضی و موافقم.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : قانون زرتشتی که توسط اورمزد اول ایجاد شد را به عنوان یک ریزش در نظر گرفت. به دعا برای براورده شدن حاجت غیر ممکن سریع خاطر این راه از همه گناهان توبه می کنم. «من از گناهانی که می تواند شخصیت انسان ها را تحت تأثیر قرار دهد یا شخصیت من را از کوچک و بزرگ که در بین مردم مرتکب شده است توبه می کنم، پست ترین گناهان به اندازه ای که هست (و) می تواند باشد.

اما بیشتر از این، یعنی همه افکار، سخنان و کارهای بدی که (من مرتکب شده ام) به خاطر دیگران، یا دیگران به خاطر گناه من، یا به خاطر گناه من، یا اگر گناه من را انجام داده است. s، کلمات و آثار، جسمانی، ذهنی، زمینی، آسمانی، با سه کلمه توبه می کنم: ببخشید، پروردگارا، با پتیت از گناهان توبه کردم.«گناهان پدر، مادر، خواهر، برادر، زن، فرزند، به همسر، نسبت به مافوق، نسبت خود، نسبت به کسانی که با من زندگی می کنند.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : نسبت به کسانی که دارای اموال مساوی هستند، نسبت به همسایگان، نسبت به ساکنان همان شهر، نسبت به بندگان، هر ظلمی که به واسطه آن در زمره گناهکاران قرار گرفته ام، از این سه گناه، از نظر روحی، با گفتار و اعمال روحانی توبه می کنم. : ببخش، پروردگارا، از گناهان توبه می کنم «آلودگی با خاک و جنازه، رساندن خاک و جنازه به آب و آتش، یا رساندن آتش و آب به خاک و جنازه; ترک اوستا در ذهن، پاشیدن مو و ناخن و خلال دندان، نشویدن دست، بقیه که از زمره خاک و جنازه است.

اگر به این وسیله در میان گنهکاران آمده ام، پس از این همه گناه با اندیشه و گفتار و کار توبه کنم که جسمانی به اندازه روحانی، خداوندی، از گناهان سه گانه، ای خداوند، از گناهانش پشیمان می شوم. «آنچه خواست اورمزد آفریدگار بود و من باید می‌اندیشیدم و نمی‌اندیشیدم، آنچه باید می‌گفتم و نمی‌گفتم، آنچه باید می‌کردم و نمی‌کردم.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : از این گناهان با اندیشه و گفتار و اعمال توبه می‌کنم» و غیره. نباید انجام می دادم و انجام داده ام؛ از این گناهان توبه می کنم» و غیره. «از همه و هر نوع گناهی که در حق موجودات اورمزد مرتکب شده ام، مانند ستارگان، ماه، خورشید و آتش سرخ سوزان، سگ، پرندگان، پنج نوع حیوان، سایر موجودات نیکو که ملک اورمزد است و اگر در حق اورمزد توبه کرده ام.

در میان زمین و غیره باشد». غرور، تکبر، طمع، تهمت زدن به مردگان، خشم، حسادت، چشم بد، بی شرمی، نگاه کردن با نیت شیطانی، نگاه کردن با هوس شیطانی، گردن سخت، نارضایتی از تمهیدات خداپسندانه، خودخواهی، تنبلی، آمیختن بی‌ارزش به چیزهای عجیب، اهانت به دیگران قضاوت، بت پرستی، برهنه دویدن، دویدن با یک کفش، شکستن نماز ظهر، ترک نماز ظهر، دزدی، دزدی، فحشا، جادوگری، عبادت با جادوگران، بی عفتی، پاره کردن موها، و همچنین سایر انواع گناه، که از این کار آگاه نیستم.

دعا برای زیاد شدن عشق همسر : که منصوب شده اند یا منصوب نشده اند، که من باید با اطاعت در برابر خداوند ناله می کردم، و ناله نمی کردم، از این گناهان با افکار، گفتار و اعمال توبه می کنم، جسمانی به اندازه روحانی، زمینی مانند آسمانی. پروردگارا ببخش، با سه کلمه توبه کردم، با پات. «اگر برای کسى پتت را بر خود گرفته باشم و آن را انجام ندهم و بدبختى بر روح یا اولادش وارد شود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =