توسل

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار , رسانه توسل ( جهت مشاوره کار و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : به شوهرم گفتم: «او را بیاور اینجا، بگذار همه با هم زندگی کنیم، بهتر است». من همیشه برای بهترین ها تلاش کردم، متشکرم. بنابراین او را آورد و او یک هفته پیش برای زندگی با ما آمد. آه، متشکرم، من نمی دانستم! او مرا زیر پا می گذارد. سرم زیر پایش است. شوهرم حواسش به من نیست، فقط برای خودش. و امروز، امروز عصر، با هم برای پیاده روی بیرون رفتند و شوهرم کنسرتینا را با خود برد.

توسل : همانطور که آنها می رفتند، می توانستم صدای او را بشنوم که با آن بازی می کرد، و آنها از میان درختان پایین می رفتند، او بازی می کرد و او به او تکیه می داد. من موسیقی را شنیدم. سپس او شروع به گریه تلخ کرد و هق هق می کرد که گویی قلبش خواهد شکست. غروب از آسمان مرد و سایه ها همه دنیا را گرفته و خاکستری و تاریک کردند. هیچ کس چیزی نگفت، فقط زن گریه کرد.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار

او در نهایت گفت: “تاکین، من چه کار کنم؟” به من بگو.’ بعد دوستم صحبت کرد. او گفت: “شما می توانید او را طلاق دهید.” شما می توانید نزد بزرگترها بروید و طلاق بگیرید. آیا این بهترین نخواهد بود؟ اما، متشکرم، شما نمی دانید.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : ما هر دو [صفحه ۲۳۱] مسیحی هستیم. ما برای همیشه ازدواج کرده ایم پدر گفت: ما هر دو در مدرسه رسالت در رانگون بودیم و در آنجا ازدواج کردیم، “برای همیشه و برای همیشه”. ما بر اساس آداب و رسوم برمه ای ازدواج نکرده ایم.

کار

کار : چنین قلب پریشان دردناک، اینطور. کلمات او [صفحه ۲۳۰] مملو از ترحم بود. چهره ناخوشایند او با غم موجود در آن زیبا نشده بود. و بالاخره شوهرش زن دوم گرفت. او دختری از روستای نزدیک است. تاکین می داند، تاونگیوا. او به من نگفت، اما به زودی از آن شنیدم. و با اینکه فکر می کردم قلبم خواهد شکست، چیزی نگفتم.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : بلکه بر اساس دین شما ازدواج کرده ایم. ما برای همیشه زن و شوهر هستیم. دوستم چیزی نگفت. به نظر او بی فایده به نظر می رسید که با او در مورد دادگاه عالی، پانصد مایلی دعا برای گشایش رزق و روزی مغازه دورتر، و یک حکم nisi صحبت کند. این یک تمسخر دردسر او بود. او گفت: «اگر شما مسیحی هستید و متاهل هستید، شوهر شما حق نداشت زن دوم بگیرد.

او پاسخ داد: «آه، ما برمه‌ای هستیم. توسط قانون برمه مجاز است. مسئولان دیگر این کار را انجام می دهند. شوهر من چه اهمیتی دارد که ما طبق قانون شما ازدواج کرده ایم؟ اینجا ما تنها هستیم و هیچ مسیحی دیگری در آن نزدیکی نداریم. او ادامه داد، اما دعای افزایش محبت شوهر به زنش من خیلی مهم نیستم، فقط او مرا زیر پاهایش می گذارد. و او را بیرون می آورد و نه من را که همسر بزرگم هستم و برای او موسیقی می نوازد.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : و من همه چیز را برای بهترین انجام دادم. این دردسر بر سر من آمده است، اگرچه در تمام زندگی ام برای بهترین ها عمل کرده ام. یک قدم دیگر از پله بالا آمد و مردی وارد شد. شوهرش بود در بازگشت دلش برای دعای برای درس خواندن فرزند همسرش تنگ شده بود و حدس می زد که او کجا رفته است و او را دنبال کرده بود. تنها آمد. سپس یک صحنه غم انگیز وجود داشت که فقط با احترام به دوستم مهار شد.

لازم نیست بهش بگم این سوال یک طرف مرد بود، یک طرف قوی. همسرش خلق و خوی وحشتناکی دعای مجرب فروش فوری کالا داشت، بداخلاق، آزاردهنده، [صفحه ۲۳۲] مدی دیوانه کننده در صحبت کردن. او زنی بود که زندگی با آن مرد بسیار سخت بود. حالا که شیطنت انجام شد، درست یا غلط، خیلی مهم است؟ بالاخره رفتند، آشتی نکردند. آیا می شد آنها را آشتی داد؟ نمی توانم بگویم. روز بعد آنجا را ترک کردم و دیگر برنگشتم.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : در آنجا آنها سالها در میان مردم خود زندگی کرده بودند، به دعایی برای کوچک شدن شکم دور از تأثیری که بر کودکی آنها وارد شده بود و آنها را به راههای عجیبی سوق داده بود. و اکنون تنها چیزی که از آن تأثیر باقی مانده بود زنجیره ای بود که آنها را به هم پیوند می داد. اگر نبود آنها مدتها پیش طلاق گرفته بودند. زیرا آنها هرگز به خوبی به توافق نرسیده بودند و هر دو طرف دلایل تلخی برای شکایت داشتند.

آنها طلاق گرفته بودند و هر دو می توانستند راه خودشان را بروند. اما حالا چه باید کرد؟ این یکی از خاطرات من است: این یکی دیگر است. دختری بود که می‌شناختم، دختر مردی بود که از تجارت پول درآورده بود و وقتی پدر فوت کرد، طبق قانون اموال بین دختر و برادرش تقسیم شد. او در راه خود وارث کوچکی بود و باغی داشت که در آن درختان میوه و تکه ای زمین برنج رشد می کرد.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : او همچنین در مغازه کوچکی که مدیریت می کرد سهمی داشت و دستبندهای طلا و گوشواره های الماس بسیار خوبی داشت. او بسیار مورد تشویق مردان جوان آنجا قرار گرفت و سرانجام ازدواج کرد. او مردی جوان، خوش‌تیپ، گروهبان پلیس بود و مدتی بسیار خوشحال بودند. و بعد دردسر آمد. شوهر راه های بدی را در پیش گرفت. دانستن اینکه او می تواند برای هیچ چیز پول به دست آورد برای او خیلی زیاد بود.

او مشروب خورد و پول او را هدر داد و از کار خود غافل شد و سرانجام از کارمندی دولتی اخراج شد. و همسرش بر او خشمگین شد و از او به همسایگان شکایت کرد. و او را بدتر کرد، اگرچه او در قلب دختر خوبی بود. به سرعت از بد به بدتر رفت، تا اینکه در مدت بسیار کوتاهی، فکر می کنم شش ماه، نیمی از ثروت اندک او را خرج کرد.سپس او شروع به محدود کردن منابع کرد.

دعای افزایش رزق و روزی در محل کار : شوهر اصلاً کار نکرد – و در نتیجه شروع به بی‌توجهی به او کرد. آنها دعواهای زیادی داشتند و زبانش تیز بود و اوضاع بدتر و بدتر می شد تا اینکه بحث روستا شد. تمام تلاش های رئیس و بزرگان برای مهار او بی فایده بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =