توسل

دعا برای ازدواج فوری با معشوق

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای ازدواج فوری با معشوق , رسانه توسل ( جهت مشاوره معشوق و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای ازدواج فوری با معشوق : اما این فکر از کجا می آید؟ اگر درست باشد متعلق به حقیقت است و قبل از اینکه فکر کنم درست بود. آره، مادر. ی. و اگر اشتباه بود، شر است و قبل از آن که فکر کنیم، شر بوده است.

توسل : آره، مادر. ی. و همه افکار ما هم همینطور، اما تقریباً همه تصور می کنند که خود او این افکار را می اندیشد و آنها را ابداع می کند. و این یک توهم است R. می بینم. Y. [به خودش] چشمانش بسته می شود.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق

او خسته است. [به راهولا] حالا برو دوباره بخواب، راهولا و خواب پدرت را ببین. یکی از آهنگ های پدر را برایت خواهم خواند. یاسودهارا راهولا را روی تخت بلند می‌گذارد و می‌خواند: به دست خود ما کار بدی انجام می‌دهیم، خودمان درد را تحمل می‌کنیم.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : به خودی خود از اشتباه دست می کشیم، خودمان پاک می شویم. هیچ کس ما را نجات نمی دهد جز خودمان، هیچ کس نمی تواند و هیچ کس نمی تواند.[۴۸] ما خودمان باید مسیر را طی کنیم، بوداها فقط راه را آموزش می دهند.

معشوق

معشوق : من فکر می کنم[۴۷] و آن را به زبان می آورم و شما آن را می شنوید. من به این فکر اعتقاد دارم و شما هم همینطور. پس مال کیه، مال تو یا من؟ ر. متعلق به هر دو است.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : پسر می خوابد. سپس خود یاسوهارا دعا برای کنترل خشم و عصبانیت روی تشک روی زمین دراز می کشد. در بالای او رویای رویای او ظاهر می شود. زیر درخت بودی در منظره ای جنگلی، سیدهاتا نشسته است. او توسط هاله ای از نور احاطه شده است.

مارا نزدیک می شود تا او را وسوسه کند. م.تو قحطی شدی، ساکیامونی شایسته، از دعا برای فروش سریع خانه با قیمت بالا روزه داری  مستمر بی جان شدی، و گرسنگی خواهی کشید، مگر اینکه بگیری و بخوری غذای لذیذ می‌آورم، می‌گیرم.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : می‌خورم و زندگی می‌کنم. ب. تا زمانی که تلاشم دعا برای فروش ملک با قیمت بالا تمام نشود، غذا نخواهم خورد. مردن در نبرد باشکوه بسیار بهتر از فرار و گذراندن زندگی یک بزدل، شکست خورده است. من نخواهم خورد، ای مارا، تو را از اینجا ببر. م. آیا به توصیه خوب من گوش نمی دهید؟ ب) وسوسه‌گر همیشه مجالس خود را نیک می‌خواند، اما لذت‌هایی که وعده می‌دهد بد است.

م. من به تو اجازه نمی دهم که بمانی، سیداتا، و جست و جوی جسورانه تو را برای حقیقت دعای تسخیر قلب معشوق برای ازدواج مختل خواهم کرد. درخت بودی را با صاعقه می شکافم و تو را با رعد و برق می ترسانم. [۴۹] همه در تاریکی پیچیده اند، جز سیداتا و درخت بوهدی. رعد و برق. بعد از مدتی صدا کاهش می یابد. دوباره سبک می شود. دختران مارا ظاهر می شوند. M. دخترانم را بیرون بروید.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : مرد مقدس را وسوسه کنید و او را از مقر بودا بیرون بکشید. سه زن برازنده، دختران مارا، با صدای آهسته و فریبنده ای آواز می خوانند. [ملودی: آهنگ پری دریایی ها از اوبرون وبر.] شیرین ترین روی زمین دعا برای خرید ماشین فوری در لذت زندگی است، عشق را باید بخواهی و عشق را باید بدهی.

دردی را که می‌توانیم هر باهوشی را تسکین دهیم و تسکین دهیم، آری، آرزوی قلبت را برآورده خواهیم کرد. قدرت، لذت و شادی، سلامتی و ثروت و هر چه ارزش دارد به ما عطا می کند. اینک، خوشبختی زندگی را از دست ندهی، آرزوهای ارضا شده بزرگترین سعادت است. در حالی که آواز می خوانند، دور درخت بودی حلقه می زنند و با نگرش های برازنده ای ژست می گیرند.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : سیداتا به دختران مارا اهمیتی نمی دهد. آنها عقب نشینی می کنند و هیولاهای ترسناک با رفتارهای تهدیدآمیز ظاهر می شوند، رقص جنگی وحشیانه را به نمایش می گذارند، همیشه به درخت نزدیک می شوند و سلاح های خود را به سمت ساکیامونی می چرخانند، اما به محض اینکه به هاله نزدیک می شوند، غرق می شوند و نمی توانند به او صدمه بزنند. گل های نیلوفر آبی می بارد.

ساکیامونی دست راستش را بالا می برد. یک رعد و برق و یک کف زدن ناگهانی رعد و برق. این شبح در تاریکی ناپدید می شود در حالی که بودا زیر درخت بودی به تنهایی در هاله ای از نور قابل مشاهده است.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : منظره جنگل مانند گذشته در نور کامل ظاهر می شود.] ب. چرخ زندگی از طریق تولد و مرگ می چرخد، زنجیره دوازده پیوندی آن از علل آغاز می شود و در جهل شروع می شود و به رنج ختم می شود.

حقیقت یافت می شود، حقیقت شریف چهارگانه; [۵۰] همه زندگی غم است، علت غم شهوت است، اما اگر شهوت را رها کنیم و به خود فکر کنیم، می توانیم از غم خود فرار کنیم.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : راه نجیب هشت گانه عدالت، از همه بدی ها رهایی می بخشد: آرامش روانی را به ارمغان می آورد و به نیروانا منتهی می شود. [با همراهی موسیقی] در طول تولدهای بسیار بیهوده به دنبال سازنده این خانه درد بودم.

اکنون، سازنده، تو را به وضوح می بینم! این آخرین خانه برای من است. یوغ شیروانی تو، تیرهای تو شکست، قلب من آرامش دارد. همه شهوت ها از بین خواهند رفت [کلمات زیر دقیقاً با موسیقی کر هایدن با سولی شماره ۱۳ [B] در مطابقت دارد و روح آهنگسازی برای این صحنه بسیار مناسب است و غیره.” در چند جا که فوگاها وارد می شوند، عبارت “میزبان مارا شریر” باید به عنوان “میزبان مارا شریر” خوانده شود.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : گروه کر فرشتگان. بنگرید مونی بزرگ، قلب او از نفرت بی تکان، میزبان مارا شریر «بر او پیروز نشد». سه گانه برهما ویشنو شیوا. بودای پیروز تو دانا و پاکی، [۵۱] تاریکی از بین رفت و روشنایی به دست آمد.

گروه کر فرشتگان مانند بالا. حقیقت را به همه جهان اعلام کنید. حقیقت رستگاری خواهد آورد. درود بر حقیقت! گروه کر فرشتگان مانند بالا. [گل‌های نیلوفر غلیظ‌تر و ضخیم‌تر می‌بارند.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : ابرها صحنه را می‌پوشانند، اما بودا زیر درخت بودی همچنان کم‌نور اما به اندازه کافی قابل مشاهده است.] یاسودارا بیدار می‌شود. او بلند می شود و شمعی را از یک لامپ روشن می کند.

او با دستان به هم گره خورده در برابر رؤیای بودا زانو می زند. ی. اوه سیداتا، پروردگار و شوهر من، دیگر نه شوهر من، بلکه بودا. به تو پناه میبرم من به تو و کلام تو ایمان دارم. آموزه تو مرا راهنمایی خواهد کرد.

دعا برای ازدواج فوری با معشوق : مرا به عنوان شاگرد وفادار خود، شاگرد بودا، پروردگار من، تاتاگاتا، متفکر بزرگ، نجات دهنده بشریت بپذیر. [پرده.] [۵۲] میانۀ دوم. تصاویر زنده همراه با موسیقی مناسب برای معرفی قانون سوم. ۱. بنیاد پادشاهی عدالت. بودا به پنج شاگرد خود راه نجات را موعظه می کند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =