توسل

دعای خوش شانسی روز جمعه

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا نویس

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای خوش شانسی روز جمعه , رسانه توسل ( جهت مشاوره جمعه و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای خوش شانسی روز جمعه : و آنها یاد گرفتند که طبق حقیقت عمل کنند. او عدالت را تعلیم داد و بدین ترتیب مخلوقات عاقل را به انسانهایی عادل، مهربان و با ایمان تبدیل کرد. و اینک سرانجام مکانی یافت شد که در آن حقیقت با تمام شکوهش می‌بود، و این مکان قلب بشریت است. ۵ بودا، ای مبارک، ای مقدس، ای کامل، تو حقیقت را آشکار کردی، و حقیقت بر روی زمین پدیدار شده و ملکوت حقیقت پایه گذاری شده است.

توسل : جایی برای حقیقت در فضا نیست، هر چند بی نهایت باشد. احساس اولین قدم حقیقت است، اما در آن جایی برای حقیقت وجود ندارد، هر چند که احساسات ممکن است با درخشش فروزان زیبایی و زندگی بتابد. همچنین در عقلانیت جایی برای حقیقت وجود ندارد. عقلانیت یک شمشیر دو لبه است و هدف عشق را به همان اندازه در خدمت نفرت قرار می دهد.

دعای خوش شانسی روز جمعه

عقلانیت بستری است که حقیقت بر آن استوار است. هیچ حقیقتی بدون دلیل به دست نمی آید.با وجود این، در عقلانیت صرف، جایی برای حقیقت وجود ندارد، هرچند که ابزاری باشد که بر چیزهای جهان تسلط پیدا کند. و عشق و عدالت و حسن نیت زینت آن است. ۱۰ عدالت مکانی است که حقیقت در آن سکونت دارد و اینجا در قلب انسانهایی که در آرزوی تحقق حق هستند.

دعای خوش شانسی روز جمعه : فضای کافی برای مکاشفه غنی و غنی تر از حقیقت وجود دارد. .۱۲ این انجیل مبارک است. این مکاشفه منور است. این وصیت قدوس است. ۱۳ کسانی که حقیقت را می پذیرند و به حقیقت ایمان دارند، به بودا، دارما و سانگا پناه می برند. مادامی که عمر ما ادامه دارد. ۱۵ ای آموزگار مقدس، دلسوز و مهربان، مصیبت زده و غمگین، به گمراهان روشنایی بخش، و بگذار همه ما بیش از پیش در درک و قداست به دست آوریم.

جمعه

جمعه : شهوت و بغض و حسد و از شهوت، بغض و حسد بدی های نادرست سرچشمه می گیرد. انسانها زیر بار زندگی در هم شکستند، تا زمانی که منجی ظاهر شد، بودای بزرگ، معلم مقدس انسانها و خدایان.۴ و بودا به انسانها استفاده درست از احساسات و به کارگیری درست عقل را آموخت. و او به مردم آموخت که چیزها را همانطور که هستند، بدون توهم ببینند.

دعای خوش شانسی روز جمعه : حقیقت غایت و هدف همه هستی است و جهان ها سرچشمه می گیرند تا حقیقت بیاید و در آن ساکن شود. ۱۷ کسانی که در آرزوی حقیقت نیستند، هدف زندگی را از دست داده اند. دعا برای زیاد شدن رزق و روزی در مغازه خوشا به حال کسی که در حقیقت آرام می گیرد. زیرا همه چیز از بین خواهد رفت، اما حقیقت تا ابد باقی می‌ماند. ۱۹ جهان برای حقیقت ساخته شده است.

اما ترکیب‌های غلط افکار، وضعیت واقعی اشیا را نادرست نشان می‌دهند و خطاها را به دعای مجرب برای فروش سریع کالا وجود می‌آورند. ; بنابراین دیدن آنها خوشایند است، اما ناپایدار هستند و حاوی دانه های انحلال هستند. حقیقت را نمی توان ساخت. حقیقت یکی است. این غیر قابل تغییر است. ۲۲ حقیقت بالاتر از قدرت مرگ است. همه جا حاضر، جاودانه و باشکوه ترین است.

دعای خوش شانسی روز جمعه : توهمات، خطاها و دروغ ها، دختران مارا هستند، و قدرت زیادی به آنها داده شده دعای مجرب برای افزایش رزق و روزی مغازه است تا اذهان مردم را فریفته و آنها را در راه شر به بیراهه بکشانند. ۲۴ ماهیت توهمات، خطاها و دروغها مرگ است. و ظلم، راه هلاکت است. ۲۵ هذیان ها، خطاها و دروغ ها مانند ظروف بزرگ و زرق و برقی هستند که تیرهای آن پوسیده و کرم خورده است و کسانی که در آن سوار می شوند.

سرنوشت کشتی غرق شدن را دارند. بگو: «بیا گمراه، تو راهنمای من باش» و هنگامی که در شبکه های خودخواهی، شهوت و هوس های شیطانی گرفتار می شوند، بدبختی پدید می آید.۲۷ اما آیا تمام زندگی مشتاق حقیقت است و حقیقت تنها می تواند بیماری های دعای برگشت معشوق یک روزه ما را درمان کند. و به ناآرامی ما آرامش بدهید.۲۸ حقیقت جوهره زندگی است، زیرا حقیقت فراتر از مرگ بدن پایدار است.

دعای خوش شانسی روز جمعه : حقیقت جاودانه است و همچنان باقی خواهد ماند، حتی اگر آسمان و زمین بگذرند. ۲۹ حقایق متفاوتی در جهان وجود ندارد، زیرا حقیقت در همه زمان ها و در هر مکان یکی و یکسان است. عدالت، و آن صراط مستقیمی دعای خوش شانسی قوی است که حقیقت دوست به آسانی پیدا می کند. خوشا به حال کسانی که در آن راه می روند. ۳۱ ج. ستایش همه بوداها. همه بوداها فوق العاده و باشکوه هستند.

در روی زمین همتای آنها وجود ندارد. آنها مسیر زندگی را برای ما آشکار می کنند. و ما ظهور آنها را با احترامی پرهیزکار تحسین می کنیم. ۱ همه بوداها حقیقت یکسانی را تعلیم می دهند. [ص ۲۵۹] راه را به گمراهان نشان می دهند. حقیقت امید و آسایش ماست. ما با سپاسگزاری نور نامحدود آن را می پذیریم. ۲ آه بوداها ذاتاً یکی هستند، که در همه حالات هستی حضور دارند.

دعای خوش شانسی روز جمعه : پیوندهایی را که همه ارواح را به هم گره می زند تقدیس می کنند، و ما در سعادت آن به عنوان پناه نهایی خود آرام می گیریم. و در شب آنها به طور متوالی این کار را انجام می دهند، یک نفر از طریق شعار یکنواخت در حال غوطه ور شدن است در حالی که دیگران می خوابند. این گونه می پندارند که به خاطر سخنان زیادشان شنیده می شوند!

با این حال، افراط‌های مشابهی از فرمالیسم در تاریخ مسیحیت قرون وسطی ثبت شده است – در شرح حال قدیسان و مرتاضانی که جایگزین یک مسیحیت عملی و انجام فعال وظایف اجتماعی شده‌اند، غرور دلخراش یک خلوت بی‌سودمند، صرف شده در تخلیه. از توبه های بی فایده بنابراین، قبل از اینکه به من اجازه داده شود دو تا از آن‌ها را بخرم، صحبت‌های زیادی انجام شد و آهن‌های زیادی در آتش وجود داشت.

دعای خوش شانسی روز جمعه : به قیمتی که نیمی از روستا را با وسایل جدید تامین می‌کرد.» آسیاب نماز گاهی اوقات شامل دعای تبتی یا نماز جماعت برای شش طبقه از موجودات زنده است، یعنی ارواح در بهشت، ارواح شیطانی در هوا، انسان ها، حیوانات، ارواح در برزخ، و ارواح در جهنم. اما قاعدتاً پرستش لاما با کتیبه معروفی که قبلاً به آن اشاره کردیم آغاز و به پایان می رسد.

اوم مانی پادمی هونگ (به جواهری در نیلوفر آبی). بیرونی استوانه، و روی نوارهای کاغذی داخل آن کاملاً نوشته شده است. همه مکان های مقدس با آنها پوشیده شده است.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شش =