توسل

دعای خوش شانسی در ازدواج

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعای خوش شانسی در ازدواج , رسانه توسل ( جهت مشاوره ازدواج و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعای خوش شانسی در ازدواج : خورد، بیماری شدیدی بر او فرود آمد و درد شدیدی بر او وارد شد حتی تا حد مرگ. [ص ۲۳۸] امّا آن مبارک، متفکر و خوددار، آن را بدون شکایت تحمل کرد. ۳ و آنندای بزرگوار خطاب به اَناندا ارجمند کرد و گفت: بیا، اَناندا، به کوسینارا برویم.۴ در راه او. مبارکه خسته شد و از جاده کنار رفت تا در پای درختی استراحت کند و گفت: ردای را تا کن، اَناندا، و برای من پهن کن، من خسته هستم.

توسل : اَناندا، باید مدتی استراحت کرد!” اَناندا ارجمند گفت. و ردای چهارگانه را پهن کرد. ۶ سعادت خود نشست و چون نشست، اَناندا ارجمند را خطاب کرد و گفت: برای من آب بیاور، اَناندا، من تشنه هستم، بنوشید.» ۷ وقتی چنین گفت، اَناندا ارجمند به مبارک گفت: «اما همین الان، خداوندا، پانصد گاری از آن سوی نهر رفته و آب را به هم زده است.

دعای خوش شانسی در ازدواج

اما رودخانه ای خداوند، دور نیست. آب آن زلال و مطبوع و خنک و شفاف است و به آسانی می توان به آن فرود آمد، در آنجا مبارک هم آب بیاشامد و هم اندام خود را خنک کند. برای من آب بیاور، اِناندا، من تشنه هستم، و می‌نوشم.» (۹) و بار دوم اَنَندای ارجمند گفت: «بیایید به رودخانه برویم.۱۰ آنگاه بار سوم آنندا بزرگوار را خطاب کرد و گفت: برای من آب بیاور، اِناندا، تشنه هستم و می‌نوشم.

دعای خوش شانسی در ازدواج : اَناندا ارجمند در موافقت با آن مبارک، و کاسه ای برداشت و به سمت نهر رفت و اینک نهر که با چرخ ها به هم ریخته بود گل آلود شده بود، وقتی که اَناندا ارجمند به سمت آن آمد، جاری شد. روشن و روشن و عاری از [صفحه ۲۳۹] همه کدورتها. و او فکر کرد: “قدرت و قدرت عظیم تاثاگاتا چقدر شگفت انگیز است، چقدر شگفت انگیز است!” مبارکه کاسه را بردار. بگذار شادی آب را بنوشد.

ازدواج

ازدواج : چوندا، اسمیت. و مبارک نزد پاوا رفت. ۱ چون چوندا، کارگر فلزات، شنید که مبارک به دعای رفع سر درد شدید پاوا آمده و در بیشه انبه خود اقامت دارد، نزد بودا آمد و با احترام از او و برادران دعوت کرد تا غذای خود را بخورند. در خانه اش. و چوندا کلوچه برنجی و ظرفی از گوشت گراز خشک آماده کرد. ۲ هنگامی که مبارک از غذایی که چوندا، کارگر فلزات تهیه کرده بود.

دعای خوش شانسی در ازدواج : بگذار آموزگار انسانها و خدایان تشنگی خود را سیراب کند.»۱۳ آنگاه بهترین دعا برای خوش شانسی مبارک از آب نوشید.۱۴ در آن زمان مردی از طبقه پایین به نام پوکوسا، ملای جوان، شاگرد آلارا کلاما، در حال عبور بود. جاده بلند کوسینارا به پاوا.۱۵ و پوکوسا، ملا جوان، مبارک را دید که در پای درختی نشسته بود، با دیدن او به جایی که مبارک در آنجا بود رفت و چون به آنجا آمد.

درود فرستاد و با احترام در یک طرف نشست.سپس آن حضرت با سخنرانی مذهبی پوکوسا، ملا جوان را آموزش، تعلیم دعای برگرداندن معشوق در یک روز و شادمانی کرد. ملا جوان خطاب به مردی که اتفاقاً از آنجا می گذشت، گفت: «ای مرد خوبم، دو جامه از جنس طلا، براق و آماده برای پوشیدن، برای من بیاور.»۱۷ «چنین باشد، آقا! آن مرد در موافقت به پوکوسا، ملا جوان، گفت: و او دو جامه از پارچه طلا، جلا داده شده و آماده برای پوشیدن آورد.

دعای خوش شانسی در ازدواج : و ملا پوکوسا دو جامه از پارچه طلا را که براق و آماده برای پوشیدن بود، به او تقدیم کرد. خداوند تبارک و تعالی می فرماید: «پروردگارا، این دو جامه از جنس طلای درخشان آماده پوشیدن است. باشد که خداوند تبارک و تعالی دعای زبان بند خانواده دختر برای،ازدواج مرا مورد لطف و عنایت من قرار دهد و آنها را به دست من بپذیرد!» (۱۹) آن حضرت گفت: «پوکوسا، در یکی مرا بپوش، و در دیگری اَناندا.» (۲۰) و بدن تاثاگاتا مانند شعله ای می درخشد، و او می درخشد.

و اَناندا ارجمند به آن مبارک گفت: “خداوندا چه شگفت انگیز است و چه شگفت انگیز است که رنگ پوست مبارک آنقدر شفاف و فوق العاده روشن باشد! پارچه‌ای از طلا بر بدن مبارکه، چنان به نظر می‌رسید که جلال خود را از دست داده است!» (۲۲) حضرت دعایی برای رفع مشکل ازدواج فرمود: «در دو مورد، ظاهر یک تاثاگاتا روشن و بسیار درخشان می‌شود. اَناندا، که در آن یک تاثاگاتا به بینش عالی و کامل می‌رسد.

دعای خوش شانسی در ازدواج : و در شبی که در آن نهایتاً در آن مرگ مطلق که چیزی از وجود زمینی او باقی نمی‌ماند، از دنیا می‌رود.»۲۳ و گفت: «حالا، اِناندا، ممکن است کسی در چوندا، آهنگر، پشیمانی ایجاد کند و بگوید: «این برای تو بد است، چوندا، و برای تو زیان است که تاثاگاتا با خوردن او مرد. آخرین وعده غذایی از روزی تو. چنین پشیمانی، اِناندا، در چوندا، آهنگر، باید با گفتن این جمله بررسی شود: “برای تو خوب است.

چوندا، و سود توست که تاثاگاتا در حالی که آخرین غذای خود را از روزی تو خورده بود، مرد. از خدای تبارک، ای چوندا، شنیده ام که از زبان خود او این جمله را دریافت کرده ام: “این دو پیشکش غذا میوه ای برابر و سودی بسیار بیشتر از هر چیز دیگری دارند: هدایای غذایی که یک تاثاگاتا می پذیرد. او به روشنایی کامل دست یافته است و هنگامی که با مرگ کامل که در آن هیچ چیز از وجود زمینی او باقی نمانده است.

دعای خوش شانسی در ازدواج : از دنیا می رود – این دو هدایای غذا از میوه مساوی و سود برابر و میوه بسیار بیشتر و سود بسیار بیشتر از هر دیگری چوندا، آهنگر، کارما را به وجود آورده است که به طول عمر می‌افزاید، باعث تولد خوب، مضاعف به بخت خوب، مضاعف به شهرت خوب، مضاعف به میراث بهشت ​​و قدرت بزرگ می‌شود.» به این ترتیب، [صفحه ۲۴۱] اِناندا، هر گونه پشیمانی در چوندا، آهنگر، باید بررسی شود.

آنگاه مبارک، چون دریافت که مرگ نزدیک است، این کلمات را به زبان آورد: «کسی که ببخشد، سود واقعی خواهد داشت. انسان عادل بدی را دور می زند و با ریشه کن کردن شهوت، تلخی و توهم، به نیروانا می رسیم. خدای تبارک و تعالی با جمعی از برادران به سوی بیشه سالای مالاس، اوپااتانای کوسینارا در آن سوی رودخانه هیرانیواتی رفت و هنگامی که رسید.

دعای خوش شانسی در ازدواج : به آناندا ارجمند خطاب کرد و گفت: «آماده شو من، از تو دعا می‌کنم، اِناندا، کاناپه‌ای که سرش به سمت شمال است، میان درختان دوقلو سالا. آناندا ارجمند گفت و کاناپه‌ای را با سرش به سمت شمال، بین دو درخت سالا پهن کرد. و آن مبارک خود را بر زمین گذاشت و متفکر و صاحب نفس بود.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =