توسل

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا کردن

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی , رسانه توسل ( جهت مشاوره زندگی و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : وظایف را که طبق دستورات حرکت می‌کنند، آنها هستند که به درستی احترام می‌گذارند، [صفحه ۲۴۲] را مقدس می‌دانند و تاثاگاتا را با شایسته‌ترین ادای احترام می‌کنند.

توسل : بنابراین، ای اَناندا، «در انجام وظایف بزرگتر و کوچکتر ثابت قدم باش و بر اساس احکام گام بردار؛ بدین ترتیب، اِناندا، استاد را گرامی خواهی داشت.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی

آنگاه اَنَندای ارجمند به ویهارا رفت و تکیه به در ایستاده بود و از این فکر گریه می کرد: “افسوس! من هنوز یک دانش آموز باقی می مانم، کسی که هنوز به کمال خود دست نیافته است. و استاد نزدیک است از من بمیرد – او که بسیار مهربان است!” ۴ اینک آن مبارک برادران را صدا زد و گفت: «ای برادران، اَناندا کجاست؟» ۵ و یکی از برادران رفت و اَناندا را صدا زد.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : و اَناندا آمد و به مبارک گفت: «تاریکی عمیق از فقدان خرد حاکم شد؛ جهان مخلوقات ذی‌شعور به دنبال کمبود نور بودند؛ سپس تاثاگاتا چراغ حکمت را روشن کرد و اکنون دوباره خاموش خواهد شد. او آن را بیرون آورده است.» ۶ و خداوند تبارک و تعالی در حالی که در کنار او نشسته بود به اَناندا ارجمند گفت: «بس است، اَناندا! مبادا خودت مضطرب شوی، گریه مکن! در مواقعی، به شما گفته‌ام که ذات همه چیزهایی است.

زندگی

زندگی : و آوازهای آسمانی به احترام جانشین بوداهای قدیم از آسمان بلند شد. و آناندا پر از تعجب بود که خداوند تبارک و تعجب را بدین ترتیب گرامی داشت. اما مبارک گفت: “آندا، نه با چنین وقایعی، تاثاگاتا به درستی مورد احترام، مقدس یا احترام قرار می گیرد. بلکه برادر یا خواهر، مرد عابد یا زن عابد، که دائماً همه چیزهای بزرگ و کوچک را انجام می دهد.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : که برای ما نزدیک‌تر و عزیزتر از همه است که ما باید از آنها جدا شویم و آنها را ترک کنیم؟ بنابراین او تصور درستی از جهان دارد و به خوبی به این نتیجه می رسد که همه ترکیبات انباشته شده از غم دوباره حل می شوند، اما حقیقت باقی خواهد ماند. ۹ «چرا باید این بدن را حفظ کنم جسم شریعت عالی چه زمانی پابرجا خواهد ماند؟ مصمم هستم؛ پس از رسیدن به هدفم و توجه به کاری که برایم تعیین شده بود.

به دنبال استراحت هستم! زمانه، اِناندا، تو با افکار و اعمال عشقی که هرگز تغییر نمی کند و فراتر از هر اندازه است، به من بسیار نزدیک بوده ای. تو خوب کار کردی، اِناندا! در تلاش و کوشش جدی باش تا دعای خوش شانسی در ازدواج تو نیز به زودی از شرارتهای بزرگ، از نفسانیات، از خودخواهی، از وهم و نادانی رهایی خواهی یافت!» ۱۱ و اَناندا، در حالی که اشکهای خود را فرو می نشاند.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : به مبارک گفت: «چه کسی به ما یاد خواهد داد که چه زمانی تو رفتی؟» ۱۲ و مبارک پاسخ داد: «من اولین بودایی نیستم که به زمین آمدم و آخرین نفر هم نخواهم بود. در زمان مقتضی بودای دیگری دعای برای خوش شانسی در جهان پدیدار خواهد شد، مقدسی، بسیار روشنفکر، دارای حکمت در رفتار، فرخنده، دانای جهان، رهبر بی‌نظیر انسان‌ها، استاد فرشتگان و انسان‌ها. او همان حقایق ابدی را که به شما آموخته ام.

برای شما آشکار خواهد کرد. او دین خود را با شکوه در اصل، شکوهمند در اوج، و شکوهمند در هدف، در روح و در دعای برای درد پا نامه تبلیغ خواهد کرد. او یک زندگی مذهبی کاملاً کامل و پاک را اعلام خواهد کرد. چنان که من اکنون اعلام می کنم.»۱۳ آناندا گفت: «چگونه او را بشناسیم؟»۱۴ مبارک گفت: «او به عنوان متییا شناخته می شود که به معنای «کسی که نامش مهربانی است.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : پایان بودا. وارد شدن به سپس ملاها با مردان جوان و دوشیزگان و زنان خود که غمگین و اندوهگین و رنجیده از دل بودند به بیشه سالای مالاها رفتند و خواستند حضرت مبارک را ببینند. تا از سعادتی که نصیب دعا برای علاقه مند شدن فرزند به درس خواندن کسانی می‌شود که در پیشگاه حضرت هستند، شریک شوید.۱ و آن حضرت خطاب به آن‌ها فرمود: ۲ «در جستجوی راه، باید کوشش کنید و کوشش کنید.

دیدن من کافی نیست! همانطور که به شما دستور داده ام راه بروید. خود را از شبکه درهم تنیده اندوه رها کنید. با هدفی استوار در مسیر قدم بردارید. ۳ «ممکن است مردی مریض با قدرت شفابخش دارو شفا یابد و بدون دیدن پزشک از تمام بیماری های خود دعایی برای رفع درد پا خلاص شود. این هیچ سودی به همراه ندارد.در حالی که کسی که دور از جایی که من هستم زندگی می کند و در عین حال عادلانه راه می رود.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : همیشه در نزدیکی من است. سعادت حضور تاثاگاتا.» (۶) سپس سوبهادای متفکر به نخلستان سالای مالاس رفت و به آناندا ارجمند گفت: «من از همکلاسی‌های خود که سال‌ها متأثر بودند و معلمانی با تجربه فراوان شنیده‌ام: گاهی اوقات و به ندرت تاثاگاتاها در جهان ظاهر می شوند، بودای مقدس. اکنون می گویند امروز در آخرین دیده بان شب آخرین درگذشت سامانا گوتاما رخ خواهد داد.

ذهن من پر از بلاتکلیفی است، اما آیا به سمنا گوتاما ایمان دارم و اعتماد دارم که او قادر خواهد بود. تا حقیقت را بیان کنم تا از شک و تردید خلاص شوم. ای کاش به من اجازه داده شود که سامانا گوتاما را ببینم! تاثاگاتا. آن مبارک خسته است.»۸ اکنون آن مبارک این مکالمه اناندا ارجمند را با سبحدای متعصب شنید. و تبارک و تعالی آنندا بزرگوار را صدا زد و گفت: «آندا! سبحدا را از خود دور مکن، ممکن است.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : به سحده اجازه داده شود تا تثاگاتا را ببیند. هر چه سبحدا از من بخواهد، از طلب علم خواهد خواست، نه آزار دادن. من و هر چه در پاسخ به سؤالات او بگویم، به سرعت متوجه خواهد شد.

سپس اَناندا ارجمند به سُبَهَدّه مذموم گفت: «ای دوست سبحدا وارد شو، زیرا خداوند تبارک و تعالی به تو اجازه می دهد. ۱۱ هنگامی که مبارک به سبحدا دستور داد و او را با سخنان حکیمانه و آرامشی برانگیخت و شاد کرد.

دعا برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی : سبحدا به مبارک گفت: ۱۲: «پروردگارا جلال، پروردگار جلال! واژگون شده را برپا می‌کنند، پنهان را آشکار می‌کنند، راه راست را به گمراه‌شده نشان می‌دهند، چراغی در تاریکی می‌آورند تا آن‌هایی که چشم دارند ببینند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 13 =