توسل

دعا برای فرزند لجباز

احتیاط کنید : به دلیل قدرتمند بودن این کار حتما نوع استفاده خود را در واتساپ با کارشناسان فروش در میان بگذارید !!

دعا

توسل

مشاوره و سفارش دعا و طلسم در واتساپ
Rate this post

دعا برای فرزند لجباز , رسانه توسل ( جهت مشاوره لجباز و ثبت سفارش به واتساپ مراجعه کنید ) , دعا برای فرزند لجباز : بودا پاسخ داد: «آناندا، زیاد نگران آنچه بعد از نیبانم از من خواهد ماند، نباش، بلکه برای انجام کارهایی که به کمال می انجامد.

توسل : در میان شاهزادگان، مردان ثروتمند و پونه ها بسیاری هستند که با من رفتار خوبی دارند و با کمال میل تمام مراسم معمول را بر روی بقایای من انجام می دهند.

دعا برای فرزند لجباز

آناندا پاسخ داد: «بی‌تردید نزد من خواهند آمد و در مورد مناسب‌ترین حالت برای چیدمان همه‌چیز به شیوه‌ی تبدیل شدن، راهنمایی خواهند کرد.» بودا پاسخ داد: «آناندا»، «اینجا مراسم تشییع جنازه پس از مرگ یک پادشاه تسکیاوادی انجام می شود.

دعا برای فرزند لجباز : جدیت بیشتری داشته باش. در مورد امور این زندگی که اصل تغییر همیشه کامل است، بیش از حد سختگیر نباش. آن تمایلات درونی را بپوشید که شما را قادر می سازد به بقیه مزاحم نیبن برسید.

دعا برای فرزند لجباز

دعا برای فرزند لجباز : بگذار کسانی را که به اندازه کافی بزرگتر از مادر شدن هستند، مادر در نظر بگیرد، و کسانی را که کمی بزرگتر به نظر می رسند را خواهر بزرگتر بداند. او به عنوان خواهران کوچکتر یا فرزندان کسانی که از او کوچکتر هستند. ای آناندا هرگز این دستورات را فراموش نکن.» [۵۳] آناندا از بودا پرسید که پس از مرگش چه مراسمی باید بر روی بقایای فانی او انجام شود.

دعا برای فرزند لجباز : هنگامی که چنین پادشاهی می میرد، بدن او را با یک پارچه جدید کاتیکاریتس می پیچند، آن را با یک لایه ضخیم از سفیدترین پنبه احاطه می کنند.

دوباره آن را با پارچه دوم همان کشور می پیچند، و یک لایه دیگر پنبه را روی آن می گذارند. و همین کار را پانصد بار تکرار کنید. بدن را که به این ترتیب آماده می‌شود، در تابوت باز می‌گذارند، بیرون را طلایی می‌کنند و داخل را با روغن معطر می‌مالند.

دعا برای فرزند لجباز : تابوت دیگری که آن هم طلایی است به عنوان پوشش روی آن برگردانده می شود. شمع از صندل و سایر چوب های خوشبو ساخته شده است.

گلها، عطرها و آبهای معطر به وفور روی آن پخش می شود. تابوت را که روی شمع گذاشتند، روی آن آتش زدند. پس از مرگم نیز چنین مراسمی بر بدن من انجام خواهد شد. در محلی که چهار راه به هم می رسند، یک دزدی قرار است ساخته شود.

دعا برای فرزند لجباز : هر کس به آن مکان بیاید و پرچم و چتر و گل و عطر تقدیم کند، به این وسیله عمل دینی انجام دهد و نشانه احترام و محبت خود را نسبت به شخص من نشان دهد.

او شایستگی های زیادی به دست خواهد آورد. از جمله [۵۴] موارد دیگر، معافیت کامل از همه گرفتاری ها و ناراحتی ها در یک دوره طولانی. آناندا، چهار نوع از افراد سزاوار این افتخار هستند که دزدی ها [۵۵] پس از مرگ خود برپا شوند.

دعا برای فرزند لجباز : بودا که دارای علم بی نهایت است. ۲. یک نیمه بودا; ۳. یک راهندا; ۴. پادشاه. کسی دعای مادر برای گشایش کار فرزند که به افتخار بودا [۵۶] دزدی بسازد، پس از مرگ او، به مکان استراحت در کرسی‌های ناتس مهاجرت خواهد کرد.

به کسی که به افتخار یک نیمه بودا دزدی بسازد، در کرسی پایین‌تری از نات‌ها یک افتخار پایین‌تر اعطا می‌شود دعا برای رفع تیک عصبی و کسانی که به افتخار شاهان رهانداس و تسکیاوادا دزدی می‌سازند.

دعا برای فرزند لجباز : از پاداش مشابهی برخوردار خواهند شد. ممکن است این سؤال مطرح شود که چرا عزت دزدی نصیب دعا برای عزیز شدن نزد شوهر از راه دور پادشاهی می‌شود که در دنیا زندگی می‌کند و از خوشی‌های آن بهره می‌برد.

در حالی که برای رهانی که دنیا را رها کرده و کارهای عالی انجام داده است، دریغ می‌شود؟ قبلاً در سیلان، دزدی‌هایی دعا برای خرید خانه فوری که به افتخار رهان درگذشته برپا می‌شدند.

دعا برای فرزند لجباز : آنقدر زیاد شد که سطح کشور را تهدید می‌کردند. پس از آن تصمیم گرفته شد که هیچ دعا برای فروش رفتن سریع ملک کدام برای راهان ساخته نشود، هرچند پذیرفته شده است که آنها شایسته چنین تمایزی هستند. همین دلیل برای یک پادشاه که تنها است و در فواصل زمانی دور در جهان ظاهر می شود وجود ندارد. اما همه رهان پر از شایستگی، پس از مرگشان، سزاوار همه افتخارات هستند.

جز افتخار یک دزدی.» وقتی بودا آموزش خود را به پایان رساند، آناندا در درون خود فکر کرد: فرا، عالی ترین موجود در میان همه موجودات، به تازگی به من آموخت که چگونه به دزدی ها و دیگر بناهای مذهبی که به شکوه دین برمی خیزند، احترام بگذارم. او منشأ شایستگی ها را به من گوشزد کرده است.

دعا برای فرزند لجباز : او راه مطمئن برخورد با زنان را در هنگام مراجعه به صومعه‌های ما برای شنیدن موعظه شریعت به من نشان داده است و در نهایت اعلام کرده است که فقط چهار نوع از افراد شایسته افتخار هستند. یک دزدی پس از مرگشان از اصل این دستورالعمل ها، من با اطمینان می دانم که در این روز بودا قرار است وارد ایالت نیبان شود.

او که نمی‌خواست مصیبت عمیق خود را در حضور استاد برجسته‌اش نشان دهد، به تالار شاهزادگان مالا نزدیک شد و با تکیه بر پیچ در، به شدت گریه کرد و گفت: «افسوس! عالی ترین بودا به زودی دیگر وجود نخواهد داشت.سه درجه آخر کمال را با چه وسیله ای به دست بیاورم؟ چه کسی معلم من خواهد بود؟ از این پس صبح برای چه کسی آب بیاورم تا صورت را بشوید.

دعا برای فرزند لجباز : پاهای کی را باید خشک کنم؟ جای نشستن و کاناپه خواب را برای چه کسی آماده کنم؟ پاتا و سیواران چه کسی را باید آماده نگه دارم و خدمات معمولی را به چه کسی انجام دهم؟» در میان هق هق و زاری، به مصیبت عمیق خود می‌پرداخت سایر پزشکان، همه قوانین را می دانند؟ آیا قوانینی وجود دارد که آنها با آن آشنایی ندارند؟ یا آموزه‌هایی را آموزش می‌دهند که تا حدودی آن را درک می‌کنند.

بودا به آرامی به ثوبت یادآوری کرد که چنین سؤالاتی مناسب و بی فایده نیست، گفت: «ای ثوبت، من شریعت را به تو موعظه خواهم کرد. با توجه به سخنان من گوش دهید و آنها را در قلب خود نگه دارید. هیچ بدعت گذار راه های درستی را که به کمال می انجامد، نشناخته است و در دین بدعت گذاران هیچ کس نمی تواند حالت تاوتاپان را به دست آورد و راهندا شود.

دعا برای فرزند لجباز : به زودی او روشن و متقاعد خواهد شد. من به این نقطه آمده ام تا کامل ترین شریعت را برای او موعظه کنم.» آناندا نزد ثوبت بازگشت و به او گفت: «بزرگترین [۶۴] بودا آرزوی دیدن تو را دارد.

ثوبت پر از شادی به حضور بودا رسید و به او سلام کرد و در فاصله ای دور نشسته به او گفت: «این شش معلم معروف را انجام بده که همیشه تعداد زیادی از شاگردان که در میان آنها مشهور هستند حضور دارند.

دعا و طلسم توسل
نظر دعا و طلسم توسل

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۰:۱۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۱۳***۰۹۱۲-۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۲ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
چند وقت پیش با دختر خالم داشتم صحبت میکردم گفت از قدیس نشان نالیس داره استفاده میکنه بهش گفتم آخه من رقیب عشقی دارم براش شرایطم توضیح دادم گفت بیا از قدیس نشان نالیس استفاده کن ببینیم چی میشه منم که ذوق شوق رضایتشو دیدم گفتم بزار یه امتحان کنم الان خواستم نظر بنویسم هم خستگیتون رفع بشه هم قدردانی کرده باشم هم نظرمو بگم آره برای منم جواب داد همسرم بعد از اینکه رفته بود برگشت اونم نه همینطوری با گل شیرینی اومد خونه و عذر خواهی کرد کلی ---- ممنونم ازتون

نام: شایان

در ساعت ۲۱:۴۴ این نظر را ثبت کرده است.

۶۴۲***۰۹۱۲-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۹ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام وقت بخیر من از سنگ قدیس نشان نالیس استفاده کردم خیلی آرامشم بیشتر شد برای گشایش رزق و روزیم میخواستم الان یجورایی انگار پول به سمتم جذب میشه خواستم تشکری کرده باشم

نام: نژادی

در ساعت ۲۰:۳۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۵۱***۰۹۱۷-۵

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۶ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
عزیزم سلام ممنون بخاطر سنگی که ارسال کردید برام بعد از شش روز آورد اداره پست تقریبا ده روزه دارم ازش استفاده میکنم خیلی باعث آرامشم شده و قبلا که احساسی میکردم که طلسم شدم دیگه بعد از اینکه دارم سنگ قدیس نشان نالیس استفاده میکنم خیلی اوضاع رو به بهبودی شده برایم خوابام بهتر شده است ممنون واقعا

نام: نیلوفر

در ساعت ۱۲:۵۸ این نظر را ثبت کرده است.

۴۱۵***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
واااااااااااااااااااااااااااااای ممنون من برادرم همزاد داشت از همین نالیس که پیشنهاد دادید استفاده کردم اوایل یکم دیونه بازیاش کمتر شد اما چند وقته دیگه کاملا خوب شده خواستم دوباره بخرم ازتون همین قدیس نشان نالیس ممنونتون میشم که واتساپ پیامم ج بدید اینسری برای خودم میخوام بگیرم چون نظرات که دیدم برادرم که دیدم گفتم چرا خودم ازش استفاده نکنم = پیام دادم واتساپ

نام: مونا

در ساعت ۸:۲۶ این نظر را ثبت کرده است.

۹۰۳***۰۹۳۶-۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۳ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
راضیم من من قدیس نشان ساده گرفتم دوست پسرم که قهوه ایم کرده بود خیلی خیلی بی احترامی پدر سگ بهم کرد موقع رفتن سه روز پیش بهم زنگ زد گفت گفتم زنگ بزنم ببینم زنده ای که منم بهش گفتم بیشعوری این چه طرز حرف زدنه ؟ گفت با گندی که من به رابطمون زدم خوب عزیز دلم غرورم اجازه نمیده که همین اول کار نازتو بخرم که گفتم پس کی میخوای بخری گفت بیا ببینمت اومد دنبالم رفتیم کافه نشستم دیدم نیومد گفتم لابد عوضی داره بازیم میده تا اومدم بلند بشم صاحب کافه یه دسته گل آورد برام گفت از طرف اقای محمدی هست گفتن تقدیمتون کنم بعدش خودش اومد و از دلم دراورد الان این سنگ قدیس نشان ساده که من گرفتم اینطوری در اومد سنگ قدیس نشان نالیس که گفتید قوی تره اونم میخوام و میشه هر دو را باهم استفاده کنم ؟

نام: سلطانی

در ساعت ۲۳:۴۰ این نظر را ثبت کرده است.

۲۷۷***۰۹۱۰-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۷ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
با ادب احترام همسر بنده برگشتن به خانه تشکر

نام: مصطفی

در ساعت ۱۷:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۷۶۶***۰۹۱۹-۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
داداش همین قدیس نشان نالیستونو من برای خودم سفارش دادم حاجی چقدر زیدم اخلاقش خوب شده بخدا واقعا مرام گذاشتید واقعا راضی خفنم

نام: فرزین

در ساعت ۱۱:۰۲ این نظر را ثبت کرده است.

۶۹۱***۰۹۳۷-۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۳۱ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
اقا کامران اینجا نظرات جواب نمیدن من رفتم میگم چرا نظرات شما جواب نمیدید میگن اونجا برای عزیزانی هست که استفاده کردن محبت میکنن نظر میزارن هرکی سوالی داشته باشه به واتساپ پیام میده خواستم بگم الکی سوال نکن اینجا کسی جوابتو نمیده پاشو برو واتساپ والااااااا بیکاریا

نام: احدی

در ساعت ۲۱:۱۸ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۰***۰۹۳۳-۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
سلام کامیار هستم پارسال ازتون خرید کردم اما هرچی گشتم دوباره ازتون خرید کنم پیداتون نکردم اخه اسم سنگ یادم رفته بود اتفاقی داشتم تو نت میچرخیدم اسم قدیس نشان نالیس خورد به چشمم به اطرافیانم قول داده بودم براشون بگیرم خواستم از همین سنگ قدیس نشان نالیس که خریده بودم پارسال برایم پنج عدد دیگه بفرستید

نام: بهنام

در ساعت ۱۸:۳۹ این نظر را ثبت کرده است.

۳۷۷***۰۹۱۲-۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
جهت ابطال جادو ازتون خرید کرده بودم _ راضی هستم من هم

نام: بدون نامم

در ساعت ۰۴:۲۲ این نظر را ثبت کرده است.

۰۰۰***۰۹۱۲-۰

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
لطفا واتساپ کوفتی سریع تر جواب بدید هی یه پیام الان میدید یدونه یه ساعت دیگه که نشد پاسخگویی مسخره شمام مگه من

نام: الهام

در ساعت ۱۴:۵۰ این نظر را ثبت کرده است.

۸۸۸***۰۹۱۹-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۴ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
بهتون گفتم بعد از استفاده نظرم تو سایت میزارم چه راضی باشم چه نه گفتم نظر میزارم برای بازگشت معشوق ازتون گرفته بودم اولش که خیلی آرامشم زیاد شد به طرز خاصی بعد بوتیک لباس فروشیم فروشش بیشتر شد و در آخر یه دفعه نامزدم اومد به بهونه ی اینکه مدارکم دستت جا مونده رابطتمون دوباره شکل گرفت ### ممنون برای منم جواب داده

نام: حیدری

در ساعت ۱۹:۲۷ این نظر را ثبت کرده است.

۴۴۷***۰۹۱۴-۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸ این نظر را ثبت کرده است.


نظرات دعا و طلسم و سنگ قدیس نشان نالیس
روانیم کردید از بس دیر جواب میدید تو واتساپ الانم که جواب دادید میگید سنگ قدیس نشان نالیس تموم کردید ؟ الان اوسکولم کردید ؟ باشه من تا فردا منتظر میمونم ببینم چی میشه حالا خوبه گفتم اوضاع زندگیم داغونه اینم شانس مسخره منه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =